Література для дітей

Новинка
0
Діти середнього шкільного віку...
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Розвиток людини не припиняється у будь-якому віці. Якщо ваша дитина вже молодший школяр, то не варто у всьому покладатися на школу. Безперечно, у школі передадуть усі найважливіші та базові знання, але в цілому розвиток дитини в..
140 грн.
Новинка
0
З автомобілем пов'язано багато відкриттів, цікавих фактів та гучних імен. Історія автомобіля висвітлюється в книзі дуже повно: від винаходу колеса до створення машини, що говорить. Розповідається про такі відомі автомобільні компанії, як американські..
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Ця книга розповість про один з найдосконаліших витворів людської думки — автомобіль. Ви дізнаєтесь про історію створення цього «самохідного дива», про людей, яким ми завдячуємо тим, що сучасний автомобіль став, безперечно, не ли..
240 грн.
Новинка
0
Колись багато років тому добра казкарка Людмила Васильєва-Гангнус познайомилася з феєю Здрасте, яка жила в казковому місті. Будинки там були складені з шоколаду, дахи були льодяними, а віконні віконниці з кренделі. А найголовніше – у цьому місті жили..
290 грн.
Новинка
0
Оригінальна серія книжок "Подвійна радість" зробить знайомство з літерами цікавою грою для малечі! Адже, крім звичних ілюстрацій, ми заховали в книзі багато додаткових картинок. Просто відігніть сторінку, щоб знайти їх! Завдяки таким радісним відкрит..
120 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Астрономія, попри те, що вона є однією з найдавніших наук у світі, ще й досі захоплює мільйони професіоналів та аматорів в різних країнах. Головна мета цього видання – викликати інтерес у юних читачів до таємниць Всесвіту, позна..
240 грн.
Новинка
0
Ця книга дасть тобі відповіді на тисячу "чому", що виникають щодо різних предметів. Безліч дослідів, які легко поставити вдома, відкриють тобі секрети води, повітря, світла, руху, рівноваги тіл, електрики та магнетизму, хімії та органів чуття. Ти мож..
480 грн.
Новинка
0
Навчальне видання. Можливо використовувати для підготовки до школи, як другий не основний підручник під час навчання. Затверджено Міністерством освіти і науки України...
240 грн.
Новинка
0
Ця універсальна енциклопедія дає повне уявлення про планету Земля: її формування, геологічну будову, клімат і погоду, проблеми навколишнього середовища. У ній містяться нові відомості про всі країни світу: їх політичний устрій, етнічний склад, економ..
490 грн.
Новинка
0
Життя людства це нескінченна низка відкриттів – від відкриття вогню до відкриття галактик, віддалених від нас на тисячі світлових років. З цієї книги ти дізнаєшся про етапні відкриття, що дозволили всім нам пройти довгий шлях від первісної людини до ..
195 грн.
Новинка
0
РАНЧІ ЗАРЯДКИ З ВЕЧІРНИМИ РОЗРЯДКАМИ Оглушальні, приголомшливі, приголомшливі, запаморочливі, дивовижні, зворушливі і перекидні гімнастичні та атлетичні вправи для тебе, дідусів, дідусів, дідусів, предків, а також босоніжні, настільні, підстільні, не..
390 грн.
Новинка
0
Увага! Купуючи цю книгу, ви вносите свій внесок у боротьбу зі світовою фінансовою та економічною кризою. Обережно! Ці шкідливі поради не для дітей, вони про дорослих неслухняних бізнесменів. Якщо ви дорослий неслухняний бізнесмен, читайте цю книгу...
290 грн.
Новинка
0
Шерлок Голмс вже давно перестав бути просто персонажем з книги. Він — взірець логіки, кмітливості та впевненості у собі. Автори цієї книги проаналізували твори Артура Конана Дойла, щоб з'ясувати — як працює мозок Шерлока Голмса. Їхні спостереження су..
260 грн.
Новинка
0
У книзі в ясній та лаконічній формі викладено основні поняття фізики, біології, хімії, астрономії, геології. Алфавітний порядок статей забезпечує швидкий пошук понять, що цікавлять. Книга зручна для повторення та підготовки до іспитів...
290 грн.
-28%
Новинка
Знижка
0
На планеті Земля живе безліч різних тварин. Одні населяють сушу, інші — моря та океани, треті більшу частину часу проводять у повітрі. Про найцікавіші з них розповість справжнє видання. На його сторінках юні читачі знайдуть багато захоплюючої інформа..
195 грн.140 грн.
-25%
Новинка
Знижка
0
Все найцікавіше про птахів, рептилій, риб, ссавців і комах в одній книзі. Корисна допомога для поглибленого вивчення зоології. Дивовижний світ тварин: його закони та секрети. Ви це точно не знали! Про складне - легко і захоплююче. Наукова достовірніс..
260 грн.195 грн.
Новинка
0
Дитячий письменник, якого читають переважно дорослі. Автор гумористичних "підручників" для дітей, творець кількох найпопулярніших мультсеріалів - у тому числі про Мавпу, Папугу, Слоненя та Удава - та багатьох інших неймовірно талановитих речей! ..
460 грн.
Новинка
0
Матеріал даного посібника вчителя фізики можуть використовувати як уроках, так і позакласних заняттях. Цікаві досліди допоможуть учням переконатися у справедливості низки теоретичних положень, дати правильне тлумачення навколишнім явищам, розвивати т..
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Книга розповідає школярам про різні марки автомобілів, про те, як вони створювалися, як поводяться на дорогах, як вирішуються технічні та організаційні проблеми в автомобілебудуванні...
195 грн.
Новинка
0
Автор знайомить школярів з основами вирішення винахідницьких завдань. Книга належить до того різновиду науково-художнього жанру, який називають «пригодою думки». Автор наводить велику кількість завдань, взятих із реальної практики винахідництва...
390 грн.
Новинка
0
Гра займає одне з головних місць у житті дитини. Саме з цієї книги ви дізнаєтеся, що насправді є гра для дітей, наскільки важливі ігри, а також грати правильно. У книзі представлені ігри для розвитку логіки та мислення, пам'яті та уваги, мови та слух..
195 грн.
Новинка
0
У книзі викладені найрізноманітніші форми ігор, жартів, приказок, скоромовок та загадок. Ця збірка містить також опис низки ігор та розваг, поради щодо їх проведення. На все наприкінці книги надано відповіді...
195 грн.
Новинка
0
Книга розповідає про те, як людина розгадала найважливіші таємниці природи та навчилася використовувати свої відкриття. Читач дізнається, з чого складаються оточуючі нас тіла, від чого залежать різні властивості речовин, познайомиться з тими силами в..
260 грн.
Література для дітей

У розділі представлені книжки на тему дитяча література.