Альпинизм

Новинка
0
Це видання методичного посібника з підготовки альпіністів на всіх рівнях перероблено з урахуванням вимог нової програми навчання альпіністів. У книзі розказано, як підготувати та провести заняття та практичне сходження, приділено увагу навчанню такти..
340 грн.
Новинка
0
Книга відомого альпініста Гарта Хаттінга містить великий обсяг інформації, яка виявиться корисною не лише новачкам, а й досвідченішим сходникам. Розповідаючи про альпінізм — екстремальний і захоплюючий вид спорту, що набуває останнім часом все більшо..
490 грн.
-22%
Знижка
0
У довіднику в алфавітному порядку представлені статті, які знайомлять із навичками, необхідними для всіх дисциплін альпінізму, а також з усілякими прийомами - від найпростіших до найскладніших, таких, як скелелазіння на невеликих висотах, зимові сход..
360 грн.280 грн.
-22%
Знижка
0
У принципі, вихід цієї книги – велика подія для російських альпіністів. Адже останнє аналогічне видання, де йшлося про застосування спорядження, тактику, принципи навчання сходів на Заході, виходило 20 років тому (Г. Хубер «Альпінізм сьогодні», 1980)..
360 грн.280 грн.
0
Скелолазіння — захоплююче та ризикове заняття, яке вимагає від сходника не тільки мужності, фізичної сили та спритності, а й відмінної підготовленості, навичок використання спеціального спорядження, а також здатності оцінити конкретну ситуацію. Автор..
450 грн.
0
Якщо вам завжди хотілося рухатися тільки вперед і тільки вгору, дертися по скелях і пишаючись тим, що ви подолали страх і підкорили чергову вертикаль, то скелелазіння - це саме той вид спорту, який вам потрібен, а "Скелолазіння. Курс тренувань від А ..
795 грн.
Альпинизм

Альпини́зм — вид спорта и активного отдыха, целью которого является восхождение на вершины гор.