Теннис

Новинка
Хіт продажів
0
Повна біографія тенісного генія з ексклюзивними матеріалами та кольоровими ілюстраціями. Історія починається з завоювання 18-го титулу на турнірі "Великого шолома" в Мельбурні і описує життя геніального віртуозу м'яча, який, проте, не страждає на зір..
780 грн.
0
За підсумками 1986 року Андрій Чесноков увійшов до десятки найсильніших спортсменів Радянського Союзу. 1988 закінчив 14-м тенісистом світу. Прогрес молодого гравця надзвичайно стрімкий. У його активі перемоги над такими зірками світового тенісу, як Б..
95 грн.
Новинка
Хіт продажів
0
Повернення Серени Вільямс до великого тенісу після народження доньки в 2018 році явно пішло не за планом: травми, хвороблива поразка від Наомі Осакі, наступний скандал, що вилився в дискусію: «Чи має ікона спорту поводитися таким чином?». Серена Віль..
980 грн.
0
У пропонованій читачам книзі надано рекомендації з різних питань підготовки тенісистів, наведено думки видатних тенісистів XX століття щодо найрізноманітніших аспектів гри. Книга розрахована як на гравців-початківців, так і вже мають певний досвід те..
195 грн.
0
У книзі розповідається про теніс на найвищому рівні, про найбільші турніри - відкриті чемпіонати Великобританії, США, Франції та Австралії, що входять до серії «Великого шолома». Тут і історія гри та історія турнірів. І все ж таки вона присвячена сьо..
80 грн.
0
Всесвітньо відомий тенісист Андре Агассі був «приречений» на заняття спортом ще задовго до того, як навчився ходити. Його похмурий батько у мечтах бачив сина чемпіоном. Так і сталося. У 22 роки Агассі отримав свою першу відзнаку на міжнародному турні..
380 грн.
0
Книга присвячена цікавому виду спорту - настільному тенісу. Якою є історія розвитку цього виду спорту? Як опанувати основи техніки та тактики гри? Як підготуватись до змагань? Які основні правила потрібно знати початківцю тенісистові? На всі ці та ін..
260 грн.
Новинка
0
Роджер Федерер – один із найвидатніших спортсменів усіх часів, феноменальне явище у тенісі. Книга «Майстер. Блискуча кар'єра Роджера Федерера» – найбільша біографія спортивної ікони, яка описує його життєвий шлях від темпераментного підлітка до того,..
650 грн.
0
Цю книгу серії "Абетка спорту" адресовано юним читачам. Автори її, неодноразовий чемпіон країни кандидат педагогічних наук А.Амелін та відомий спортивний журналіст В.Пашинін, не лише знайомлять хлопців із популярною грою, а й розповідають чимало ціка..
95 грн.
0
Настільний теніс – дуже популярна гра у всьому світі. Деякі джерела наводять дані про те, що, наприклад, у Китайській Народній Республіці кількість тих, хто захоплюється цією грою, досягла 90 мільйонів. У нашій країні настільним тенісом займаються мі..
290 грн.
0
Ця прикладна програма є методичним документом, який відповідає сучасним вимогам підготовки спортивного резерву для учнів ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ з настільного тенісу. Вона призначена для організації та планування навчально-тренувальної роботи, визначенн..
95 грн.
0
У книзі основна увага приділена тим прийомам, положенням гри, які майже не висвітлені у навчально-методичній літературі. В першу чергу це стосується рекомендацій з питань, пов'язаних із всілякими обертаннями м'яча, характерними для нинішньої гри, под..
360 грн.
0
Олена Докіч — знаменита австралійська спортсменка, екс-четверта ракетка світу та одна з найкращих тенісисток початку XXI століття. Її кар'єра могла бути ще яскравішою, якби не батько. Він знущався з неї. Забирав усі зароблені гроші. Але йому не вдало..
740 грн.
-41%
Акція
0
Перед вами перша автобіографія Марії Шарапової – уславленої тенісистки, п'ятиразової переможниці турнірів Великого шолома та володарки багатьох інших престижних трофеїв. Вона взяла в руки ракетку чотири роки, а вже в сімнадцять зійшла на тенісний Олі..
980 грн.580 грн.
0
Це книга про десять заслужених майстрів спорту, багаторазових чемпіонів Радянського Союзу з тенісу, про тих, хто творив історію вітчизняного тенісу, чия блискуча майстерність викликала захоплення трибун, хто гордо ніс прапор радянського спорту. Для ш..
65 грн.
0
Бред Гілберт вважається найкращим у світі майстром психологічної гри у теніс. У своїй книзі "Перемога за будь-яку ціну" видатний тенісист дає поради аматорам. Великий майстер стверджує, що ключ до успіху – вміння правильно мислити, розуміти, аналізув..
1 200 грн.
Новинка
0
У цій брошурі узагальнено практичний досвід спортивного лікаря-психотерапевта, який працював тренером з психічної підготовки з юними тенісистами. Основне завдання запропонованої системи психічної підготовки – активізувати спортсменів на самостійне ці..
200 грн.
0
У довіднику подано огляд понад 100 моделей тенісних ракеток, струн, м'ячів, намотування, віброгасників тощо. Наведено їх основні характеристики. Надаються рекомендації щодо вибору. Книга може бути корисна як любителям-початківцям, так і гравцям зі ст..
25 грн.
Новинка
0
Федерер - найбільший швейцарський тенісист, переможець сімнадцяти турнірів Великого Шолома, рекордсмен за кількістю тижнів у статусі першої ракетки, Олімпійський чемпіон, володар Кубка Хопмана та Кубка Девіса. З цієї книги ви дізнаєтеся чому "Король ..
980 грн.
0
У цій книзі зроблено спробу узагальнити все те нове, чим знаменний сучасний настільний теніс, темпераментна, гостродинамічна гра, що стала справді атлетичним видом спорту. Основну увагу, природно, хотілося приділити тим прийомам, положенням гри, які ..
85 грн.
0
Підручник настільного тенісу для всіх бажаючих. Болгарською мовою...
35 грн.
0
Удосконалити свою майстерність гри в теніс вам допоможе Національна тенісна рейтингова програма (НТРП/NTRP), розроблена Тенісною асоціацією Сполучених Штатів (ЮСТА/USTA) та включає класифікаційну систему. Просування від рівня до рівня за цією системо..
240 грн.
0
Ця книга заснована на особистому досвіді автора, а також на порадах та рекомендаціях відомих тренерів та спеціалістів. На відміну від підручників для тих, хто вже активно тренується і грає, тут зібрані основні відомості про великий теніс, зроблено сп..
490 грн.
0
2-е видання доповнене та перероблене. У книзі представлені правила, тактика, техніка гри у настільний теніс. Також присутні ілюстрації додаток...
190 грн.
Теннис

В наше время все больше людей, ведущих активный образ жизни, отдают предпочтение теннису. Это может быть, как настольный теннис, так и большой теннис. Этот вид спорта благоприятно влияет на физическое состояние и организм в целом, как взрослых так и детей. И если вы избрали этот вид спорта для себя или своего ребенка, то тут не обойтись без специализированной экипировки. Всё  учебники для тенниса можно найти нашем магазине.