Малювання

Новинка
0
Посібник М.Ростовцева є систематичним викладом курсу академічного малюнка для студентів художньо-графічних факультетів педагогічних інститутів. Автор докладно розглядає закони композиції та конструктивної побудови, перспективи та світлотіні – весь ко..
390 грн.
Новинка
0
Підручник є систематичним викладом курсу академічного малюнка для студентів художньо-графічних факультетів педагогічних інститутів. Автор докладно розглядає закони композиції та конструктивної побудови, перспективи та світлотіні – весь комплекс теоре..
395 грн.
Новинка
0
Перед вами - праця знаменитого професора образотворчих мистецтв, що зібрав найважливіші принципи, почерпнуті з багаторічної практики під одну обкладинку. Анатомія людини також необхідна художнику, як знання цифр – математику. Кожен рух людини, кожен ..
990 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Анатомія є потужним та дієвим допоміжним інструментом художника, і без знань її основ неможливо досягти досконалості у зображенні фігури людини. Цей посібник, не завантажуючи непотрібними і незрозумілими медичними термінами, поз..
595 грн.
Новинка
0
Образотворча творчість дитини проходить через два основні етапи: дитинство та юність. Перший етап становлять дошкільні роки та період молодших шкільних років. Другий також поділяється на молодший та старший періоди. Кожен етап і період означають особ..
290 грн.
Новинка
0
Іван Іванович Голіков (8 січня 1887 (27 грудня 1886) - 30 березня 1937) - російський художник-мініатюрист, заслужений діяч мистецтв РРФСР (1935 рік), безпосередній ініціатор і засновник Артелі древнього живопису Палеха 4-5 грудня 1924 року. Іван Голі..
495 грн.
Новинка
0
Книгу, яку створив Віллі Погейні (1882-1955), не одне покоління американських художників визнало найбільш популярним та інформативним посібником із зображення людської фігури або її фрагментів. Для широкого кола любителів та майстрів малювати...
390 грн.
Новинка
0
Основний розділ збірника присвячений історії європейського малюнка та російської графіки XIX-XX століть, зокрема російського графічного портрета початку XIX ст. Вперше публікуються матеріали про Товариство російських акварелістів, невідомі документи,..
495 грн.
Новинка
0
Не кожна людина може створити малюнок, що дозволяє передати художній образ предмета чи явища. Не кожен може бути художником, як не кожен, хто знає грамоту, може бути письменником. Але малювати, графічно пояснити ту чи іншу думку на дошці крейдою або ..
195 грн.
Новинка
0
У цій книзі юний читач отримає ряд практичних порад, як намалювати корабель, знайде відомості про історію кораблебудування, пристрій корабля, а також прочитає захоплюючі морські історії. Книга розрахована на широке коло...
195 грн.
Новинка
0
У книзі лауреата Державної премії СРСР Н.В.Одноралова даються відомості про основні та допоміжні матеріали та інструменти, які використовуються художниками при створенні малюнка, графічних та мальовничих творів. Посібник може бути корисним не лише вч..
195 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. У книзі розглядається широке коло питань вивчення натюрморту у розділах малюнка, живопису, композиції. Автори розкривають завдання навчального натюрморту, процес поетапного вивчення предмета, роботу над навчальними постановками ..
295 грн.
Новинка
0
Цей посібник познайомить читача з різними техніками роботи, мальовничими матеріалами, навчить бачити і сприймати навколишній світ, його окремі предмети та об'єкти в гармонії, що визначає таке поняття, як композиція. У книзі даються основи живопису, я..
195 грн.
Новинка
0
У посібнику викладено основні питання теорії та практики малювання, необхідні для засвоєння сутності реалістичного методу зображення. Методика малювання з натури та за поданням ґрунтується на сучасних досягненнях педагогіки та психології. Наведені пр..
295 грн.
Новинка
0
У книзі описується 26 унікальних способів створення малюнків, які розпалюють уяву хлопчиків та дівчаток віком від 5 до 11 років. Оскільки далеко не всі з 26 образотворчих проектів є традиційними, то діти зможуть ще й весело провести час, малюючи миль..
240 грн.
Новинка
0
Навчальний посібник присвячений одному з найважливіших розділів академічного малюнка - зображенню голови людини, що лежить в основі мистецтва портрета. Видання має 188 ілюстрацій. Навчальний посібник розрахований на учнів середніх мистецьких навчальн..
890 грн.
Новинка
0
Книга призначена на допомогу самостійній роботі учнів художніх і педагогічних училищ, а також художникам-початківцям. Той, хто хоче навчитися малювати чи тому, що він обирає професію будівельника, архітектора, вчителя малювання, нарешті, художника, ч..
290 грн.
Новинка
0
Книжка для учнів 5 класів загальноосвітньої школи. А також методичні вказівки для вчителя...
240 грн.
Новинка
0
Книга допоможе дізнатися, які можливості мають, здавалося б, звичайні матеріали малювання, які існують прийоми роботи простими та кольоровими олівцями, фломастерами та пастеллю, аквареллю та гуашшю. Ви дізнаєтеся, як можна отримати безліч відтінків, ..
195 грн.
Новинка
0
Спеціально для тих, хто цінує красу навколишнього світу та хоче навчитися малювати його, художники та письменники Пітер Грей та Баррінгтон Барбер зібрали у цій книзі повний курс з малювання. Всі базові техніки та жанри докладно описані та забезпечені..
490 грн.
Новинка
0
Ласкаво просимо до школи малювання! Освоюючи мистецтво малюнка разом із книгами цієї серії, ви навчитеся малювати природу, предмети, людей, вигаданих персонажів, техніку. Крім того, ви оволодієте основними законами композиції та перспективи, принципа..
260 грн.
Новинка
0
Це чудове практичне керівництво навчить вас малювати дерева та інші рослини у різних мальовничих техніках. Від нарису до закінченого твору - всі етапи створення картини докладно описані та проілюстровані. Від вас потрібно лише трохи наполегливості, щ..
280 грн.
Новинка
0
Це чудовий практичний посібник навчить вас зображати тварин у різних графічних техніках. У посібнику покроково проілюстрований процес малювання: від перших нарисів силуетів до готового твору! Звірі та комахи, риби та птиці у спокої та у русі – запроп..
260 грн.
Новинка
0
Поняття "образотворче мистецтво" включає три основні види творчості: живопис, графіку і скульптуру. У цій книзі читачеві пропонується подрсобное знайомство з одним із складових частин графічного мистецтва. Адже щоб створити той чи інший твір, насампе..
390 грн.
Малювання

У розділі представлені книги на тему малювання.