Шахматы

Хіт продажів
0
Це видання присвячене першим крокам навчання стародавньої та захоплюючої гри у шахи. Протягом 50 уроків юний читач ознайомиться з історією, принципами та правилами гри, а також з основними поняттями та термінами, що використовуються як професійними ш..
290 грн.
0
Нова книга популярного автора гросмейстера Н.М.Калініченко присвячена мистецтву шахової атаки на короля та поєднує в собі функції навчального посібника та своєрідної енциклопедії, багато ілюстрованої як класичними, так і оригінальними прикладами. Це ..
690 грн.
Хіт продажів
0
Найпопулярніша книга в історії шахів! У книзі геніального американського шахіста Боббі Фішера викладено швидкий, ефективний та дуже захоплюючий спосіб навчання грі у шахи. З його допомогою можна навчитися грати у шахи значно швидше, ніж користуючись ..
300 грн.
Новинка
Хіт продажів
Закінчується
0
Книга є останнім виданням знаменитої книги Панова В. "Курс дебютів". Дебют визначає подальший перебіг шахової партії, напрямок основної боротьби. Вміло розігравши початок партії, можна досягти ясної переваги – і освоїти всі необхідні для ефективної г..
1 065 грн.
0
Автор формулює 200 принципів правильного ведення шахової гри, докладно пояснюючи стратегічні та технічні прийоми. Дотримання принципів допоможе вам підвищити рівень шахової майстерності, отримати більше задоволення від гри, проникнути в суть шахів і ..
860 грн.
0
У книзі зібрано всі 308 партій двох міжзональних турнірів 1979 року — у Ризі та Ріо-де-Жанейро. Найцікавіші поєдинки ризького турніру прокоментовані. Перед партіями читач знайде статті про турніри. Про ризьке міжзональне розповідає автор-упорядник В...
150 грн.
0
Видатний російський шахіст А. А. Альохін розповідає про один з найбільш напружених періодів своєї творчої біографії, який завершився його перемогою в матчі за звання чемпіона світу. Читачеві надається можливість проникнути в творчу лабораторію найбіл..
95 грн.
Хіт продажів
0
Предмова Гаррі Каспарова. Комп'ютер – чудова річ! З його допомогою можна вирішити безліч проблем, не виходячи з дому. Ви можете знайти потрібну інформацію. Можна спілкуватися. Зрештою, просто грати! Щоправда, існує одна непомітна і начебто безпечна т..
240 грн.
Хіт продажів
0
Автори (видатний гросмейстер та відомий шаховий майстер) ведуть читача від самих азів, від правил гри та ходів фігур, до розуміння краси та глибини шахів. Тепер ви зможете дати бій своєму сусідові, родичу чи приятелеві! Один із найкращих, легендарних..
480 грн.
Новинка
Хіт продажів
1
Книга містить 1110 діаграм з навчальними прикладами, систематезованими за завданнями: жертвується ферзь, тура, слон або кінь; Жертвується ферзь, тура, слон чи кінь; досягається нічия. Завдання розташовані за рівнем складності...
195 грн.
0
У стислій формі, в алфавітному порядку представлені терміни та поняття шахової композиції, її відомі представники з їхніми найкращими творами...
30 грн.
0
Репринтне відтворення видання 1948 року. За цим виданням навчалися багато видатних шахісти. Книга містить початкові відомості про шахову гру, вчення про дебюти...
135 грн.
Хіт продажів
0
Шаховий підручник безпрограшної гри - це захоплююче знайомство з шахами, яке перетворить вас на справжнього гладіатора за шахівницею. Знайомство про те, як організовувати майстерні атаки і вести тонку оборону, перенесе вас зі світу захоплюючих змаган..
390 грн.
Хіт продажів
0
Цю книгу написано найуспішнішим тренером в історії шахів - Ласло Полгаром. Троє його дочок, яких він навчав грі самостійно, стали Олімпійськими чемпіонками, лауреатами шахового "Оскара", чемпіонками світу та багаторічними лідерами світового рейтингу,..
1 240 грн.
Хіт продажів
0
Виграшні ходи, тактичні прийоми та продумані плани – ось що тобі потрібно, щоб чудово грати у шахи. Ця книга і для початківців, і для досвідчених гравців. Ти дізнаєшся, як готувати пастки для фігур супротивника і як планувати хитрі комбінації ходів, ..
1 200 грн.
Хіт продажів
0
Перед вами - один із найкращих шахових підручників. За цією легендарною книгою навчалося не одне покоління шахістів, включаючи багатьох відомих гросмейстерів та чемпіонів світу. Книга призначена як для початківців, так і для тих, хто вдосконалюється ..
1 170 грн.
0
Один із найсильніших російських шахістів - міжнародний гросмейстер Олексій Дрєєв, відібрав та детально проаналізував 100 своїх найпам'ятніших партій. Окрім суто шахових коментарів, автор захоплююче розповідає про зустрічі з цікавими людьми, які вплин..
695 грн.
Новинка
0
Збірник етюдів чудового російського шахового композитора Олексія Селезньова (1888-1967) не тільки занурює нас у дивовижний світ красивих ідей, що запам'ятовуються, доведених до досконалої форми. Він незамінний при самостійній роботі над шахами, адже ..
260 грн.
0
ХХ століття було основним у становленні шахового мистецтва; перетворенні гри на шахи на справжній спорт з його масовістю та майстерністю...
195 грн.
0
Книга відомого журналіста та тренера, майстра В. Хенкіна є досвідом серйозної систематизації матових позицій. ..
590 грн.
0
Книга багаторазового чемпіона світу та гросмейстера з шахової композиції Якова Георгійовича Володимирова "1000 пригод на шахівниці" є розповіддю про нерозривний зв'язок шахової композиції та практичної партії і не має аналогів у сучасній шаховій літе..
385 грн.
0
У книзі зібрано унікальні комбінації, що входять до золотого фонду шахів. Видання призначене як для початківців, так і для гравців високої кваліфікації. ..
540 грн.
0
Книга містить 1000 найвідоміших шахових партій, зіграних у турнірах, матчах, інших змаганнях із найдавніших часів до наших днів. Більшість цих своєрідних шахових творів створено визначними майстрами, хоча деякі взяті з творчості менш відомих шахістів..
495 грн.
0
Це справжня ода шахової естетики — найкрасивіші партії, зіграні за останні 150 років. Наводяться нариси про всі шахові фігури, про багатовікову еволюцію поглядів на ідеал краси в шахах. На прохання автора видатні шахісти світу висловили свою думку що..
465 грн.
Шахматы

Ша́хматы — настольная логическая игра со специальными фигурами на 64-клеточной доске для двух соперников, сочетающая в себе элементы искусства (в том числе в части шахматной композиции), науки и спорта.

В шахматы могут играть группы игроков, друг против друга или против одного игрока; такие игры обычно именуются консультационными. Существует также практика сеансов одновременной игры, когда один сильный игрок играет с несколькими противниками, с каждым на отдельной доске. Правила игры в основном сложились к XV веку; в современных официальных турнирах применяются правила Международной шахматной федерации, которые регламентируют не только передвижение фигур, но и права судьи, правила поведения игроков и контроль времени. Игра по переписке, по телефону, в Интернете имеют особые правила. Существует множество вариантов шахмат с нестандартными правилами, фигурами, размерами доски. Соответствующий раздел шахматной композиции — сказочные шахматы. В математике изучаются различные аспекты шахматной игры (например, классические «Задача о ходе коня» и «Задача о восьми ферзях»), в том числе с помощью компьютерного моделирования.