Настільний теніс

0
Книга присвячена цікавому виду спорту - настільному тенісу. Якою є історія розвитку цього виду спорту? Як опанувати основи техніки та тактики гри? Як підготуватись до змагань? Які основні правила потрібно знати початківцю тенісистові? На всі ці та ін..
260 грн.
0
Цю книгу серії "Абетка спорту" адресовано юним читачам. Автори її, неодноразовий чемпіон країни кандидат педагогічних наук А.Амелін та відомий спортивний журналіст В.Пашинін, не лише знайомлять хлопців із популярною грою, а й розповідають чимало ціка..
95 грн.
0
Настільний теніс – дуже популярна гра у всьому світі. Деякі джерела наводять дані про те, що, наприклад, у Китайській Народній Республіці кількість тих, хто захоплюється цією грою, досягла 90 мільйонів. У нашій країні настільним тенісом займаються мі..
290 грн.
0
Ця прикладна програма є методичним документом, який відповідає сучасним вимогам підготовки спортивного резерву для учнів ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ з настільного тенісу. Вона призначена для організації та планування навчально-тренувальної роботи, визначенн..
95 грн.
0
У книзі основна увага приділена тим прийомам, положенням гри, які майже не висвітлені у навчально-методичній літературі. В першу чергу це стосується рекомендацій з питань, пов'язаних із всілякими обертаннями м'яча, характерними для нинішньої гри, под..
360 грн.
0
У цій книзі зроблено спробу узагальнити все те нове, чим знаменний сучасний настільний теніс, темпераментна, гостродинамічна гра, що стала справді атлетичним видом спорту. Основну увагу, природно, хотілося приділити тим прийомам, положенням гри, які ..
85 грн.
0
Підручник настільного тенісу для всіх бажаючих. Болгарською мовою...
35 грн.
0
2-е видання доповнене та перероблене. У книзі представлені правила, тактика, техніка гри у настільний теніс. Також присутні ілюстрації додаток...
190 грн.
0
Настільний теніс – одна з найпопулярніших спортивних ігор як у дорослих, так і у дітей. Про те, як стати хорошим тенісистом та зміцнити своє здоров'я внаслідок самостійних регулярних занять, розповідається у цій брошурі. Автор знайомить читачів з аза..
95 грн.
0
КНИГА ВВОДИТЬ У ТЕХНІКУ І ТАКТИКА ТЕНІСНОЇ ГРИ МАСУ. БАГАТО ПІДГОТОВКИ ВКЛЮЧЕНО ВПРАВИ ДЛЯ ТІЛА ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ УДАРІВ І ПРИКЛАДИ ТАКТИЧНІ КОМБІНАЦІЇ У ГРІ ПРОТИ РІЗНИХ СТИЛІВ ГРАВЦІВ. ТАКОЖ НАДАЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ І ..
9 грн.
0
Посібник з гри в настільний теніс...
45 грн.
0
У книзі розповідається про історію розвитку настільного тенісу, наводяться основні правила, методичні рекомендації щодо вивчення техніки та тактики гри, а також характеристика загальних та спеціальних засобів підготовки тенісистів різної кваліфікації..
95 грн.
0
Автори поставили за мету написати допомогу, яка б допомогла колективам фізичної культури та інструкторам-громадськикам організувати роботу з настільного тенісу, а гравцям — підвищити клас гри...
89 грн.
0
Китайські спортсмени досягли разючих успіхів у настільному тенісі: вони були провідними в більшості номерів програми на чемпіонатах світу, починаючи з 60-х років. Книга є колективною працею видатних китайських гравців у настільний теніс та тренерів. ..
560 грн.
0
Поразки європейських тенісистів та успіхи спортсменів Азії вимагали від тренерів негайної відповіді на численні питання. Катастрофа європейського захисного стилю гри на тлі бурхливого зростання масовості настільного тенісу в усіх країнах світу висува..
85 грн.
0
У книзі в зрозумілій формі розповідається про одну з найпопулярніших масових спортивних ігор — настільний теніс. Докладно описується техніка та тактика цього загальнодоступного, захоплюючого виду спорту, надано рекомендації щодо організації та провед..
65 грн.
0
Настільний теніс - захоплююча, емоційна, загальнодоступна гра. Автори книги—заслужений тренер УРСР О. Пастернак та суддя всесоюзної категорії С. Холодовський – розповідають про шляхи розвитку українського настільного тенісу, про гру видатних майстрів..
39 грн.
0
Книга призначена в основному для студентів та викладачів вузів, любителів настільного тенісу, які бажають вивчити та освоїти техніку та тактику цієї гри. Коротко викладаються основні терміни та поняття, правила гри та методика суддівства, розрядні но..
85 грн.
0
Автор книги ставить за мету розповісти військовослужбовцям про основні технічні та тактичні прийоми в настільному тенісі та бадмінтоні, дати практичні поради громадським інструкторам з організації спортивної секції, з виготовлення столу для тенісу аб..
38 грн.
0
Китайські спортсмени досягли разючих успіхів у настільному тенісі: вони були провідними в більшості номерів програми на чемпіонатах світу, починаючи з 60-х років. Книга є колективною працею видатних китайських гравців у настільний теніс та тренерів. ..
360 грн.
0
Перше видання допомоги вийшло у 1959 р. У цей період виникли великі розбіжності з питань подальшого розвитку настільного тенісу. У другому виданні книги автор продовжує розвиток теоретичних та практичних засад методики навчання та тренування. Значно ..
95 грн.
0
Друга допомога перероблена і доповнена з урахуванням досвіду, набутого радянськими спортсменами в міжнародних зустрічах, набагато розширено главу про розвиток настільного тенісу в СРСР, заново написано розділ про настільний теніс за кордоном, зокрема..
22 грн.
0
Цю книгу адресовано юним читачам та їхнім батькам. Автори — неодноразовий чемпіон країни з настільного тенісу, кандидат педагогічних наук А.Амелін та відомий спортивний журналіст В.Пашинін знайомлять хлопців з історією виникнення цієї популярної гри,..
180 грн.
0
У книзі докладно викладено основні правила гри відповідно до останніх змін Міжнародної федерації настільного тенісу 2000-2004 років. Правила дано з коментарями, що розкривають нюанси гри та суддівства змагань, що дозволить любителям та професіоналам ..
40 грн.
Настільний теніс
Настільний теніс розвиває майже всі приховані потенційні можливості нашого організму, які перебувають у незатребуваному стані. Регулярні заняття цим спортом можуть стати альтернативою дорогому фітнесу, різноманітним спортивним дієтам та навіть психотропній пігулці від депресій та стресів. Немає нічого простішого, ніж почати займатися тенісом для підтримки тонусу.