Разное

Новинка
Хіт продажів
0
Російсько-українська війна, яка почалась в лютому 2014 року, стала найбільшим військовим конфліктом в Європі з 1945 року. До 24 лютого 2022 року це не було очевидним через гібридний формат дій росіян. Але в цей день Російська Федерація за підтримки а..
300 грн.
Новинка
0
Видання представляє розгорнуту історію "Бітлз" з ілюстраціями, докладними довідковими матеріалами про дискографію, фільмографію та бібліографію всіх робіт четвірки Ліверпуля...
390 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Нова книга В.Золотухіна, народного артиста Росії, який з 1964 року пов'язав свою творчу долю з Театром на Таганці, не схожа на всі його попередні збірки повістей та оповідань. ВСЕ В ЖЕРТВУ ПАМ'ЯТІ ТВОЄЇ... - це фрагменти щоденни..
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. До збірки входять три науково-мистецькі твори: "Моревізор" йде у плавання", "Кожній билинці брат", "Повне козуб". 5а". "Кожній билинці брат" - присвячено охороні природи. "Повна козуб" - лісова подорож: брат і сестра вирішили ро..
290 грн.
Новинка
0
"Увага, "Тигри"!" - ці слова, що вимовляються різними мовами солдатами армій антигітлерівської коаліції, змушували прискорено битися серця якщо не від страху, то від відчуття смертельної небезпеки. У ці хвилини у свідомості солдатів виникав аж ніяк н..
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Командир танка Отто Каріус воював на Східному фронті у складі групи армій "Північ" в одному з перших екіпажів "тигрів". Автор занурює читача в саму гущу кривавого бою з його димом та пороховим гаром. Розповідає про технічні особ..
240 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. У книзі викладено історію створення, експлуатації та бойового застосування палубного винищувача-перехоплювача авіації флоту США Грумман F-14 `Томкет`. Наведено технічний опис літака, відомості про модифікації, перспективи розвит..
195 грн.
Новинка
0
Книга присвячена одному з найвідоміших сучасних літальних апаратів - багатоцільовому літаку Торнадо, створеному спільними зусиллями фахівців низки європейських країн. Докладно розглядається історія створення літака, численні модифікації та його основ..
240 грн.
Новинка
0
Ця книга - забавний путівник по світу дорослих, де в ролі гіда - завзятий французький хлопчик. Він розповідає про все на світі – без недомовок та заборонених тем – так, як це бачиться з висоти його 10 та 3/4 років. З дитячою прямотою міркує він про у..
195 грн.
Новинка
0
Що нового можна написати про Другу світову війну? Нічого! - Відповісте ви. І помилитеся. Американський історик Бевін Александер у своїй скандально знаменитій книзі "10 помилок Гітлера" розповідає про ту Другу світову війну, про яку ви навіть не здога..
490 грн.
Новинка
0
Розвідка стара, як світ. Їй служили багато тисяч людей, відважні, винахідливі, хитрі. Одні служили заради грошей, інші виконували свій обов'язок. У цій книзі розповідається про сто найвидатніших розвідників світу від давніх часів до сьогодення. Читач..
290 грн.
Новинка
0
Нацистський рейх проіснував лише дванадцять років, проте залишив по собі безліч зловісних таємниць. Документи не такого далекого минулого досі перебувають під грифом "таємно". Ми розповімо про ста найбільш інтригуючих загадок фашистської Німеччини. В..
390 грн.
Новинка
0
Діти середнього шкільного віку...
290 грн.
Новинка
0
Речів, що поєднують у собі корисне з приємним, небагато: чорна ікра, танці та ця книга. Але на відміну від танців та ікри наша книга корисна людям будь-якого віку, освіти, статі. Компанії, що прагнуть розваг, діти, що знемагають від неробства і нудьг..
295 грн.
Новинка
0
Довідник ''1000 професійних порад з будівництва та євроремонту'' - це: 160 сторінок великого формату; одинадцять розділів; понад 450 кольорових знімків, що ілюструють найскладніші види робіт у квартирі, будинку та на садовій ділянці; будівельні інстр..
290 грн.
Новинка
0
У книзі наводяться поради щодо виготовлення та облаштування акваріума, утримання та розведення акваріумних риб та рослин, лікування захворювань риб. Коротко розглядається така тема, як утримання акватераріумних тварин...
240 грн.
Новинка
0
Книга містить завдання з усього курсу елементарної фізики. Вони градуйовані наступним чином: завдання середньої складності, підвищеної складності та олімпіадні завдання. До більшості завдань наведено докладні рішення навчального характеру. Для підсум..
490 грн.
Новинка
0
1977 рік. Рік "двох сімок". Британія готується до срібного ювілею – 25-річчя коронації Єлизавети II. У моді панк-рок - "Клеш" та "Секс Пістолз". Авіакомпанія "Брітіш Еруейз" здійснює регулярні польоти Лондон-Нью-Йорк на надзвукових "Конкордах". Опубл..
360 грн.
Новинка
0
Справжня книга призначається для тих, хто бере участь у роботі гуртка "умілі руки" або любить майструвати щось сам. Книга містить 200 прикладів виконання найрізноманітніших робіт: з дерева, тканини, котушок, картону тощо. Книга складається з двох час..
290 грн.
Новинка
0
У пропонованій книзі ви знайдете тридцять варіантів унікальних оздоблень. Всі проекти включають список необхідних матеріалів, інструкції з підготовки до роботи та спеціальні поради, які нададуть вам додаткову інформацію ще до того, як ви розпочнете р..
290 грн.
Новинка
0
Викладено багаторічний досвід різьбяра-аматора у художньому об'ємному різьбленні по дереву, а роботах над лісовими скульптурами, у виготовленні предметів прикладного мистецтва; описані художні прийоми обробки виробів, методи виготовлення інструментів..
290 грн.
Новинка
0
Викладено багаторічний досвід різьбяра-аматора у художньому об'ємному різьбленні по дереву, а роботах над лісовими скульптурами, у виготовленні предметів прикладного мистецтва; описані художні прийоми обробки виробів, методи виготовлення інструментів..
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Розвиток людини не припиняється у будь-якому віці. Якщо ваша дитина вже молодший школяр, то не варто у всьому покладатися на школу. Безперечно, у школі передадуть усі найважливіші та базові знання, але в цілому розвиток дитини в..
140 грн.
Новинка
0
Жодні з існуючих у світі страв не мають такої нечуваної слави, як салати. Вони красиві, збуджують апетит, вони різноманітні, нескінченні. Жодне застілля не обходиться без них, а можна салатом і поснідати, пообідати, повечеряти, закусити. Ця апетитна ..
195 грн.
Разное

В этой рубрике находятся книги не связаны с спортом. Такие как: аквариум, математика и много другого.