Бильярд

0
Більярд – дуже давня гра. У Росії більярд з'явився завдяки Петру I і має більш ніж 300-річну історію. За цей час російський більярд знав і періоди розквіту, і тривалі періоди застою. Сьогодні більярд – це цілий світогляд, у якого формуються нові погл..
395 грн.
0
Книга "АЗБУКА БІЛЬЯРДА" отримала високу оцінку провідних більярдних фахівців та тренерів, отримала гриф навчального посібника та покладена в основу авторського курсу більярду під час навчання у спеціалізованих вищих навчальних закладах. У книзі дуже ..
460 грн.
0
Отже, новачки, любителі та професіонали! Тут немає банального викладу різних правил, ілюстрованого намелювання кія, але є понад 350 різних трюків, які можна легко застосовувати на практиці. У книзі містяться різні прийоми, деякі з яких стали класикою..
195 грн.
0
Книгу пропагандиста більярду, особливо спортивного більярду, В.І.Гофмейстера надруковано вперше у 1947 році, але досі не втратили своєї актуальності. Наводиться докладний опис різноманітних ударів, різні варіанти правил, нотатки про методику та трену..
50 грн.
0
Як точніше визначити точку прицілювання на кулі? Яким чином співвіднести в процесі прицілювання візуально великий биток з візуально меншою «чужою» кулею, щоб точка зіткнення куль збіглася з точкою прицілювання? У чому важлива схожість і відмінність д..
895 грн.
0
Перший американський бестселер на цю тему, написаний Робертом Бірном, визнаним корифеєм сучасної більярдної літератури. Книга служить основним посібником з пулу та карамболю для багатомільйонної армії шанувальників гри в більярд. На тлі десятків вида..
295 грн.
0
Автор цікаво розповідає про історію виникнення та становлення однієї з найцікавіших ігор - більярду. У книзі дано описи найпопулярніших ігор російського більярду: російська піраміда, московська піраміда, московська швидка, невська піраміда, піраміда ..
320 грн.
0
У цій книзі викладається історія більярду, багато розділів присвячені теорії та практиці цієї популярної гри. Видання – корисний посібник для тих, хто тільки знайомиться із цією чудовою грою. Книга буде цікавою і тим, хто має великий досвід гри...
195 грн.
0
Історія більярду налічує в Росії вже понад 300 років. "Гра в кулі" знала роки розквіту та гонінь. У різні часи вона полонила вельмож і купців, інтелектуалів і партійних вождів... Є безліч причин, якими пояснюється та обставина, що більярд підходить п..
95 грн.
0
Книга містить інформацію не тільки про історію більярду та відомих гравців, але й є незамінним практичним посібником для новачків та людей, знайомих з технікою більярдної гри лише поверхово. За допомогою самовчителя ви ознайомитеся з правилами більяр..
360 грн.
0
Ця книга адресована насамперед охочим освоїти захоплюючу гру на більярді. У ній ви знайдете не тільки основні правила ігор російського, американського та карамбольного більярду, але й опис предметів екіпірування спортсмена-біляриста, правила тренувал..
260 грн.
0
Жоден вид спорту в нашій країні не має такої довгої - трьохсотрічної! - Історії, як більярд, але немає і виду спорту, у якого історія була б настільки ж драматичною, як у більярду. "Гра в кулі" знала роки процвітання та гонінь. Вона полонила вельмож ..
460 грн.
0
У різний час вона полонила вельмож та купців, інтелектуалів та партійних вождів. Є безліч причин, якими пояснюється та обставина, що більярд підходить практично всім. Як вид спорту він не вимагає, щоб ви були тренованим атлетом. На більярді можуть гр..
340 грн.
0
Нова книга корифея сучасної більярдної літератури віддає данину розважальним аспектам більярду. Автор описує і допомагає розучити `шедеври жанру` ― найбільш приголомшливі більярдні трюки, які можна виконати на пуловському та карамбольному столі за до..
295 грн.
-32%
Новинка
Знижка
0
Букіністичне видання. Книга вводить читача у світ більярду-захоплюючого виду спорту та відпочинку, доступного людям будь-якого віку. У ній зведено докупи все найкраще, що відомо на сьогоднішній день про світовий більярд. У популярній формі викладаєть..
285 грн.195 грн.
0
Більярд і боулінг дві чудові ігри, що завоювали достатню популярність у Росії останнім часом. У цій книзі наведено правила, техніка та особливості цих ігор, а також необхідне обладнання. Особливий інтерес становлять практичні поради та маленькі хитро..
295 грн.
0
Книжка Ігоря Васильовича Баліна присвячена більярду - його історії, теорії та практиці. Автор, на основі багатого особистого досвіду, розповідає про нюанси техніки та тактики, про психологію та етикет боротьби, а також знайомить читача з правилами ба..
115 грн.
0
Більярд – одна з найпопулярніших ігор нашого часу. Ця книга буде гарною підмогою для бажаючих навчитися грати чи вдосконалити свою майстерність. У ній описано техніку гри, правила ігор лузного більярду і навіть більярдні фокуси. Для початківців пропо..
130 грн.
0
І.В. Балін - доцент, кандидат військових наук, понад півстоліття займається більярдним спортом. Він відомий як автор книги "Поема про більярд", що вийшла 1991 року у видавництві "Фізкультура та спорт". Ця книга буде гарною підмогою для бажаючих навчи..
290 грн.
0
У цій книзі, написаній ліцензованим тренером з більярду рівня А, висвітлено такі питання: Види гри: пул, карамболь та снукер з поширеними варіантами. Необхідне оснащення: стіл, кулі, кий, крейда та правильне натирання. Навчання більярду, де і як: нав..
385 грн.
0
У книзі даються короткі відомості з історії виникнення та поширення у світі захоплюючої та популярної гри - більярду. У ній знайдуть чимало цікавого і повчального і початківці, і досвідчені гравці. Докладно викладено загальні правила гри на більярді,..
260 грн.
0
Навчальний посібник "Право на кий" написано одним з найкращих знавців цього виду спорту-президентом Всесвітньої конфедерації більярду шведом Йоргеном Сендманом, перекладено з німецької мови на російську в Національному університеті фізичного вихованн..
180 грн.
0
Мета цієї книги - познайомити більярдистів-початківців з теорією гри в російський більярд. У ній докладно розповідається про теорію гри, про правила та термінологію, текст забезпечений безліччю зрозумілих схем та діаграм. Розбираються різні ситуації,..
95 грн.
0
Представляємо вашій увазі видання, присвячене російському більярду. На сторінках цієї книги ви знайдете інформацію про те, як розвивалася гра і як формувалися її правила, які види російського більярду існують в даний час і чим вони відрізняються один..
1 795 грн.
Бильярд

Бильярд – захватывающая и увлекательная игра, которая, как и шахматы, всегда была чуть больше, чем просто игра. Недаром бильярд обожали многие великие люди. Есть немало примеров, как самые выдающиеся деятели прошлого и современности в числе своих наивысших достижений в жизни называли мастерство игры в бильярд. На нашем сайте вы сможете подобрать самоучитель этой прекрасной игре.