Фокуси

0
Відомий ілюзіоніст розкриває секрети своїх фокусів, пропонуючи читачам повторити їх...
140 грн.
Новинка
0
Все частіше у концертах мистецької самодіяльності виступають фокусники-аматори. Ця книга познайомить ілюзіоністів-початківців з секретами різних фокусів, допоможе самостійно виготовити необхідний реквезит і апаратуру. Підкаже, як уникнути помилок та ..
140 грн.
Новинка
0
Фокусників у всі часи вважали магами та чарівниками більшою чи меншою мірою. Але як відрізнити чаклунство від майстерності і чим вони схожі? Загальне у них – певна таємничість та недоступність для непосвячених. А різниця в тому, що майстерністю на ві..
640 грн.
Новинка
0
Це загадкове мистецтво прийшло із глибини давнини. Мистецтво тих, кого називають по-різному, — фокусниками, ілюзіоністами, чарівниками. Тих, хто вражає людську уяву неймовірними трюками, які не можна ні пояснити, ні повторити. Тих, що творять ілюзії...
260 грн.
Новинка
0
Хочеш вивчити купу класних трюків? Ти зможеш дивувати друзів диявольськи хитрими картковими фокусами і водити їх за ніс, фінтя з монетами. Хочеш навчитися змушувати предмети зникати та з'являтися? Тоді познайомся з класичними ілюзіями та фокусами з к..
240 грн.
Новинка
0
Зібрані в цій книзі цікаві фізичні досліди та дивовижні фокуси Тома Тіта, для пророблення яких потрібні звичайні предмети, що завжди знаходяться у нас під рукою, неодмінно викличуть інтерес вашої дитини до фізики, а також скрасять ваше дозвілля!..
390 грн.
Новинка
0
Збірка розкриває секрети різноманітних фокусів, багато з яких сьогодні містяться в репертуарі радянських та зарубіжних ілюзіоністів. Видання розраховане на широке коло читачів та проілюстроване малюнками, що полегшують підготовку демонстрації фокусів..
95 грн.
Новинка
0
Автор цієї книги, талановитий фокусник-ілюзіоніст, маг і чарівник Амаяк Акопян ділиться секретами своєї майстерності та надає всім бажаючим можливість освоїти абетку чарівного ремесла...
390 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Книга, яку ви тримаєте в руках, по-своєму унікальна, бо дозволяє кожному читачу стати на деякий час магом і чарівником. Трохи тренування - і з ваших рук зникають монети, карти, хустки, з'являючись знову, коли ви цього забажаєте...
195 грн.
Новинка
0
Книга для тих, хто хоче цікаво провести час і не хоче нудьгувати...
240 грн.
Новинка
0
Ти зможеш звичайний день перетворити на свято з морем позитивних емоцій, радості, веселощів та завзятого сміху в колі друзів та рідних. Тренуйся і дерзай! У тебе все вийде. Головне тримайся впевнено та загадково, адже тепер ти справжній фокусник. Інс..
140 грн.
Новинка
0
В енциклопедії зібрані прості, але цікаві фокуси та головоломки з описом секрету виконання. Ви дізнаєтесь секрети найдивовижніших фокусів та загадкових трюків і, за бажання, легко навчитеся демонструвати їх самостійно...
395 грн.
Новинка
0
Книга присвячена розповіді про стародавній, надзвичайно цікавий і улюблений у народі жанр мистецтва - фокусництво. Викладено історію жанру, описано технічні прийоми та обладнання фокусника, принципи, за якими будуються фокуси, а також, крок за кроком..
295 грн.
Новинка
0
З детства людину приваблює все незбагненне й загадкове. А якщо вдається трохи наблизитися хоча б до однієї з розгадок, це дарує величезну радість, масу позитивних емоцій, а отже, збільшує тривалість життя. Ця книжка включає опис фокусів, які задоволь..
340 грн.
Новинка
0
"Наукові фокуси та загадки" - це захоплююча колекція хитрих питань, цікавих завдань, цікавих загадок, головоломок, фокусів та ігор. Ця книга для веселих, винахідливих та кмітливих читачів!..
195 грн.
Новинка
0
У цій книзі ти знайдеш опис багатьох ефектних фокусів. Фокуси з картами, з мотузками, трубами, рисом, бананами, перечницями та пакетами з кукурудзяними пластівцями. Фокуси, які можна виконувати на сцені перед цілим залом або просто показувати за обід..
285 грн.
Новинка
0
Фокуси - це таємниця і чари, магія, що хвилює і притягує нас з самого дитинства. Хто не завмирав від захоплення, коли на арені цирку ілюзіоніст діставав невідомо звідки кольорові хустки та букети квітів, безпомилково відгадував задуману глядачами кар..
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Хочеш здивувати друзів карколомними фокусами? Наприклад, спицею проткнути повітряну кульку, а вона при цьому не лусне. Або за допомогою води та тепла розплющити банку. Це неймовірно! Але це можливо! За кожним трюком, описаним у ..
195 грн.
Фокуси

У розділі наведено книги з теми фокуси.