Акваріум та тварини

Новинка
0
У книзі наводяться поради щодо виготовлення та облаштування акваріума, утримання та розведення акваріумних риб та рослин, лікування захворювань риб. Коротко розглядається така тема, як утримання акватераріумних тварин...
240 грн.
Новинка
0
«Жодна людина не ставиться до мене так добре, як мій собака!»—часто кажуть їхні власники. Ця книга допоможе вам краще знати і розуміти своїх чотирилапих друзів, допоможе опанувати собачу абетку...
170 грн.
Новинка
0
Книга складається з 500 порад і охоплює практично всі питання, які можуть виникнути як у початківця, так і професійного собаківника. У ній пропонуються багато відомих практичних прийомів годівлі, дресирування та лікування собак. Автор книги - кінолог..
260 грн.
0
КНИГА НА НІМЕЦЬКОМУ. Wer Informationen zum Thema Aquaristik sucht , die echt "Gold wert" haben , dann ist dieses Buch genau das richtige für Euch. Їхній студійний тест Jahren alle Freie Lektüre die es auf dem Markt gibt und überall steht vieles nur o..
85 грн.
0
Який вибрати акваріум? Яких риб та які рослини в ньому розводити? Як доглядати акваріум? Чим годувати риб та мальків? Відповіді на ці запитання ви знайдете, прочитавши цю книгу. Для учнів середньої школи...
35 грн.
0
Акваріумістика - справа прекрасна, але не проста. Завдання цієї книги - допомогти акваріумісту-початківцю створити правильно збалансоване водоймище в познайомити його з багатьма акваріумними рослинами. Досвідчений акваріуміст знайде тут чимало корисн..
170 грн.
0
Найповніша ілюстрована енциклопедія про акваріуми та акваріумні рибки. Це видання підкаже, як правильно організувати акваріум, якими рослинами його оформити, які рибки простіше у розведенні та як без зайвих витрат доглядати за ними...
1 360 грн.
Новинка
0
До книги входить докладний опис водяних тварин та рослин для акваріума, влаштування акваріума, догляду за ним. Містить ілюстрації...
395 грн.
0
Практично настільна книга для тих, хто має чи думає завести акваріум. Краще за керівництво ще не зустрічав! Описано практично все: вибір рибок, їх хвороби та відмітні ознаки, влаштування акваріума, підбір води та рослин, створення природних фільтруюч..
460 грн.
Новинка
0
Життя природи дивовижне, складне, цікаве й різноманітне у всіх своїх проявах. Любов до природи змушує нас відтворити «шматочок природи» в маленькій ємності – акваріумі. Правильно обладнаний акваріум містить певну кількість рибок і рослин, які підходя..
340 грн.
0
Акваріум прикрасить будь-яку квартиру. Але не поспішайте з його покупкою. Спочатку прочитайте цей довідник. Ви дізнаєтеся про види акваріумів і предмети, необхідні для їх обладнання - світильники, фільтри з різними наповнювачами, обігрівачі, компресо..
240 грн.
Новинка
0
Акваріум прикрасить будь-яку квартиру. Але не поспішайте з його покупкою. Спочатку прочитайте цей довідник. Ви дізнаєтеся про види акваріумів і предмети, необхідні для їх обладнання - світильники, фільтри з різними наповнювачами, обігрівачі, компресо..
290 грн.
Новинка
0
У книзі описуються найпопулярніші види екзотичних та прісноводних акваріумних рибок, даються практичні поради щодо їх утримання, годування, розмноження, лікування. Дотримуючись рекомендацій цієї книги, навіть любитель-акваріуміст-початківець зможе са..
280 грн.
0
Ця книга - найкраще вітчизняне керівництво з акваріумістики. У ній Ви знайдете поради: як влаштувати в квартирі дивовижний куточок підводного світу, як утримувати та розводити рибок, вести селекційну роботу з ними. І ще десятки рекомендацій та підказ..
295 грн.
Новинка
0
Походження кішки, історія племінної роботи, морфологія та фізіологія, харчування, догляд за кішкою, основи генетики, організація племінної роботи, виставки, породи кішок – такі численні теми справжнього атласу. Перелік стандартів окремих порід доповн..
290 грн.
Новинка
0
Підбір метеликів у цій книзі дає читачеві можливість познайомитися з найбільш чудовими, важливими в господарському відношенні або просто рідкісними видами, що заслуговують на охорону. У першій частині книги містяться загальні дані про життя метеликів..
290 грн.
Новинка
0
Барбуси та розбори відносяться до коропових (Cyprinidae) - одного з найпредставніших сімейств сучасних риб, що налічує близько 300 пологів, що включають приблизно 2000 видів...
50 грн.
Новинка
0
Наш довідник розповість про видове різноманіття мешканців акваріума, про особливості годування та догляду за ними, про звичні та ексклюзивні акваріумні рослини. Також ви дізнаєтеся про виготовлення та правильне оснащення акваріумів різних типів та ва..
195 грн.
Новинка
0
Дотримуючись рекомендацій цієї книги, Ви зможете зробити правильний вибір акваріума та його мешканців, познайомитеся з більшістю видів акваріумних рослин, рибок, а також інших акваріумних тварин...
390 грн.
Новинка
0
У цій книзі любителі акваріумних рибок знайдуть відомості про те, хто такі гуппі, дізнаються про влаштування акваріума для живородячих, познайомляться з пеціліями, мечоносцями, моллінезіями та іншими живородящими, які давно і по праву вважаються фаво..
75 грн.
Новинка
0
«Декоративне рибництво» містить розповіді про декоративних риб та їх походження від диких риб у природі, їх розведення та розмноження, різноманітні види декоративних риб та водних рослин та багато іншого...
195 грн.
Новинка
0
Дискуси в природі Пристрій та догляд за акваріумом Придбання, карантин, обробка Годування Розмноження Колірні вар'єтети та селекційні форми Виставки дискусів …..
80 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Люди, які люблять цих тварин, стверджують, що безпородних кішок не буває, що кішки - створення досконалі, сповнені надзвичайної чарівності та грації, що вони витікають спокій, бачать паралельні світи, що вони приносять у дім щас..
290 грн.
Новинка
0
«Розважальний акваріум» - це захоплююча подорож підводним світом. Автор (пристрасний акваріуміст, організатор секцій акваріумістів в Ленінграді, керівник міського клубу акваріумістів) здійснює дуже цікаві експедиції з читачами в країну Історії, в кра..
290 грн.
Акваріум та тварини

У розділі представлені книги на тему акваріум та тварини.