Международные шашки

0
В kнигe «64 и 100» aвтopы дaют kpaтkиe cвeдeния пo двym видam игpы в шaшkи, pacпpocтpaнeнныm нa тeppитopии бывшeгo CCCP: pycckиm и meждyнapoдныm (cтokлeтoчныm), пpaвилa игpы нa 64-kлeтoчнoй и 100-kлeтoчнoй дockaх. У книгу включені основні дебюти, що ..
45 грн.
0
Як не велике число дебютних комбінацій, з них можна виділити найважливіші, ідеї яких зустрічаються частіше за інших. Вони й піддані розбору в цій книзі. Знання таких комбінацій та його характерних особливостей з'явиться хіба що компасом, з допомогою ..
260 грн.
0
Книга присвячена одному з найцікавіших жанрів шашкової композиції – завданням. Вперше узагальнено досвід укладачів мініатюр. Наведено приклади для самостійного рішення. Любителям стоклітинних шашок...
195 грн.
0
Книга гросмейстера В. Агафонова є збіркою комбінаційних партій з міжнародних шашок, зіграних з 1953 по 1982 рік у вітчизняних, міжнародних та зарубіжних турнірах. Найбільш чільне місце у книзі займають приклади творчості радянських гросмейстерів та м..
95 грн.
0
Книга журналістки, редактора відділу шашок журналу «64—Шаховий огляд» розповідає про перші змагання з міжнародних шашок серед жінок, про вплив, який вплинули радянські турніри на міжнародне визнання шашкового спорту серед жінок. Тут же розповідається..
95 грн.
0
Книга міжнародного гросмейстера, дворазового чемпіона світу з заочної гри в шашки В. Агафонова є енциклопедією шашкових почав. Кожен дебют докладно проаналізовано та проілюстровано прикладами з партій найсильніших гросмейстерів та майстрів, як радянс..
295 грн.
0
Книга заслуженого тренера СРСР Ю.Барського у белетристичній формі розповідає про гру у міжнародні шашки. Ця книга не лише вчить юного читача грати, а й дає йому можливість перевірити свої сили. До другого видання книги, порівняно з першим, додатково ..
85 грн.
0
Це книга-гра, книга-конкурс. Її мета не тільки захопити юного читача у світ цікавої, розумної настільної гри, у світ дивовижних комбінацій на шашковій дошці, а й дати йому можливість перевірити свої сили та виконати (поки що умовно) норму спортивного..
85 грн.
0
Автор зробив великий внесок у розвиток теорії та практики шашкового мистецтва. Він захоплююче розповідає про свої зустрічі та битви за шашкову корону з найкращими шашистами світу, про забавні епізоди з історії шашок та матчевої боротьби. У спеціально..
140 грн.
0
Автобіографічна книжка шестиразового чемпіона світу з шашок киянина Ісера Купермана. У книжці йдеться про народження та розвиток гри у стокліткові шашки, про зустрічі з найвидатнішими майстрами-шашкістами, про країни в яких довелося побувати чемпіоно..
195 грн.
0
Автор - міжнародний гросмейстер, чемпіон Європи з шашок. У книзі розповідається про великий успіх радянських шашистів на чемпіонаті світу 1980 р., про перебіг турнірної боротьби. Наводяться та коментуються найкращі партії найсильніших шашистів світу...
85 грн.
0
У шашки вміє грати кожен, умієте, мабуть, і ви. І нехай ви не розрядник і ніколи не грали у турнірах — це не завада для читання пропонованої книги. Вона не підручник. Немає в ній теорії дебютів чи закінчень, немає й інших теоретичних розділів. Ви діз..
140 грн.
0
Справжня робота є збіркою партій і матеріалів змагань зі стоклітинних шашок, проведених в СРСР у 1953-1954 рр. Це колективна праця провідних радянських майстрів знайомить читача з основними положеннями з історії, теорії та практики міжнародних шашок,..
295 грн.
Новинка
0
Пропонована робота шашкового майстра СРСР В.С.Гілярова - ентузіаста стоклітинних шашок, є першим у СРСР досвідом створення навчальних посібників для кваліфікованих кадрів". Книга повністю присвячена РСМ шашкам: ігри, особливості, правила прийому, ета..
175 грн.
0
«Cтpaтeгия в cтokлeтoчных шaшkaх» — oднa из пepвых фyндameнтaльных paбoт пo cтpaтeгии mиттeльшпиля извecтнoгo meждyнapoднoгo гpoccmeйcтepa, пepвoгo из coвeтckих cпopтcmeнoв, зaвoeвaвшeгo звaниe чemпиoнa mиpa Иcepa Kyпepmaнa. При підготовці книги авто..
195 грн.
0
У книзі на прикладах партій найкращих шашистів світу розкриваються принципи стратегічного та тактичного планування гри у різних позиціях. Показано тісний взаємозв'язок стратегії та тактики у шашковій партії. Для шашистів різної кваліфікації...
195 грн.
Новинка
0
У книжці висвітлено комбінаційну гру на стоклітковій дошці наведено комбінаційні шедеври, створені видатними майстрами минулого і сучасності...
140 грн.
Новинка
0
Надано короткі відомості з теорії гри в російські шашки, нариси про провідних армійських шашистів з приведенням партій і фрагментів: чемпіонів світу зі стоклітинних шашок А. Андрійко, А. Гантварга, А. Дибмана, чемпіона Європи Р. Лещинського, чемпіоні..
65 грн.
0
У наочному посібнику дана коротка історична довідка про розвиток шашок, наведено відмінні риси стоклітинних шашок, а також основні комбінаційні ідеї: „удар новинка", „удар Філіпа", „королівський удар", „удар місток", "удар рикошет", "Удар бомба" та і..
45 грн.
0
Книга майстрів з міжнародних шашок розкриває типові способи ведення боротьби на 100-клітинній дошці на різних стадіях партії. Особливо автори виділяють прийоми гри в ендшпілі. Як навчальні приклади використано позиції з класичної спадщини творчості р..
95 грн.
0
«Шашечна кога» — перша і єдина книга двоквартного чемпіона CCCP по клітковим (міжнародним) шашкам сховища з хлопчиків...
240 грн.
0
З кожним роком зростає кількість любителів гри у стоклітинні шашки. Незважаючи на те, що стоклітинні шашки є давньою міжнародною грою, багато любителів шашок не мають про неї ясного уявлення. Мета книги - в популярній формі розповісти читачеві про ст..
80 грн.
0
У навчальному посібнику заслуженого тренера Литовської РСР Я. Шауса розкривається методика навчання гри у стоклітинні шашки. Це посібник, у якому наведено у струнку систему основні початкові прийоми гри. Ряд тем та ідей висвітлюється вперше. Спосіб в..
65 грн.
0
Автор збірок віршів - "Абаза, перлина Росії", "Шахта", "Парнас", "Росія в особах", "Жіночих імен золотистий розсип", "Кохання - не вигадка поетів", Карусель", "Шанс" - цього разу вирішив згадати про своє захоплення шашковою композицією, якій він відд..
18 грн.
Международные шашки

Игра наиболее популярна в Нидерландах, Бельгии, Польше, Франции, Суринаме, имеет популярность в Европе, России и других странах бывшего СССР, Израиле, Монголии, Китае, в странах Западной Африки. Используется доска 10×10 клеток. У каждого игрока в начальной позиции по 20 шашек, которые занимают первые четыре ряда с каждой стороны. Правила игры сходны с правилами русских шашек.