Электронные

0
Шаховий годинник призначений виключно для контролю проміжку часу між ходами суперників і є незамінним атрибутом на турнірах з шахових та іншим іграм. Характеристики: - є класичний циферблат з поділками на 12:00 та прапорцем ліміту; - годинник можна в..
890 грн.
0
Багатофункціональні портативний цифровий шахи будильник Рада конкурсу Count вгору вниз шахи Ігри електронні тривоги таймера. Годинник може бути використаний для майже кожен конкурентний два гравці настільну гру як Міжнародний шаховий, Сеги та Go. Лег..
1 295 грн.
0
Після довгих років роботи над їх розробкою та безлічі випробувань на різних турнірах, виключно якісний годинник для шахістів нарешті надійшли у продаж. Дерев'яний цифровий шаховий годинник AM 1401 c - годинник, призначений в першу чергу для змагань. ..
4 900 грн.
0
Найпростіший алгоритм налаштування механізму. Налаштування дуже просте. Ідеальна для домашнього використання. Великий циферблат. Годинник упакований у подарункову коробку, має свій особистий номер індифікації. Функції пристрою: час на хід; на партію ..
1 290 грн.
0
Знято з виробництва та продажу! Нова модель — DGT 3000. Шаховий годинник DGT XL був представлений в 2003 році, використовувався для проведення безлічі турнірів високого рівня, і для інтернет-трансляцій шахових турнірів. У 2014 році виробництво даної ..
3 400 грн.
0
Електронний турнірний шаховий годинник KK9908, сертифікований FIDE (Міжнародною шаховою федерацією), придатний для використання на шахових турнірах будь-якого рівня. Встановлення різноманітних контролів часу, у тому числі контролю Фішера та Бронштейн..
1 900 грн.
Новинка
0
2 250 грн.
0
Шаховий годинник з підтримкою двадцяти двох стандартних (включаючи пісочний годинник, Бліц, FIDE/ECUT/ Традиційний турнір, Контроль Фішера, Контроль Бронштейна, обмеження на гру) та трьох режимів гри. 2 кнопки контролю часу, Чотирьохпозиційний джойст..
2 495 грн.
0
Професійний шаховий годинник. Усі популярні контролі часу, включаючи бліц 3+0; 5+0 та ін. Установка різноманітних контролів часу, у тому числі з додаванням. ..
1 390 грн.
0
Пропонований тут цифровий ігровий годинник Saitek. Це повністю програмований.  Цифровий ігровий годинник Saitek включає бліц, бронштейн, пісочний годинник, турнір, ФІДЕ, бонус (прирощення або Фішер) і гонг. Нема явної функції затримки. У таймері..
1 950 грн.
0
Години МЕРЕХ 500 були розроблені для використання в різних настільних іграх, особливо в таких як шахи, го та шашки...
2 100 грн.
0
Годинник без коробки. Шаховий годинник призначений виключно для контролю проміжку часу між ходами суперників і є незамінним атрибутом на турнірах з шахових та іншим іграм. Характеристики: - є класичний циферблат з поділками на 12:00 та прапорцем лімі..
480 грн.
0
DGT 2010 – офіційний шаховий годинник Міжнародної шахової федерації (FIDE), сертифікований організацією (FIDE). Це один з кращих професійних електронних шахових годинників, які зараз доступні на ринку. Годинник оснащений великим зручним дисплеєм та з..
3 950 грн.
0
Встановлення будь-яких контролів часу, у тому числі контролів Фішера та Бронштейна (з додаванням часу).  Дерев'яний корпус. Пауза. Увімкнення/вимкнення звукового сигналу. Російська документація. Працюють від 2-х батарей АА (входять до комплекту)..
3 995 грн.
0
Пластиковий електронний годинник  з шістьма режимами контролю часу, зі звуковою та світловою індикацією. Працюють від 2-х батарейок R14S. Великий РК-екран для зручного читання. Кнопка блокування клавіш для запобігання випадковому вимкненню. Зроб..
950 грн.
0
Професійний шаховий годинник. Усі популярні контролі часу, включаючи бліц 3+0; 5+0 та ін. Установлення різноманітних контролів часу, у тому числі з додаванням. Представлених програм: 37. 4 програми для налаштувань користувача. Пауза. Увімкнення/вимкн..
1 500 грн.
0
Шаховий таймер «Бліц», іменований надалі виріб, призначений для контролю часу на обмірковування ходів під час гри в шахи з укороченою тривалістю шахової партії — до 5 хв для кожного учасника гри. Виріб може бути використаний як побутовий таймер. У ви..
395 грн.
0
Години МЕРЕХ 600 були розроблені для використання в різних настільних іграх, особливо в таких як шахи, го та шашки. Основні характеристики: · & nbsp; 14 різних настроюваних режимів, що включають всі популярні методи відліку часу ·  Можливість ру..
3 150 грн.
0
Годинник шаховий цифровий ЦШТ. Повністю відповідають правилам шахової ФІДЕ. Відрізняються простотою перевірки, налаштування та коригування контролю часу. Мають три самостійно встановлюються та запам'ятовуються контролю часу. Передбачено контроль часу..
495 грн.
Электронные

После появления электронных часов, естественно, появилась и электронная модификация часов шахматных. Простейший вариант таких часов отличается от механических лишь принципом работы часовых механизмов и переключателя, то есть представляет собой просто два попеременно включаемых таймера обратного отсчёта. Эти часы не представляют специального интереса.

Однако использование новых[когда?] технологий позволило не только изменить вид и принцип действия шахматных часов, но и придать им новые функции. Современные электронные часы, в отличие от своих механических предков, могут:

самостоятельно считать сделанные игроками ходы;

отслеживать несколько последовательных периодов партии, переходя от одного к другому в заданные моменты и автоматически перенося накопленное время в новый период;

поддерживать разнообразные схемы контроля времени, в том числе «Часы Бронштейна», «Часы Фишера», «Шахматные песочные часы» и др.;

сигнализировать о просрочке времени одним из игроков и останавливаться при этом автоматически.