Військова тематика

Новинка
Хіт продажів
0
Російсько-українська війна, яка почалась в лютому 2014 року, стала найбільшим військовим конфліктом в Європі з 1945 року. До 24 лютого 2022 року це не було очевидним через гібридний формат дій росіян. Але в цей день Російська Федерація за підтримки а..
300 грн.
Новинка
0
"Увага, "Тигри"!" - ці слова, що вимовляються різними мовами солдатами армій антигітлерівської коаліції, змушували прискорено битися серця якщо не від страху, то від відчуття смертельної небезпеки. У ці хвилини у свідомості солдатів виникав аж ніяк н..
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Командир танка Отто Каріус воював на Східному фронті у складі групи армій "Північ" в одному з перших екіпажів "тигрів". Автор занурює читача в саму гущу кривавого бою з його димом та пороховим гаром. Розповідає про технічні особ..
240 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. У книзі викладено історію створення, експлуатації та бойового застосування палубного винищувача-перехоплювача авіації флоту США Грумман F-14 `Томкет`. Наведено технічний опис літака, відомості про модифікації, перспективи розвит..
195 грн.
Новинка
0
Книга присвячена одному з найвідоміших сучасних літальних апаратів - багатоцільовому літаку Торнадо, створеному спільними зусиллями фахівців низки європейських країн. Докладно розглядається історія створення літака, численні модифікації та його основ..
240 грн.
Новинка
0
Що нового можна написати про Другу світову війну? Нічого! - Відповісте ви. І помилитеся. Американський історик Бевін Александер у своїй скандально знаменитій книзі "10 помилок Гітлера" розповідає про ту Другу світову війну, про яку ви навіть не здога..
490 грн.
Новинка
0
Розвідка стара, як світ. Їй служили багато тисяч людей, відважні, винахідливі, хитрі. Одні служили заради грошей, інші виконували свій обов'язок. У цій книзі розповідається про сто найвидатніших розвідників світу від давніх часів до сьогодення. Читач..
290 грн.
Новинка
0
Нацистський рейх проіснував лише дванадцять років, проте залишив по собі безліч зловісних таємниць. Документи не такого далекого минулого досі перебувають під грифом "таємно". Ми розповімо про ста найбільш інтригуючих загадок фашистської Німеччини. В..
390 грн.
Новинка
0
«Ця книга – зустріч із минулим. Тут – 700 сторінок, 74 роки, 66 історій, 391 фотографія і набагато більше людей та ситуацій, котрі дивляться на читача зі світлин та архівних документів. Разом вони складають образ українського ХХ століття: часу, коли ..
690 грн.
Новинка
0
Абвер, третій рейх, армійська розвідка… Що ховається за цими поняттями: налагоджений механізм знищення? Безвідмовно чітка структура? Залізна дисципліна? Світове панування? Страх? Книга про "хитрого лисиця", Канаріса, беззмінного шефа абвера, - це нес..
390 грн.
Новинка
0
Нова книга відомого письменника, автора 20томної епопеї «Війна імперій» та багатьох інших історичних та пригодницьких творів, Богдана Сушинського присвячена секретним операціям спецслужб, зокрема зовнішньої розвідки та диверсійних відділів, діяльност..
290 грн.
Новинка
0
Іноземного розвідника називають шпигуном, вітчизняного шпигуна називають розвідником. Але якщо секрети країни продає за кордон її громадянин, то це вже не шпигунство і не розвідка, а зрада. Заглибившись у ці поняття, вимальовується висновок: шпигунст..
290 грн.
Новинка
0
Нова книга відомого письменника, автора 20-томної епопеї «Війна імперій» та багатьох інших історичних та пригодницьких творів, Богдана Сушинського присвячена резонансним секретним операціям спецслужб, зокрема зовнішньої розвідки та диверсійних відділ..
290 грн.
Новинка
0
320 грн.
Новинка
0
Книга присвячується спеціалізованому бойовому вертольоту `Кобра`, розробленому на початку 60-х років і отримав бойове хрещення у В'єтнамі. Побудований у різних модифікаціях і що володіє потужним озброєнням і сучасним обладнанням, цей вертоліт і зараз..
260 грн.
Новинка
0
Довідник дає велику інформацію як про перспективні розробки вертольотобудування, що проходять випробування, так і про гелікоптери, що перебувають на даний момент на озброєнні армійської та морської авіації провідних країн світу і включає тактико-техн..
490 грн.
0
Ця книга є оглядом основних типів бойових, армійських і хибних ножів, мачете, багнетів та іншого лезового інструменту, що виготовляються та застосовуються у всіх країнах світу. Тут міститься ілюстрована інформація про понад 150 моделей, включаючи як ..
795 грн.
Новинка
0
У довіднику, що пропонується до Вашої уваги, представлені всі бойові літаки ВПС, які перебувають зараз на озброєнні, а також деякі перспективні літальні апарати, що проходять програму льотних випробувань, надходження яких на озброєння передбачається ..
295 грн.
Новинка
0
Оснащення підводних човнів атомними двигунами та озброєння балістичними ракетами, які можуть вистрілюватися з-під води, різко розширили та посилили технічні та оперативно-тактичні можливості цього класу бойових кораблів. Перед сучасною протичовновою ..
390 грн.
Новинка
Хіт продажів
0
Книга «Від блокгауза до каземату. Історія фортифікації Північної Америки» присвячена такому маловідомому вітчизняному читачеві явищу, як оборонна архітектура Північної Америки XVI–ХІХ століть. Колонізація нового континенту європейцями супроводжувалас..
350 грн.
Новинка
0
У роки Другої світової війни Третій рейх окупував та тривалий час утримував практично всі європейські країни, а також значну частину території Радянського Союзу. Головним провідником та основою політики «нового порядку» став німецький вермахт. Після ..
390 грн.
Новинка
0
У роки Другої світової війни Третій рейх окупував та тривалий час утримував практично всі європейські країни, а також значну частину території Радянського Союзу. Головним провідником та основою політики «нового порядку» став німецький вермахт. Після ..
390 грн.
Новинка
0
Життя одного з лідерів нацистської партії, відданого соратника фюрера, рейхсмаршала авіації Германа Герінга сповнене перемог та поразок. Стрімка кар'єра від командира ескадрильї Першої світової до депутата парламенту від націонал-соціалістичної парті..
295 грн.
Новинка
0
"Зліт та падіння Люфтваффе" - одна з найвідоміших книг Девіда Ірвінга, визнаного експерта з питань історії Другої світової. Маючи у своєму розпорядженні особистий архів героя оповідання, автор малює яскраву картину життя та діяльності фельдмаршала Ер..
290 грн.
Військова тематика

У розділі подано книги на військову тематику.