Учебники

Хіт продажів
0
Це видання присвячене першим крокам навчання стародавньої та захоплюючої гри у шахи. Протягом 50 уроків юний читач ознайомиться з історією, принципами та правилами гри, а також з основними поняттями та термінами, що використовуються як професійними ш..
290 грн.
0
Нова книга популярного автора гросмейстера Н.М.Калініченко присвячена мистецтву шахової атаки на короля та поєднує в собі функції навчального посібника та своєрідної енциклопедії, багато ілюстрованої як класичними, так і оригінальними прикладами. Це ..
690 грн.
Хіт продажів
0
Найпопулярніша книга в історії шахів! У книзі геніального американського шахіста Боббі Фішера викладено швидкий, ефективний та дуже захоплюючий спосіб навчання грі у шахи. З його допомогою можна навчитися грати у шахи значно швидше, ніж користуючись ..
300 грн.
0
Автор формулює 200 принципів правильного ведення шахової гри, докладно пояснюючи стратегічні та технічні прийоми. Дотримання принципів допоможе вам підвищити рівень шахової майстерності, отримати більше задоволення від гри, проникнути в суть шахів і ..
860 грн.
Хіт продажів
0
Предмова Гаррі Каспарова. Комп'ютер – чудова річ! З його допомогою можна вирішити безліч проблем, не виходячи з дому. Ви можете знайти потрібну інформацію. Можна спілкуватися. Зрештою, просто грати! Щоправда, існує одна непомітна і начебто безпечна т..
240 грн.
Хіт продажів
0
Автори (видатний гросмейстер та відомий шаховий майстер) ведуть читача від самих азів, від правил гри та ходів фігур, до розуміння краси та глибини шахів. Тепер ви зможете дати бій своєму сусідові, родичу чи приятелеві! Один із найкращих, легендарних..
480 грн.
Новинка
Хіт продажів
1
Книга містить 1110 діаграм з навчальними прикладами, систематезованими за завданнями: жертвується ферзь, тура, слон або кінь; Жертвується ферзь, тура, слон чи кінь; досягається нічия. Завдання розташовані за рівнем складності...
195 грн.
0
Репринтне відтворення видання 1948 року. За цим виданням навчалися багато видатних шахісти. Книга містить початкові відомості про шахову гру, вчення про дебюти...
135 грн.
Хіт продажів
0
Шаховий підручник безпрограшної гри - це захоплююче знайомство з шахами, яке перетворить вас на справжнього гладіатора за шахівницею. Знайомство про те, як організовувати майстерні атаки і вести тонку оборону, перенесе вас зі світу захоплюючих змаган..
390 грн.
Хіт продажів
0
Цю книгу написано найуспішнішим тренером в історії шахів - Ласло Полгаром. Троє його дочок, яких він навчав грі самостійно, стали Олімпійськими чемпіонками, лауреатами шахового "Оскара", чемпіонками світу та багаторічними лідерами світового рейтингу,..
1 240 грн.
Хіт продажів
0
Виграшні ходи, тактичні прийоми та продумані плани – ось що тобі потрібно, щоб чудово грати у шахи. Ця книга і для початківців, і для досвідчених гравців. Ти дізнаєшся, як готувати пастки для фігур супротивника і як планувати хитрі комбінації ходів, ..
1 200 грн.
Хіт продажів
0
Перед вами - один із найкращих шахових підручників. За цією легендарною книгою навчалося не одне покоління шахістів, включаючи багатьох відомих гросмейстерів та чемпіонів світу. Книга призначена як для початківців, так і для тих, хто вдосконалюється ..
1 170 грн.
0
Перед вами праця двох досвідчених тренерів по роботі з юними шахістами, що добре зарекомендувала себе. Книга складається із двох частин. Перша присвячена шаховим основам. У ній дається безліч прикладів та домашніх завдань, що дозволяє хлопцям займати..
320 грн.
Новинка
0
"365 способів швидко вигравати в шахи" - фундаментальний шаховий задачник. Партії, представлені тут, демонструють важливі концепції, такі як компенсація та ініціатива і містять комбінації, які вам потрібно знати. Формат цієї книги простий: вона склад..
720 грн.
0
Представлені короткі - до 30 ходів - шахі партії, що відрізняються гостротою боротьби, ефектними комбінаціями, несподіваними тактичними ударами та пастками. Поряд з мініатюрами любителів наводяться партії чемпіонів світу, найсильніших гросмейстерів т..
340 грн.
0
Книга розрахована на широке коло любителів шахів, які виступають (або бажають виступати) у змаганнях. Корисна вона буде також тренерам та тим, хто займається у дитячих спортивних школах чи інших шахових організаціях. Автор - майстер спорту СРСР із ша..
390 грн.
0
У книзі «64 рецепти успіху», яка продовжує роботу «Сучасний шаховий тренінг» (Ю.Є. Сімкін, Київ, 2007), на основі аналізу процесу вибору ходу визначаються основні інтелектуальні функції шахістів. Передбачається реальне підвищення спортивної майстерно..
290 грн.
0
Ця книга - не лише збірка найкращих партій чотириразового олімпійського чемпіона та учасника претендентських матчів-2007 на звання чемпіона світу з докладними коментарями, а й оригінальний підручник шахової майстерності. Крім того, на вас чекає захоп..
295 грн.
Новинка
0
Олександр Альохін - "геній комбінацій", рекордсмен з гри "наосліп", єдиний не переможений за життя чемпіон світу. Людина з важкою і незвичайною долею, шахіст, що володіє унікальним за красою стилем гри, він залишив після себе блискучі літературні та ..
1 100 грн.
0
Цю казкову розповідь в усній формі почули тисячі дітей. Книга викличе у дітей непідробний інтерес до шахів..
490 грн.
0
Кожному шахісту корисно одного разу визначитися у своєму ставленні до тих об'єктивних процесів, які протікають на шахівниці і замислитися над природою шахів, звіряючи свої уявлення з уявленнями інших дослідників. Завдяки нагоді у заслуженого тренера ..
595 грн.
0
Тритомник гросмейстера Якоба Огарда — фундаментальний навчальний посібник з найяскравішої та найцікавішої фази шахової партії — атаки. Більшість книг про атаку вчать лише тому, що треба робити, коли вона вже почалася. Вони розповідають переважно про ..
1 100 грн.
0
Трихтомник гросмейстера Якоба Огарда - фундаментальний навчальний посібник з найбільш яскравої та цікавої фази шахової партії - атаки. Більшість книг про атаку вчать лише тому, що треба робити, коли вона вже почалася. Вони розповідають переважно про ..
860 грн.
0
Трихтомник гросмейстера Якоба Огарда - фундаментальний навчальний посібник з найбільш яскравої та цікавої фази шахової партії - атаки. Більшість книг про атаку вчать лише тому, що треба робити, коли вона вже почалася. Вони розповідають переважно про ..
940 грн.
Учебники

Учебники — книги, содержащие систематическое изложение знаний.