Большой теннис

Новинка
Хіт продажів
0
Повна біографія тенісного генія з ексклюзивними матеріалами та кольоровими ілюстраціями. Історія починається з завоювання 18-го титулу на турнірі "Великого шолома" в Мельбурні і описує життя геніального віртуозу м'яча, який, проте, не страждає на зір..
780 грн.
0
За підсумками 1986 року Андрій Чесноков увійшов до десятки найсильніших спортсменів Радянського Союзу. 1988 закінчив 14-м тенісистом світу. Прогрес молодого гравця надзвичайно стрімкий. У його активі перемоги над такими зірками світового тенісу, як Б..
95 грн.
0
У пропонованій читачам книзі надано рекомендації з різних питань підготовки тенісистів, наведено думки видатних тенісистів XX століття щодо найрізноманітніших аспектів гри. Книга розрахована як на гравців-початківців, так і вже мають певний досвід те..
195 грн.
0
У книзі розповідається про теніс на найвищому рівні, про найбільші турніри - відкриті чемпіонати Великобританії, США, Франції та Австралії, що входять до серії «Великого шолома». Тут і історія гри та історія турнірів. І все ж таки вона присвячена сьо..
80 грн.
0
Всесвітньо відомий тенісист Андре Агассі був «приречений» на заняття спортом ще задовго до того, як навчився ходити. Його похмурий батько у мечтах бачив сина чемпіоном. Так і сталося. У 22 роки Агассі отримав свою першу відзнаку на міжнародному турні..
450 грн.
Новинка
0
Роджер Федерер – один із найвидатніших спортсменів усіх часів, феноменальне явище у тенісі. Книга «Майстер. Блискуча кар'єра Роджера Федерера» – найбільша біографія спортивної ікони, яка описує його життєвий шлях від темпераментного підлітка до того,..
650 грн.
0
Написана в стилі самовчителя з тенісу книга буде корисна широкому колу читачів від новачка до майбутнього профі. Автор книги - заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка СРСР та Європи, чемпіонка юнацького Вімблдону, півфіналістка Відкритого Ч..
220 грн.
-24%
Акція
0
Перед вами перша автобіографія Марії Шарапової – уславленої тенісистки, п'ятиразової переможниці турнірів Великого шолома та володарки багатьох інших престижних трофеїв. Вона взяла в руки ракетку чотири роки, а вже в сімнадцять зійшла на тенісний Олі..
980 грн.740 грн.
0
Це книга про десять заслужених майстрів спорту, багаторазових чемпіонів Радянського Союзу з тенісу, про тих, хто творив історію вітчизняного тенісу, чия блискуча майстерність викликала захоплення трибун, хто гордо ніс прапор радянського спорту. Для ш..
65 грн.
0
Бред Гілберт вважається найкращим у світі майстром психологічної гри у теніс. У своїй книзі "Перемога за будь-яку ціну" видатний тенісист дає поради аматорам. Великий майстер стверджує, що ключ до успіху – вміння правильно мислити, розуміти, аналізув..
1 200 грн.
Новинка
0
У цій брошурі узагальнено практичний досвід спортивного лікаря-психотерапевта, який працював тренером з психічної підготовки з юними тенісистами. Основне завдання запропонованої системи психічної підготовки – активізувати спортсменів на самостійне ці..
200 грн.
0
У довіднику подано огляд понад 100 моделей тенісних ракеток, струн, м'ячів, намотування, віброгасників тощо. Наведено їх основні характеристики. Надаються рекомендації щодо вибору. Книга може бути корисна як любителям-початківцям, так і гравцям зі ст..
25 грн.
Новинка
0
Федерер - найбільший швейцарський тенісист, переможець сімнадцяти турнірів Великого Шолома, рекордсмен за кількістю тижнів у статусі першої ракетки, Олімпійський чемпіон, володар Кубка Хопмана та Кубка Девіса. З цієї книги ви дізнаєтеся чому "Король ..
980 грн.
0
Удосконалити свою майстерність гри в теніс вам допоможе Національна тенісна рейтингова програма (НТРП/NTRP), розроблена Тенісною асоціацією Сполучених Штатів (ЮСТА/USTA) та включає класифікаційну систему. Просування від рівня до рівня за цією системо..
240 грн.
0
Ця книга заснована на особистому досвіді автора, а також на порадах та рекомендаціях відомих тренерів та спеціалістів. На відміну від підручників для тих, хто вже активно тренується і грає, тут зібрані основні відомості про великий теніс, зроблено сп..
490 грн.
0
В альманасі публікуються оповідання та вірші, нариси' та статті про теніс, спогади та перекладні матеріали про закордонний теніс. Нариси розповідають і про найбільших тенісних турнірів у нашій країні і за кордоном, і про найсильніших та найпопулярніш..
46 грн.
0
В альманасі публікуються оповідання та вірші, нариси' та статті про теніс, спогади та перекладні матеріали про закордонний теніс. Нариси розповідають і про найбільших тенісних турнірів у нашій країні і за кордоном, і про найсильніших та найпопулярніш..
44 грн.
0
У посібнику, що складається з 10 уроків, автор підходить по-новому до питань навчання та вдосконалення техніки та тактики тенісистів. Спортсмени, які захоплюються тенісом, за допомогою Допомога зможуть самостійно вивчити техніку та тактику тенісу...
390 грн.
0
Друге доповнене видання книги «12 уроків тенісу». Всебічна повна та популярна інформація про теніс передається автором у лаконічній доступній та захоплюючій формі (теніс у "картинках" та "двох словах"). У книзі все ставиться на свої місця: техніка фо..
690 грн.
Новинка
0
Будь-яка гра складається з двох елементів - "зовнішньої гри" та "внутрішньої гри". "Зовнішню гру" ведуть із зовнішнім противником, у ході її долають зовнішні перешкоди та досягають певних зовнішніх цілей. "Внутрішня гра" відбувається у свідомості гра..
340 грн.
0
Всесторонній посібник з тенісу з простими інструкціями, які допоможуть вам опанувати навички та покращити вашу гру. Ясні та короткі інструкції. Проста подача важких навичок. Техніка, вправи та правила - все, що вам потрібно знати, щоб досягти успіху ..
85 грн.
0
Автор книги, в минулому відомий тенісист, заслужений тренер РРФСР, знайомить читачів з особливостями гри асів світового тенісу, спираючись багато в чому на особисті враження: він був свідком багатьох перемог і поразок. Книга несе широку інформацію пр..
95 грн.
-25%
Знижка
0
Букіністичне видання. Переклад з англійської М. А. Дашевського. Матеріали з історії тенісу підготовлені Л. Борисовою, членом Спілки журналістів СРСР. В основі книги – поради провідних американських тренерів, опубліковані в журналі «Теніс». Книга адре..
260 грн.195 грн.
0
Підручник Передового Тренера був створений за сприяння Тренерської Комісії ITF і Тренерських Департаментів Національних Асоціацій деяких країн, що найбільш процвітають у тенісі. Підручник є тренерським навчальним планом 2-го рівня. Ми сподіваємося, в..
595 грн.
Большой теннис

Під час занять великим тенісом покращується робота серцево-судинної системи, а також розвивається дихальна система, внаслідок чого весь організм насичується киснем. Великий теніс допомагає зняти фізичну або психологічну напругу, тим самим зміцнює нервову систему та підвищує стійкість до стресів. При занятті цим видом спорту задіяні всі групи м'язів, тому великий теніс краще занять на нудних тренажерах, вирішується проблема зайвої ваги. До того ж він підвищує концентрацію та швидкість реакції. Так що дисциплінованість та гарна підтягнута фігура вам забезпечена. Як і інші види спорту, великий теніс зміцнює імунітет та загальний стан організму. Ще один великий плюс такого роду спорту полягає в тому, що він виробляє навички швидко приймати рішення та розвиває логіку.