Другие

0
Книга "АЗБУКА БІЛЬЯРДА" отримала високу оцінку провідних більярдних фахівців та тренерів, отримала гриф навчального посібника та покладена в основу авторського курсу більярду під час навчання у спеціалізованих вищих навчальних закладах. У книзі дуже ..
460 грн.
0
Книгу пропагандиста більярду, особливо спортивного більярду, В.І.Гофмейстера надруковано вперше у 1947 році, але досі не втратили своєї актуальності. Наводиться докладний опис різноманітних ударів, різні варіанти правил, нотатки про методику та трену..
50 грн.
0
Перший американський бестселер на цю тему, написаний Робертом Бірном, визнаним корифеєм сучасної більярдної літератури. Книга служить основним посібником з пулу та карамболю для багатомільйонної армії шанувальників гри в більярд. На тлі десятків вида..
295 грн.
0
У цій книзі викладається історія більярду, багато розділів присвячені теорії та практиці цієї популярної гри. Видання – корисний посібник для тих, хто тільки знайомиться із цією чудовою грою. Книга буде цікавою і тим, хто має великий досвід гри...
195 грн.
0
Книга містить інформацію не тільки про історію більярду та відомих гравців, але й є незамінним практичним посібником для новачків та людей, знайомих з технікою більярдної гри лише поверхово. За допомогою самовчителя ви ознайомитеся з правилами більяр..
360 грн.
0
Ця книга адресована насамперед охочим освоїти захоплюючу гру на більярді. У ній ви знайдете не тільки основні правила ігор російського, американського та карамбольного більярду, але й опис предметів екіпірування спортсмена-біляриста, правила тренувал..
260 грн.
0
У різний час вона полонила вельмож та купців, інтелектуалів та партійних вождів. Є безліч причин, якими пояснюється та обставина, що більярд підходить практично всім. Як вид спорту він не вимагає, щоб ви були тренованим атлетом. На більярді можуть гр..
340 грн.
0
Нова книга корифея сучасної більярдної літератури віддає данину розважальним аспектам більярду. Автор описує і допомагає розучити `шедеври жанру` ― найбільш приголомшливі більярдні трюки, які можна виконати на пуловському та карамбольному столі за до..
295 грн.
-32%
Новинка
Знижка
0
Букіністичне видання. Книга вводить читача у світ більярду-захоплюючого виду спорту та відпочинку, доступного людям будь-якого віку. У ній зведено докупи все найкраще, що відомо на сьогоднішній день про світовий більярд. У популярній формі викладаєть..
285 грн.195 грн.
0
Більярд і боулінг дві чудові ігри, що завоювали достатню популярність у Росії останнім часом. У цій книзі наведено правила, техніка та особливості цих ігор, а також необхідне обладнання. Особливий інтерес становлять практичні поради та маленькі хитро..
295 грн.
0
У цій книзі, написаній ліцензованим тренером з більярду рівня А, висвітлено такі питання: Види гри: пул, карамболь та снукер з поширеними варіантами. Необхідне оснащення: стіл, кулі, кий, крейда та правильне натирання. Навчання більярду, де і як: нав..
385 грн.
0
У книзі даються короткі відомості з історії виникнення та поширення у світі захоплюючої та популярної гри - більярду. У ній знайдуть чимало цікавого і повчального і початківці, і досвідчені гравці. Докладно викладено загальні правила гри на більярді,..
260 грн.
0
Навчальний посібник "Право на кий" написано одним з найкращих знавців цього виду спорту-президентом Всесвітньої конфедерації більярду шведом Йоргеном Сендманом, перекладено з німецької мови на російську в Національному університеті фізичного вихованн..
180 грн.
0
Книга Володимира Олександровича Капралова - чемпіона з більярду Будинку Офіцерів Штабу Групи Радянських військ у Німеччині 60-х рр., міста Вінсдорфа, чемпіона та володаря Кубка Ленінградського Будинку вчених імені М.Горького РАН з більярдного спорту ..
390 грн.
Новинка
0
Любителям більярду пропонується наочний посібник із популярної гри Пул. З цієї книги ви дізнаєтеся про правильні стійки, про методи прицілювання, про методику та систему підготовки. Призначений для широкого кола читачів...
260 грн.
0
Автор цієї книги пише про більярд більше 30 років, пише з всепоглинаючою пристрастю знавця і професіонала, пише так, що навіть серце людини, далекої від більярду, спалахує бажанням хоч раз взяти в руки кий і стати до зеленого столу. Дане видання прис..
295 грн.
0
Нова книга із серії "Твоя гра" присвячена американському більярду, снукеру, французькому карамболю та деяким іншим різновидам більярду, ще не досить добре відомим широкій російській публіці. Адресована книга тим, хто має бажання освоїти гру на більяр..
130 грн.
0
Автор цікаво розповідає про історію виникнення та становлення однієї з найцікавіших ігор - більярду. У книзі дано описи найпопулярніших ігор російського більярду: російська піраміда, московська піраміда, московська швидка, невська піраміда, піраміда ..
120 грн.
0
Книга написана для бажаючих навчитися грати в пул або зробити свою гру досконалішою. У ній докладно, зрозумілою мовою, з безліччю схем, розглядаються всі нюанси гри, починаючи з азів до розбору складних побудов і ситуацій. У книзі багато рекомендацій..
65 грн.
0
Перший американський бестселер на цю тему, написаний Робертом Бірном, визнаним корифеєм сучасної більярдної літератури. Книга служить основним посібником з пулу та карамболю для багатомільйонної армії шанувальників гри в більярд. На тлі десятків вида..
145 грн.
0
Автор видання – відповідальний секретар обласної федерації більярдного спорту, суддя Всесоюзної категорії з більярдного спорту. У книзі висвітлено питання історії більярдної гри, організації та проведення змагань, суддівства. Також автор знайомить чи..
120 грн.
0
Книга присвячена дивовижній грі у більярд. Гра, яка розвиває не тільки координацію рухів, логічне мислення, вміння володіти собою, а й загартовує характер, стимулює розвиток особистості. У книзі за допомогою великої кількості ілюстрацій розглядаються..
995 грн.
0
Класичний методичний посібник російською мовою, а також ілюстрований словник-довідник, в якому читачі з різним рівнем ігрової підготовки отримають роз'яснення щодо широкого кола питань на більярдну тему. Видання друге перероблене та доповнене...
65 грн.
0
Прочитавши цю книгу, ви чудово розбиратиметеся в прийомах, термінології, етиці більярду та тонкощах, відомих тільки професіоналам. Ставши грамотнішим теоретично, ви зможете з упевненістю робити практичні кроки шляхом освоєння більярду...
95 грн.
Другие

Книги по пулу, снукеру, карамболю и трюкам в бильярде.