Шахматная беллетристика

0
The definitive guide to playing chess в cyberspace. Інтернет-ресурси є всі reviewed - з game-play до новин, software, interviews and history - with URLs and ratings. Які ваш рівень або інтерес, цей book claims до фінального місця з гравцями, що є пра..
160 грн.
0
Книга письменника та журналіста Віктора Васильєва розкриває широку панораму шахового життя післявоєнної доби. Своїх героїв - видатних гросмістерів і майстрів - автор бачить як своєрідних акторів, які грають свої неповторні ролі на турнірах та щоглах...
35 грн.
Новинка
0
Всесвітньо визнаний шаховий геній та єдиний чемпіон світу, який помер непереможеним – Олександр Олександрович Альохін є національним надбанням Росії. Саме він прославив російську шахову школу, що відрізнялася від інших шкіл неприйняттям шаблонів і ст..
595 грн.
0
У центрі оповідання - багаторічне єдиноборство з А.Карповим, непрості взаємини з ФІДЕ, Держкомспортом СРСР та Радянською шахівницею, послідовна боротьба за демократичне перебудову шахового світу...
195 грн.
0
У центрі роману «Білі і чорні», що пропонується до вашої уваги, – образ великого російського шахіста Олександра Альохіна. Людина єдиної мети, дуже зібрана, відчужена від усього, крім шахів, могутня духом і самотня у своїй важкій боротьбі за шахову ко..
320 грн.
0
Перед вами захоплююча історія про легендарну шахову битву в Рейк'явіку (1972) між радянським чемпіоном Борисом Спаським та американським претендентом Боббі Фішером, епічна конфронтація часів холодної війни та найвідоміший шаховий матч двадцятого стол..
360 грн.
0
Геннадій Несіс - людина багатогранно обдарована. Перерахування його звань та ступенів не помістилося б на жодній візитній картці, але натомість їй - ця дивовижна, повна гумору та глибоких одкровень книга спогадів...
490 грн.
0
Книга Олександра Кобленця не лише надзвичайно цікава, вона в цьому сенсі дуже знаменна, вона з'явилася саме тоді, коли мала з'явитися. Перед нами проходить ціла низка прекрасних фанатиків, безкорисливих романтиків, вірність яких улюбленій справі не м..
35 грн.
0
Людей, прихильних до одного і того ж захоплення, часто пов'язують якісь незримі узи, особливе ставлення один до одного, час, який вони проводять разом, об'єднані своїм хобі. Адже для деяких хобі переростає у стиль життя, тоді й люди, які в цьому захо..
460 грн.
0
У сьомій заключній книзі ми представляємо Таля як яскравого та невтомного пропагандиста шахового мистецтва, автора книг, статей, есе, репортажів, коментарів. ..
640 грн.
0
Книга Генни Сосонко присвячена долі видатного шахіста Давида Іоновича Бронштейна.Пік Бронштейна припав на середину минулого століття, коли він кинув виклик самому Ботвіннику і майже здолав його, але це «майже» завдало йому рани, яка так і не загоїлас..
580 грн.
0
У 2-ге видання книги відомого письменника-фантаста А. Казанцева «Дар Каїсси», крім зазначеної повісті та оповідань, опублікованих у 1975 р., увійшли повісті «Шахова таємниця колодязя», «В'язень Бастилії», оповідання «Щит короля Артура», «Тринадцятий ..
85 грн.
0
 Нова книга голландського гросмейстера Генни Сосонко – своєрідне продовження його збірки «Мої свідчення», що стала найяскравішою подією в російській шаховій літературі за останні роки...
680 грн.
0
У цій книзі розповідається про особисте життя чемпіонів світу, їх взаємини з прекрасною статтю. Також зібрані веселі, а часом легковажні шахово-любовні сюжети, історії та анекдоти. Читач познайомиться з унікальною колекцією фотографій героїв та герої..
120 грн.
0
Події, про які я розповідаю в цій книзі, відбувалися на тлі тих найбільших і найменших потрясінь, яких я торкнувся спочатку. А вони, природно, справляли свій вплив і позначалися на всьому, включаючи шахове життя. Звідси назва цієї книги. Мені є про щ..
460 грн.
0
Простора, висока зала стокгольмської ратуші. Тут осінні дощові вечори 1952 року ми граємо останній тур міжзонального турніру — важливого етапу у боротьбі за звання чемпіона світу з шахів. «Як це могло статися, — думав я, — що зараз тут, на найбільшом..
95 грн.
0
Нова книга Генни Сосонко, третя в серії його творів про видатних шахістів (після книг «Давид Сьомий» про Бронштейна та «Той, хто пізнав гармонію» про Смислове), присвячена долі неповерненого Віктора Львовича Корчного – одного з найвідоміших гросмейст..
740 грн.
0
Творчість Старого Семена вже завоювала популярність завдяки публікаціям на інтернет-сайті ChessPro. До уваги читача пропонується перша збірка оповідань автора. Кожна з міні-новел показує шматочок життя, а всі разом вони складають яскраву та виразну м..
290 грн.
0
Книга без задньої частини обкладинки. У цій книзі вперше дається історія шахової гри в Росії з найдавніших часів, з моменту її проникнення в давню Русь, доводячи викладене до останнього часу. Перший фундаментальний працю з історії проникнення та розв..
695 грн.
0
Автор - спеціаліст з Латинської Америки, д-р історич. наук, - наводить багато маловідомих матеріалів про життя великого кубинця...
85 грн.
0
Біографія Боббі Фішера, написана його найбільш авторитетним біографом, який десятиліттями стежив за феєричним злетом і оглушливим падінням шахового генія. Опираючись на сімейні архіви родини Фішерів, нещодавно розсекречені документи ФБР і власні і-ме..
840 грн.
0
Genna Sosonko (Геннадій Борисович Сосонко, 1943) - міжнародний гросмейстер, дворазовий чемпіон Голландії. Емігрував із Радянського Союзу у 1972 році і з того часу живе в Амстердамі. Переможець та призер багатьох міжнародних турнірів. Будучи відомим ж..
820 грн.
0
З автором цієї книги Борисом Гуревичем (літературний псевдонім М. Борисов) ми знайомі ось уже понад шістдесят років. Пам'ятаю його ще школярем, фанатично захопленим шахами, які не пропускають жодного скільки-небудь значного міського змагання. На коже..
590 грн.
0
Мініатюрне видання (розмір блоку 75х75 мм). Тираж – 50 екз., з них 30 – нумерованих. Мініатюрна книга в коробці. Палітурка - оксамит. ..
795 грн.
Шахматная беллетристика

Этой рубрике Вы сможете найти биографии, мемуары, книги о шахматах и много другого интересного.