Танці

Новинка
0
Цей практичний посібник містить понад 100 вправ, спрямованих на вдосконалення техніки танцю, покращення постави, освоєння правильної моделі дихання та профілактику травм. А понад 250 кольорових ілюстрацій у найдрібніших деталях демонструють тіло танц..
540 грн.
0
Наступне видання є керівництвом для навчання бальним танцям. Для успішнішого освоєння танців у збірнику представлені деякі загальні відомості про різні положення корпусу, позиції ніг танцюючих, а також про найбільш поширені ходи і рухи (па), що засто..
185 грн.
Новинка
0
Книга знайомить з основними принципами східної медицини та вчить розпізнавати хвороби шляхом огляду рота, губ, зубів, очей, носа, щік, вух, чола, волосся, кистей, ступнів та шкіри. Для широкого загалу читачів...
240 грн.
0
У книзі розповідається про шляхи розвитку російського та радянського хореографічного мистецтва, про яскравих представників радянської балетної школи, основою творчості яких є висока громадянськість і дотримання національних традицій. Читач знайде від..
195 грн.
0
Танець живота - це відшліфована століттями практика роботи з тілом, спрямована на гармонізацію психічної, енергетичної, емоційної сфер, оздоровлення, омолодження, корекцію фігури, підвищення сексуального потенціалу, набуття неповторної жіночої грації..
260 грн.
Новинка
0
Ця книга – результат багаторічної практичної діяльності авторів. Ними проведено роботу з систематизації бальних танців ХХ століття, їх класифікації за групами. Книга адресується керівникам шкіл та студій сучасного бального танцю, учасникам мистецької..
160 грн.
0
Ця книга – результат багаторічної практичної діяльності авторів. Ними проведено роботу з систематизації бальних танців ХХ століття, їх класифікації за групами. Книга адресується керівникам шкіл та студій сучасного бального танцю, учасникам мистецької..
95 грн.
Новинка
0
Прагнення до мрії - це півдороги до перемоги. Ця книга - керівництво до дії: подолати сумніви і не збитися зі шляху, щоб досягти поставленої мети. У чому секрет успіху відомого володаря титулу "Містер Всесвіт" Олександра Невського та чемпіонки світу ..
195 грн.
Новинка
0
У книзі Н. П. Базарової викладено методику викладання класичного танцю у четвертому та п'ятому класах балетної школи. У програму вводяться великі стрибки, ускладнюються шкарпетки, починається вивчення турів у великих позах. М'язи набирають сили, вико..
490 грн.
Новинка
0
Досвідчений педагог, Т. С. Ткаченко дає характеристику танцювального фольклору кожної країни та докладно описує найбільш типові та цікаві танці. Розкладка танців за рухами, креслення, малюнки, ноти музичного супроводу - все це найцінніший матеріал як..
490 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. У підручнику танцю видатного педагога російської балетної школи А. Я. Ваганова (1879-1951) докладно, крок за кроком, викладаються основи класичного балетного танцю, так звана "Система Ваганової". Залишаючись глибоко національною..
495 грн.
Новинка
0
У підручнику докладно викладаються прийоми виконання партерних та повітряних підтримок у дуетному танці, даються поради педагогам, наводяться приклади уроків. Засвоєння предмета покращує велику кількість штрихових малюнків та фотоілюстрацій. Призначе..
290 грн.
0
Танцювальне мистецтво дуже різноманітне за своїми формами, і автори книги не можуть розповісти про всі танці, які існували та існують у світі. Але про найбільш популярні вони постаралися розповісти докладно. Книга знайомить з історією танцю, танцями ..
295 грн.
Новинка
0
У посібник включені матеріали з історії створення сучасних бальних танців, які здобули визнання молоді; викладено основні види сучасних бальних танців, методи їхнього викладання, методичні прийоми освоєння та єдині принципи виконання. Посібник має ба..
295 грн.
0
Східні танці сьогодні надзвичайно популярні у Європі. Граціозні манливі рухи, незвичайна еротичність, вишукані пози під акомпанемент чуттєвої музики Сходу – все це приваблює численних шанувальниць та шанувальників. Книга допоможе вам досконало опанув..
165 грн.
Новинка
0
У танцю живота маса переваг, і головне з них - доступність! Його можна танцювати будь-кому, у будь-якому віці та з будь-якою фігурою. Забудьте про свою вагу та роки, сміливо приступайте до навчання за допомогою нашого керівництва! Вже через місяць еф..
140 грн.
Новинка
0
Автор простежує та науково обґрунтовує етапи розвитку поширеного та популярного жанру – естрадного танцю – з моменту його зародження наприкінці XIX століття до наших днів. Поряд із визначенням специфіки естрадного танцю автор дає творчі портрети вида..
195 грн.
Новинка
0
У книзі автор зібрав і систематизував надзвичайно цінний матеріал та науково обгрунтував його, описав характерні танцювальні рухи, що є основою української народної хореографії. Розрахована на професіональних хореографів, керівників колективів художн..
240 грн.
0
Книга містить запис уроків С.Н.Головкіної. Вона відома не лише як провідна балерина Великого театру, директор Московського академічного хореографічного училища, а й як досвідчений педагог, професіонал у галузі підготовки балетних кадрів. У книзі 6 ро..
195 грн.
Новинка
0
З найдавніших часів багатьох жінок цікавлять відповіді на актуальні питання: як спокусити чоловіка, як стати сексуальною. Сексапільність – це все те, що приваблює представників протилежної статі, тобто не лише зовнішність, а й хода, жестикуляція, поз..
595 грн.
Новинка
0
Книжка В.С. Костровицькій займає особливе місце серед наявних в даний час посібників з класичного танцю. Це збірка прикладів уроків, призначена для всіх класів хореографічних училищ із восьмирічною програмою навчання (приклади уроків даються послідов..
295 грн.
Новинка
0
Книжка В.С. Костровицькій займає особливе місце серед наявних в даний час посібників з класичного танцю. Це збірка прикладів уроків, призначена для всіх класів хореографічних училищ з восьмирічною програмою навчання (приклади уроків даються послідовн..
295 грн.
0
Книга докладно розповідає про фламенко - танець іспанських циган. Перша частина книги є докладним нарисом історії танцю з безліччю фотографій. Друга частина - виклад методу навчання танцю фламенко Ф.Альбайсін з пояснювальними малюнками, фотографіями,..
195 грн.
Новинка
0
У книзі представлені методичні поради щодо навчально-тренувальних занять у дитячих балетних студіях, вміщено орієнтовний репертуар для занять кожного року навчання...
290 грн.
Танці

У розділі представлені книги на тему танці.