Інші книги

Новинка
0
Видання представляє розгорнуту історію "Бітлз" з ілюстраціями, докладними довідковими матеріалами про дискографію, фільмографію та бібліографію всіх робіт четвірки Ліверпуля...
390 грн.
Новинка
0
Довідник ''1000 професійних порад з будівництва та євроремонту'' - це: 160 сторінок великого формату; одинадцять розділів; понад 450 кольорових знімків, що ілюструють найскладніші види робіт у квартирі, будинку та на садовій ділянці; будівельні інстр..
290 грн.
Новинка
0
Справжня книга призначається для тих, хто бере участь у роботі гуртка "умілі руки" або любить майструвати щось сам. Книга містить 200 прикладів виконання найрізноманітніших робіт: з дерева, тканини, котушок, картону тощо. Книга складається з двох час..
290 грн.
Новинка
0
У пропонованій книзі ви знайдете тридцять варіантів унікальних оздоблень. Всі проекти включають список необхідних матеріалів, інструкції з підготовки до роботи та спеціальні поради, які нададуть вам додаткову інформацію ще до того, як ви розпочнете р..
290 грн.
Новинка
0
Викладено багаторічний досвід різьбяра-аматора у художньому об'ємному різьбленні по дереву, а роботах над лісовими скульптурами, у виготовленні предметів прикладного мистецтва; описані художні прийоми обробки виробів, методи виготовлення інструментів..
290 грн.
Новинка
0
Викладено багаторічний досвід різьбяра-аматора у художньому об'ємному різьбленні по дереву, а роботах над лісовими скульптурами, у виготовленні предметів прикладного мистецтва; описані художні прийоми обробки виробів, методи виготовлення інструментів..
290 грн.
Новинка
0
Жодні з існуючих у світі страв не мають такої нечуваної слави, як салати. Вони красиві, збуджують апетит, вони різноманітні, нескінченні. Жодне застілля не обходиться без них, а можна салатом і поснідати, пообідати, повечеряти, закусити. Ця апетитна ..
195 грн.
Новинка
0
У цій книзі зібрані ефективні рецепти, які допоможуть вам впоратися із зайвими кілограмами та підтримувати себе у чудовій формі. Замість голодувати, балуйте себе смачненьким, але корисним і сприяючим спалюванню жиру. Таблиці калорійності продуктів до..
240 грн.
Новинка
0
Книга французькою мовою. Ce livre nous fait connaître les grandes cuvées, les prestigieux cépages mais aussi des vins «modestes» delicious el financièrement accessibles, le classement se fait par continent-ex: vins d'Europe- la France. (Ця книга знай..
390 грн.
Новинка
0
Книга хорватською мовою. Ova se knjiga sastoji većinom od prekrasnih ilustracija ljekovitog bilja, ali sadrži i upute o sakupljanju, branju i korištenju bilja te njihove narodne i latinske nazive. (Ця книга складається в основному з красивих ілюстрац..
290 грн.
Новинка
0
Книга французькою мовою. У ній розповідають різні рецепти приготування сендвічів...
290 грн.
Новинка
0
У другому томі представлені пісні періоду 1967-1970 років, композиції з раннього репертуару БІТЛЗ, написані іншими музикантами, а також пісні, написані Джоном Ленноном та Полом Маккартні для інших артистів, але ніколи не виконувалися самими БІТЛЗ. На..
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Новий том серії «Енциклопедія таємниць та сенсацій» присвячений авантюристам, ілюзіоністам, фальсифікаторам та фальшивомонетникам. У книзі зібрані найцікавіші факти про людей, які відрізнялися обдарованістю та величезною енергіє..
390 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. У цьому збірнику зібрані рекомендації досвідчених водіїв, які зіткнулися з тими чи іншими причинами несправності автомобіля, а також практичні поради на випадок непередбачених ситуацій та способи їх усунення самотужки...
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Навчальний посібник підготовлено відповідно до діючих програм курсів «Кримінальний процес» та «Криміналістика». У ньому розглядаються організаційно – тактичні проблеми встановлення алібі у ході досудового та судового слідства. О..
590 грн.
Новинка
0
Популярний довідник, що дає короткі характеристики напоїв, що містять алкоголь, які в основному випускаються і відомі в країнах СНД. 1247 статей розкажуть читачам про сорти, класи, типи та види вин, коньяків, лікерів, бальзамів, горілок, настоянок та..
390 грн.
Новинка
0
Справжній альбом – продовження випущеного видавництвом "Лісова промисловість" у 1987 році. Перший альбом отримав чудові відгуки читачів, і на їх численні прохання автор пропонує ще 26 оригінальних креслень для випилювання різних виробів з фанери. Тут..
260 грн.
Новинка
0
Перед Вами дивовижна книга. По справжньому атласу навчалося багато поколінь студентів та лікарів, і протягом понад шістдесят років він справно давав їм детальну анатомічну інформацію, засновану виключно на фактичному матеріалі, в чому і полягає його ..
390 грн.
Новинка
0
Підручник написаний за програмою педагогічних інститутів. Усі кольорові ілюстрації включені до окремого атласу об'ємом 6,5 аркушів. Порівняно з попереднім виданням до підручника внесено додатковий матеріал щодо механізму руху в суглобах, ходьбі, віко..
360 грн.
Новинка
0
"Не намагайся жити без мене місяць і більше..." - рядки з листа Андрія Миронова до автора книги Тетяни Єгорової. Це роман про кохання, яке виявилося сильнішим за життя і смерть. Ні поспішно укладений шлюб, ні ікебани з молодих артисток, ні раціональн..
390 грн.
Новинка
0
Атлас містить фізичні та політичні карти світу, а також політико-адміністративні карти Російської Федерації. Відображено сучасний політичний устрій світу, показано об'єкти гідрографії, державні та адміністративні кордони, населені пункти, найважливіш..
290 грн.
Новинка
0
Атлас включає кольорові чорно-білі та кольорові оригінальні фотографії з пояснювальними схемами, що ілюструють основні розділи судової медицини: механічні ушкодження, механічну асфіксію, дію високої температури, ураження електрикою. У посібнику 382 м..
690 грн.
Новинка
0
Аюрведа, одна з найдавніших у світі медичних систем, відома своїм масляним масажем. За багато тисячоліть індійські лікарі-вайдьї розробили вчення про різні типи тілесної конституції, про три "флюїди" і сім компонентів організму, про марми - особливі ..
360 грн.
Новинка
0
Якщо ви хочете самостійно відремонтувати балкон або лоджію, звести терасу, альтанку, гараж чи навіс, ця книга підкаже вам, як зробити це якнайкраще. У ній у простій і доступній формі описані не тільки будівельні роботи, але й те, як правильно гермети..
290 грн.
Інші книги

У розділі наведено інші книги.