Акції та знижки

-32%
Новинка
Знижка
0
Букіністичне видання. Книга вводить читача у світ більярду-захоплюючого виду спорту та відпочинку, доступного людям будь-якого віку. У ній зведено докупи все найкраще, що відомо на сьогоднішній день про світовий більярд. У популярній формі викладаєть..
285 грн.195 грн.
-51%
Акція
0
Ціна вказана з урахуванням стану книги. У книзі висвітлюються питання створення на території гольф-клубів парку-садиби та полів для гри в гольф: оцінка елементів рельєфу, рослинності, ґрунтів, водного режиму; створення сприятливого водно-повітряного ..
195 грн.95 грн.
-31%
Хіт продажів
Знижка
0
У середині книга ідеальна, але обкладинка небагато порвана. Ця книга, ілюстрована фантастичними фотографіями, легко та доступно розповідає про спеціальне спорядження, основи техніки та місця для занурень...
960 грн.660 грн.
-15%
Новинка
Хіт продажів
Акція
Знижка
0
До зборів входять такі книги: Думай! Бодібілдинг без стероїдів! Думай! Бодібілдинг без стероїдів! Частина 2, Жим лежачи: 180 кг! і Руки титану: 40,42 ... 45 см!..
840 грн.715 грн.
-16%
Новинка
Акція
Знижка
0
У світі є лише один Арсен Венгер — і вперше російською мовою виходить історія його життя, яку він розповів сам. Третій іноземний тренер в історії англійського футболу француз Арсен Венгер 1996 року очолив лондонський клуб "Арсенал". Нікому не відомий..
625 грн.525 грн.
-24%
Акція
0
Перед вами перша автобіографія Марії Шарапової – уславленої тенісистки, п'ятиразової переможниці турнірів Великого шолома та володарки багатьох інших престижних трофеїв. Вона взяла в руки ракетку чотири роки, а вже в сімнадцять зійшла на тенісний Олі..
980 грн.740 грн.
-33%
Новинка
Знижка
0
Букіністичне видання. Книга знайомить читача з індивідуальними та командними діями, які мають високу ефективність незалежно від рівня змагань. Читач особливо оцінить поради тренеру для навчання гравців, які допоможуть зрозуміти та застосувати концепц..
390 грн.260 грн.
-22%
Знижка
0
Ціна з урахуванням стану. Книга є своєрідною практичною енциклопедією з вітрильної навігації. У ній розглянуті всі аспекти ходіння під вітрилами: морське середовище і стихія, метеорологія і метрологія, управління і маневрування, пристрасті і безпека,..
1 795 грн.1 395 грн.
-6%
Новинка
Акція
0
Хосеп Гвардіола – найсильніший тренер сучасного футболу. Те, чого він зумів досягти за чотири роки біля керма "Барселони", перевершує все, чого раніше досягли інші визначні тренери, які працювали на "Камп Ноу". Він підкорив світ своєю витонченістю, п..
575 грн.540 грн.
-32%
Акція
0
Покер - без перебільшення найпопулярніша у світі карткова гра! Величезні можливості та гроші – багато, багато грошей можна заробити, якщо навчитися грати у покер! Тепер у вас є така можливість, адже всередині цієї коробки ви знайдете книгу, в якій є ..
560 грн.380 грн.
-20%
Знижка
0
Чи вмієте ви плавати? Чи не просто триматися на воді, а плисти як риби, не витрачаючи зайвих зусиль і при цьому швидко? Якщо ні, то саме час навчитися! Террі Лафлін багато років тренує спортсменів за власною методикою, яка називається Total Immersion..
365 грн.292 грн.
-18%
Новинка
Знижка
0
Букіністичне видання. Преферанс - це гра, яку можна назвати національною. Широко поширена у СРСР, вона й тепер впевнено тримає пальму першості у російськомовного населення в усьому світі. У ній органічно поєднуються властиві російській людині розважл..
960 грн.790 грн.
-27%
Акція
0
Пот-лімітна омаха хай-лоу дуже відрізняється від безлімітного холдему. Спеціалістів з цієї гри дуже мало, і більшість гравців, навіть ті, які мають пристойний ігровий стаж в інших видах покеру, абсолютно некомпетентні. Багато в чому це пояснюється ти..
550 грн.400 грн.
-24%
Знижка
0
Букіністичне видання. Нова книга знаменитого теоретика Євгена Свєшнікова «Сицилійський захист. Пікнік на узбіччі» присвячена закритому варіанту сициліанського захисту та іншим відхиленням білих від «магістральних шляхів» (а такими гросмейстер вважає ..
680 грн.520 грн.
-47%
Акція
Знижка
0
Автор цієї книги Коллін Мошман є експертом із турнірів сіт-енд-гоу. По суті «Стратегія для турнірів сіт-енд-гоу» – перша робота, присвячена виключно цьому формату. Завдяки великій кількості розглянутих у книзі хендів та супутньої теорії ви навчитеся:..
600 грн.320 грн.
-44%
Знижка
0
Не рідна палітурка. Початок книги із 19 сторінки. У книзі викладається класифікований курс стратегії та тактики шахового мистецтва, ілюстрований численними прикладами, запозиченими, головним чином, із практики та етюдної композиції радянських шахісті..
500 грн.280 грн.
-41%
Знижка
0
Початок книги з 5 сторінок і наприкінці не вистачає кілька сторінок. У книзі викладається класифікований курс стратегії та тактики шахового мистецтва, ілюстрований численними прикладами, запозиченими, головним чином, із практики та етюдної композиції..
500 грн.295 грн.
-19%
Новинка
Знижка
0
Букіністичне видання. "Вперед в минуле!" — це третя книга Вадима Зеланда у серії «Трансерфінг реальності». Трансерфінг - це потужна техніка, що дає владу творити неможливі з повсякденного погляду речі, а саме - керувати долею на свій розсуд. В її осн..
240 грн.195 грн.
-19%
Новинка
Знижка
0
Букіністичне видання. Це четверта книга про Трансерфінг — загадковий аспект реальності, що породив стільки емоцій читацької аудиторії. У повсякденній дійсності події йдуть своїм ходом, незалежно від ваших «хочу» чи «не хочу». Але з цієї, здавалося б,..
240 грн.195 грн.
-19%
Новинка
Знижка
0
Букіністичне видання. Прочитавши цю книгу, ви на практиці переконаєтесь у тому, що керувати реальністю можливо. Понад те – керувати реальністю просто. Ваші думки дійсно матеріалізуються, вам потрібно просто направити їх у потрібне русло, і дійсність ..
240 грн.195 грн.
-25%
Знижка
0
Букіністичне видання. Переклад з англійської М. А. Дашевського. Матеріали з історії тенісу підготовлені Л. Борисовою, членом Спілки журналістів СРСР. В основі книги – поради провідних американських тренерів, опубліковані в журналі «Теніс». Книга адре..
260 грн.195 грн.
-32%
Хіт продажів
Знижка
0
Біконічне видання (У книзі присутні підкреслення на початку). Підручник Марка Дворецького є унікальним – вперше одна книга охоплює теорію всіх видів шахових закінчень. Автор розробив оригінальну методику вдосконалення в ендшпілі, засновану на твердом..
1 200 грн.820 грн.
-25%
Знижка
0
Є надриви сторінок (3 шт). Європейський шаховий бестселер! Вихід книги англійською мовою викликав масу хвалебних відгуків, вона була визнана найкращою книгою 1996 року, а інтерес до неї не послабшав досі. "Учень чарівника" видано вже німецькою, іспан..
1 995 грн.1 495 грн.
-12%
Новинка
Акція
Знижка
0
Вчити дитину шахів? Навіщо? Шахи вчать перемагати, розуміти помилки, дають імунітет до поразок. Навчають посидючості, розвивають логіку та інтелект. Гра в шахи - чудовий спосіб спілкування з дитиною. У першій частині книги Андрія Ободчука розказано ф..
650 грн.570 грн.
Акції та знижки

У нашому магазині діє дисконтна програма, скористатися перевагами якої Ви зможете вже з другої покупки.

Також у нас діють постійні знижки до свят.

У цьому розділі Ви зможете ознайомитись з акційними пропозиціями на вибрані категорії товарів.