Математика та навчальна література

Новинка
0
Книга містить завдання з усього курсу елементарної фізики. Вони градуйовані наступним чином: завдання середньої складності, підвищеної складності та олімпіадні завдання. До більшості завдань наведено докладні рішення навчального характеру. Для підсум..
490 грн.
0
Книга насправді містить 57 цікавих завдань (сім завдань швидше обговорюються, ніж вирішуються). Більшість завдань нескладна. Лише небагато їх вимагають знання курсу аналізу, а й у випадках непідготовлений читач однаково зможе зрозуміти постановку зав..
140 грн.
Новинка
0
Генрі Е.Дьюдені по праву вважається класиком цікавої математики. Багато його завдань, породивши велику літературу і викликавши численні наслідування, увійшли до її золотого фонду. У пропонованій книзі зібрано 520 завдань та головоломок Дьюдені з ариф..
390 грн.
Новинка
0
Встановлюють такі основні математичні концепції як номери з одного до одного, прямі математичні операції, і основні геометричні фігури. (Знайомить з такими основними математичними поняттями, як числа від одного до десяти, прості математичні операції ..
390 грн.
0
Цю книжку написано на основі лекції, прочитаної автором у Московському державному університеті ім. М. В. Ломоносова для учасників математичної олімпіади – школярів дев'ятого та десятого класів. В ній, розраховуючи на рівень знань учня дев'ятого класу..
160 грн.
0
Книга містить завдання цікавого характеру, що мають різний ступінь складності. Зазвичай, завдання вирішуються с. залученням мінімальних відомостей з арифметики та геометрії» але вимагають кмітливості та вміння логічно мислити. У книзі містяться як за..
125 грн.
Новинка
0
«Вічним двигуном» називається така уявна машина, яка, не запозичуючи енергії ззовні, діяла б безперервно і робила б при тому деяку роботу. Машина, яка б підтримувала безперервно лише свій власний рух, не виконуючи ніякої додаткової роботи, не була б ..
240 грн.
Новинка
0
Марат порівнював його з слухняним тягловим конем; жирондистка Ролан - з каменотесом та ведмедем; для роялістів він був нелюдом, убивцею короля; Наполеон вважав його простодушним, безкорисливим ученим, людиною, нездатною вбити навіть курку. Всі ці оці..
290 грн.
Новинка
0
До збірки увійшли витівки, жарти, фокуси, цікаві саморобки, цікаві завдання та головоломки з різних книг дитячого письменника М.А.Гершензона, який загинув під час Великої Вітчизняної війни...
290 грн.
Новинка
0
Книга знайомить школяра з областю математичних знань на простих і зрозумілих прикладах із повсякденної обстановки, розвиває "математичну кмітливість", яку не можна ні "вдовбати", ні "вкласти"...
360 грн.
Новинка
0
Книжка Я.І. Перельмана відноситься до найбільш доступних із відомого циклу книг автора, присвячених цікавим питанням математики. Тут зібрані різноманітні математичні головоломки, багато з яких одягнені у форму маленьких оповідань. Для їх вирішення до..
790 грн.
0
Книжка Я.І. Перельмана належить до найбільш доступних із відомого циклу книг автора, присвячених цікавим питанням математики. Тут зібрані різноманітні математичні головоломки, з яких багато хто зодягнений у форму маленьких оповідань. Для їх вирішення..
195 грн.
Новинка
0
Книжка Я.І. Перельмана належить до найбільш доступних із відомого циклу книг автора, присвячених цікавим питанням математики. Тут зібрані різноманітні математичні головоломки, з яких багато зодягнені у форму маленьких оповідань. Для їх вирішення дост..
690 грн.
Новинка
0
Захоплюючі розповіді-завдання на математичні теми, головоломки та цікаві завдання, що належать перу одного із творців жанру "цікава наука" в сучасній науково-популярній літературі-Якова Ісидоровича Перельмана. Видання здійснено за другим прижиттєвим ..
390 грн.
0
Включено близько 250 старовинних цікавих завдань, вправ, фокусів та жартів, що належать перу чудових російських педагогів початку XX століття. Завдання розташовані у міру зростання труднощі, сприяють розвитку у дітей кмітливості, логіки, кмітливості ..
120 грн.
Новинка
0
У книзі вміщено систему нестандартних планиметричних та стереометричних завдань з усіх розділів шкільного курсу геометрії. Кожна з більш ніж 200 наведених задач забезпечена двома-трьома принципово різними раціональними рішеннями, що ілюструють найваж..
195 грн.
Новинка
0
Ім'я чудового польського математика Гуго Штейнгауза добре відоме радянським читачам з перекладів його популярних книг "Математичний калейдоскоп" та "Сто завдань". У пропонованій книзі читача очікують не тільки нові завдання та зустрічі з "доктором ус..
390 грн.
Новинка
0
Знання логіки, науки про правильне мислення, необхідне кожній людині. Логіка допомагає чітко викладати судження, розвиває критичне мислення, здатність думати і аналізувати, виховує вміння обґрунтовувати свої ідеї та переконувати в їх спроможності ото..
240 грн.
0
Книга призначена для вчителів, які ведуть гурткову роботу; вона може бути використана і учнями старших класів, які цікавляться математикою. Матеріал посібника розподілено на 32 заняття. Кожне заняття містить завдання з різних розділів математики. У д..
85 грн.
0
«Цікава алгебра» — не навчальний посібник, а книга вільного читання. Читач, якого вона має на увазі, повинен уже мати деякі знання в алгебрі, хоча б невиразно засвоєними або напівзабутими. «Цікава алгебра» ставить собі за мету уточнити, воскресити та..
160 грн.
Новинка
0
Книжка " Цікава арифметика " Я.И.Перельмана давно вже користується постійним успіхом, багаторазово перевидавалась у Росії там. Кожен, хто любить веселі завдання, знайде у ній невичерпний матеріал для роздумів. Книга не вимагає від читачів майже жодни..
340 грн.
Новинка
0
У книзі розповідається про одну з форм позакласної роботи вчителя фізики – проведення фізичних вечорів. У ній наводяться методичні рекомендації щодо підготовки та проведення вечорів з фізики, а також сценарії до окремих вечорів. Велика увага при цьом..
240 грн.
Новинка
0
Книга викладача математики Паризького університету Марі Беррондо є збіркою завдань-головоломок з різних галузей математики і продовжує серії книг з цікавої математики, що випускається видавництвом "Мир"...
360 грн.
Новинка
0
У книзі розповідається про різні математичні, логічні, словесні та інші цікаві ігри, що користуються популярністю. Автор у захоплюючій формі описує їхні правила, історію, теорію, наводить багато цікавих прикладів, головоломок. Книга допоможе читачам ..
95 грн.
Математика та навчальна література

У розділі представлені книги на тему математика та навчальна література.