Психологія та розвиток

Новинка
0
Речів, що поєднують у собі корисне з приємним, небагато: чорна ікра, танці та ця книга. Але на відміну від танців та ікри наша книга корисна людям будь-якого віку, освіти, статі. Компанії, що прагнуть розваг, діти, що знемагають від неробства і нудьг..
295 грн.
Новинка
0
Японські головоломки останнім часом набули справді шаленої популярності як у світі, так і в нашій країні. Судоку і какуро - японські числові головоломки - вирішують все від малого до великого, вирішують скрізь: і вдома, і на відпочинку, і в громадськ..
390 грн.
Новинка
0
Цікаві завдання з математики, фізики, хімії, астрономії, музики і т.д., кросворди з багатьох шкільних предметів, ребуси, дуже цікаві ігри та фокуси зі сірниками та просто фокуси, різноманітні головоломки, логічні завдання. Ця книга допоможе вам перев..
490 грн.
Новинка
0
У книзі представлені завдання-головоломки, ігри-головоломки та ігрові творчі завдання як для школярів, так і для їхніх батьків, які зацікавлені в тому, щоб їхня дитина вчилася проводити своє дозвілля раціонально і не без користі для себе...
390 грн.
Новинка
0
Від автора мегабестселерів, виданих у 54 країнах світу! На сторінках цієї книги ви знову зустрінетеся з ченцем, який продав свій «феррарі». Під його керівництвом ви разом із героєм книги побуваєте у Туреччині, Китаї, Японії, Канаді, Іспанії, Мексиці,..
295 грн.
Новинка
0
Книга пропонує цілу низку найцікавіших завдань та спеціально розроблених тестів, які допоможуть читачеві оцінити: - свій коефіцієнт інтелекту, - рівень геніальності, - творчі здібності, - логічне мислення. Також наводяться вправи, покликані допомогти..
360 грн.
Новинка
0
Ви не можете собі уявити, скільки всього можна дізнатися про характер, здоров'я, долю, соціальний потенціал і життєвий шлях людини, подивившись на його обличчя. У Китаї та Японії мистецтво читання по особах користується широким успіхом і регулярно до..
260 грн.
Новинка
0
Всі ми періодично щось забуваємо: то ключі, то номер телефону, то мета походу в магазин. Причому з віком це все частіше. На думку доктора Гері Смолла, із забудькуватістю можна легко впоратися за допомогою новітніх вправ для тренування пам'яті та прог..
280 грн.
Новинка
0
Книга написана для батьків, які цінують освіту, мріють допомогти своїм дітям взяти хороший фінансовий старт та бажають взяти найактивнішу участь у втіленні їхніх ідей. Сьогодні фінансова грамотність важлива як ніколи. Але, на жаль, сучасна система ос..
290 грн.
0
Хочете навчитися керувати людьми та обставинами, чинити психологічний тиск на своїх партнерів, залишати за собою останнє слово у всіх суперечках? Для цього не потрібно знати магічні формули, володіти чарівною лампою і навіть балотуватись до Держдуми...
220 грн.
Новинка
0
У цій книзі читачі знайдуть найцікавіше поєднання судоку та тестів IQ. На якісь питання ви зможете відповісти за допомогою власних знань, а для вирішення інших завдань вам доведеться сподіватися лише на логіку. Для масового читача..
390 грн.
Новинка
Хіт продажів
0
Найвидатніший бодибілдер. Кінозірка світового масштабу. Політик і губернатор штату Каліфорнія. Він пройшов шлях від бідного дитинства в Австрії до гарування у США, від повного дна до натхнення для мільйонів. У цій книжці Арнольд ділиться 7 правилами,..
450 грн.
Новинка
0
Щоб не загубитися в потоці інформації, якою насичений сучасний світ, потрібно вміти відокремлювати головне від другорядного, важливе від менш важливого. Для цього кожній людині, а учню - особливо необхідні сконцентроване увагу, хороша пам'ять і висок..
290 грн.
Новинка
0
"Вальс Гормонов 2. Дівчинка, дівчина, жінка + "чоловіча партія". Танцюють всі!" - друга книга найпопулярнішого доктора Інстаграм, блог якої читає понад 2 мільйони передплатників, а мега-бестселер "Вальс Гормонов" продано рекордним тиражем. У новій кн..
160 грн.
Новинка
0
Ця книга знайомить читача з вражаючими новими відкриттями, які змусили дослідників мозку повністю переглянути свої уявлення про можливості мозку. продукти...
290 грн.
Новинка
0
Книга присвячена деяким питанням психофізіології та психології, пов'язаним із сприйняттям, пам'яттю, мисленням. Вона написана вченим, який розробив проблему ймовірнісного прогнозування, що має велике значення сьогодні, коли людина активно вторгається..
195 грн.
Новинка
0
Ця книга присвячена таємничим та магічним властивостям каменів, талісманів та амулетів. Вона розповідає про історію дорогоцінного каміння, їх приховані властивості, про можливість застосування їх для лікування хвороб, а також як талісманів і амулетів..
460 грн.
Новинка
0
Книга 5. «Друге кільце сили» розповідає про те, як зістрибнувши зі скелі в прірву, Карлос залишився живим. Він повертається до Мексики, щоб дізнатися, чи реальним був цей неймовірний стрибок. Несподівано він зустрічається з групою жінок-магів, теж уч..
690 грн.
Новинка
0
Це посібник у тому, що таке виживання; чим повинен керуватися індивід у своїх взаєминах з навколишнім світом, щоб його життя протікало благополучно; у чому відмінні риси стратегій виживання у повсякденних та надзвичайних ситуаціях. Книга орієнтована ..
490 грн.
Новинка
0
Автори пропонують читачам прості та ефективні методи, які застосовуються при вирішенні конфліктів будь-якого рівня. Засновані на останніх досягненнях психології, психоаналізу та соціології рекомендації виявилися настільки дієвими в практичному застос..
195 грн.
Новинка
0
Нікколо Макіавеллі - видатний політик епохи Відродження. Його трактат «Государ», який тривалий час заборонений католицькою церквою через крамольні висловлювання автора, – одна з найзнаменитіших книг про політику, державу та владу. "Мета виправдовує к..
290 грн.
Новинка
0
Копія книги (формат А4). Книга " Дао - пробудження світла " є основи психоенергетичного тренінгу і повне послідовне виклад даоських технік світлової медитації, і навіть деякі традиційні методики їх застосування у практиці інтегральної саморегуляції і..
220 грн.
Новинка
0
Книга " Дао - пробудження світла " є основи психоенергетичного тренінгу і повне послідовне виклад даоських технік світлової медитації, і навіть деякі традиційні методики їх застосування у практиці інтегральної саморегуляції і цілительства. Китайський..
990 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. У пропонованій книзі сучасного філософа і фізика теоретика описано найважливіші фізичні відкриття XX століття в галузі ядерної фізики та квантової механіки, причому автор вказує на нерозв'язну поки що парадоксальну природу відкр..
490 грн.
Психологія та розвиток

У розділі представлені книги на тему психологія та розвиток.