Художня література

Новинка
0
Букіністичне видання. Нова книга В.Золотухіна, народного артиста Росії, який з 1964 року пов'язав свою творчу долю з Театром на Таганці, не схожа на всі його попередні збірки повістей та оповідань. ВСЕ В ЖЕРТВУ ПАМ'ЯТІ ТВОЄЇ... - це фрагменти щоденни..
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. До збірки входять три науково-мистецькі твори: "Моревізор" йде у плавання", "Кожній билинці брат", "Повне козуб". 5а". "Кожній билинці брат" - присвячено охороні природи. "Повна козуб" - лісова подорож: брат і сестра вирішили ро..
290 грн.
Новинка
0
Ця книга - забавний путівник по світу дорослих, де в ролі гіда - завзятий французький хлопчик. Він розповідає про все на світі – без недомовок та заборонених тем – так, як це бачиться з висоти його 10 та 3/4 років. З дитячою прямотою міркує він про у..
195 грн.
Новинка
0
1977 рік. Рік "двох сімок". Британія готується до срібного ювілею – 25-річчя коронації Єлизавети II. У моді панк-рок - "Клеш" та "Секс Пістолз". Авіакомпанія "Брітіш Еруейз" здійснює регулярні польоти Лондон-Нью-Йорк на надзвукових "Конкордах". Опубл..
360 грн.
Новинка
0
Книга 99 франків являє собою дотепну сатиру на рекламний бізнес, зухвале викриття божевільного і повного мінливості світу, в якому всі зневажають один одного, де бездарно витрачаються людські ресурси... Роман Бегбедера провокаційний, написаний у дусі..
290 грн.
Новинка
0
Коли бос відкидає її черговий проект захисту банківських систем, Веріті Бенкс розробляє витончений план помсти: вона збирається "вкрасти" з рідного банку десять мільйонів доларів, а потім повернути гроші і з тріумфуючим виглядом оголосити комітету з ..
340 грн.
Новинка
0
Книга відомого історика науки Ф. Гернека є коротким нарисом життя та діяльності найбільшого фізика XX століття, століття від дня народження якого широко відзначалося в 1979 р. у всьому світі. Поряд із популярним викладом наукових відкриттів Ейнштейна..
195 грн.
Новинка
0
11 вересня 2001 року о 8:46 ранку чотирнадцять тисяч співробітників прийшли до Світового торговельного центру, щоб розпочати свій робочий день. Ніхто не знав, що на них чекала інша доля. Наступні сто дві хвилини зробили їх героями – учасниками однієї..
390 грн.
Новинка
0
120 грн.
Новинка
0
Аліса повертається до Лондона після кількох років, проведених за кордоном, бо дізнається, що її батько вмирає. Вона встигає лише попрощатися з ним востаннє. Старий Даніель уже багато років тиняється, хоча колись був талановитим художником. Однак у йо..
240 грн.
Новинка
0
Автобіографічний роман Пауло Коельо "Щоденник мага" ("Паломництво") присвячений пошуку стародавньої мудрості, яку поступово знаходить герой, вирушивши древнім паломницьким шляхом до іспанського міста Сантьяго-де-Компостела. Ця мудрість, крім духовног..
195 грн.
Новинка
0
"Щоденники Христини" - це перший твір юного автора Дарії Маро. Історія непростого та повного пригод життя дівчини в сучасному світі знайде інтерес у любителів трилера як літературного жанру. Для широкого загалу читачів...
140 грн.
Новинка
0
"Моя підсвідомість ночами постійно руйнувала мій сон. А раптом ти знайдеш шлях у ці паралельні світи - нашіптувала вона. Раптом ти зможеш зустріти Леслі і Річарда ще до того, як ти зробив свої найстрашніші помилки і свої найкращі вчинки? А раптом ти ..
195 грн.
Новинка
0
Терміново в Нью-Йорк, щоб нарешті вдихнути повітря Великого Яблука Свободи. Місто чудове тим, що там є все. Влаштуй собі шопінг як востаннє. Дізнайся, що за дизайнерським одягом краще вирушати в маленькі бутіки Грінвіч-віледж, любителі вуличної моди ..
240 грн.
Новинка
0
Вітрина екземпляр. Нарешті серед тисяч путівників з'явився найкращий – написаний жінками для жінок. Тут все, що потрібно знати кожній із нас, коли ми вирушаємо у подорож. Отже, маємо таємничий Париж. Хто ніколи не був у цьому місті, мріє його відвіда..
240 грн.
Новинка
0
У книгу увійшли дотепні повістки О.Барбакару "Жінки не прораховуються" та 'Фраєрське щастя'. "Жінки не прораховуються" - до такого висновку приходитиме герой одноіменної повісті, намагаючись подолати підступні іскушення і виплутатися зі смертельної п..
295 грн.
Новинка
0
До книги обраних творів Капоте увійшли його ранній роман "Інші голоси, інші кімнати" (1948) - південноготична історія про дитячу невинність у зіпсованому світі, що соціальна комедія в прозі "Сніданок у Тіффані" (1958), прославлена в 1961 р. екранізац..
295 грн.
Новинка
0
Автор визначає жанр свого твору як «роман-самогубство». Справді, сюжет цієї книги будується на ланцюзі дивних самогубств – зводять рахунки з життям люди, які називають себе іменами великих живописців: Віра Мухіна, Поль Гоген, Тулуз Лотрек, Сальвадор ..
240 грн.
Новинка
0
Життя афериста складається із суцільних крутих поворотів та несподіванок. Безжурний герой книги завжди готовий до них. Життя мотає його різними куточками неосяжної країни, занурює в найнесподіваніші зрізи нашого до- і постперебудовного суспільства, а..
290 грн.
Новинка
0
Перед вами справжнісінька енциклопедія кримінального життя Москви XIX століття. Автор досконально і зі знанням справи визначає махінації та злочини московських чорних людей. Це і талановиті аферисти, і пропалені шулери, і цинічні кидали, і спритні ки..
290 грн.
Новинка
0
Ілля Ільф та Євген Петров – знамениті радянські фейлетоністи та письменники-сатирики першої половини XX століття. У співавторстві вони створили найвідоміші романи "Дванадцять стільців" та "Золоте теля", повість "Одноповерхова Америка", а також кілька..
120 грн.
Новинка
0
Сергій Довлатов - один з найбільш популярних і популярних російських письменників кінця XX - початку XXI століття. Його повісті, оповідання та записні книжки перекладені багатьма мовами, екранізовані, вивчаються у школі та вузах. «Заповідник», «Зона»..
160 грн.
Новинка
0
У чому зв'язок між монстрами з даху Нотр-Дама, шедеврами Гойї, самобутнім містичним шляхом Росії та трансгендерними вбиральнями Північної Америки? Ми всього за крок від вирішення цієї болісної загадки! Детективне розслідування відомого російського іс..
390 грн.
Новинка
0
Ім'я Міямото, майстра фехтування, "Святого меча" і художника епохи Едо, відоме і шановане шанувальниками бойових мистецтв багато в чому завдяки методу фехтування, що прославив Мусасі одночасно двома мечами, а також завдяки написаній ним і стала леген..
290 грн.
Художня література

У розділі представлені книги на тему художня література.