Учебники

Новинка
Хіт продажів
0
"IQ у футболі" - великі істини, які повинен знати кожен гравець. Як правильно віддати пас, провести відбір м'яча та розпочати атаку; здавалося б, елементарні речі, проте під пресингом дуже просто розгубитися і ухвалити неправильне рішення. Ден Бланк ..
450 грн.
0
Посібник для студентів університету фізичного виховання та спорту має на меті сприяти закріпленню теоретичних знань у практичному суддівстві. Це необхідно з тієї причини, що першим, кого таврують гравці та тренери команди, що програє, - це суддя. Пос..
85 грн.
0
Eine Sammlung zweckmassiger Ubungen zum Erlernen der Fussballtechnik. Nach allgemeinen Ausfuhrungen uber das Fussballspiel insgesamt und einem kursen Abriss uber die Entwicklung des Fussballs Speziell in der Volksrepublik Polen werden Spiele und Ubun..
95 грн.
0
Без самостійної індивідуальної праці неможливо стати футболістом з високою виконавчою майстерністю. Автори посібника розповідають про методи дослідження індивідуальних особливостей футболістів, дають поради щодо організації індивідуального процесу тр..
195 грн.
0
Книга присвячена додатковим силовим тренуванням футболістів. Вона містить 79 вправ, з покроковими інструкціями та описами, а також повнокольоровими анатомічними ілюстраціями, що демонструють роботу м'язів. Для широкого кола читачів...
940 грн.
Новинка
0
Розкрийте всі секрети цього чудового виду спорту! Нова редакція «Анатомії футболу» покаже вам, як покращити ігрові якості за рахунок збільшення сили, швидкості, спритності гравців для виконання точніших передач та потужних ударів по м'ячу. Книга міст..
840 грн.
0
У цій книзі розглядаються питання тренування юних футболістів 13-16 років. Пропонується 12-тижнева тренувальна програма для гравців цього віку, в рамках якої розплановано зміст занять на рік для кожної вікової групи. Автор описує найбільш важливі для..
360 грн.
Новинка
0
Звичайно ж, ви не "чайник"! Ви просто не можете собі дозволити бути ним, коли перед вами команда юних обдарувань, що дивляться на вас знизу вгору в очікуванні авторитетних настанов. Але часом у вас закрадається сумнів, чи не ведете ви цих хлопців неп..
280 грн.
Новинка
0
Книжка українською мовою. Граємо у футбол - практичний посібник для всіх, хто хоче більше дізнатися про футбол і спробувати свої сили у цій стрімкій, захоплюючій грі. У книзі розповідається про те, що цікаво і корисно знати футболісту-початківцю, - в..
290 грн.
0
"Коли гравець вирішується на поєдинок, то в цьому випадку виграє гра". Ця стара футбольна мудрість актуальна для гравців будь-якого віку та рівня фізичної підготовки. Тому систематичне та спрямоване навчання поведінці при поєдинку є невід'ємною склад..
195 грн.
0
Автор — суддя всесоюзної категорії, старший викладач Київського державного інституту фізкультури. У книзі в сучасній інтерпретації викладено правила гри у футбол, висвітлено широке коло питань щодо організації та проведення змагань, роботи суддівськи..
125 грн.
0
Багато любителів футболу, які заповнюють трибуни стадіонів, вважають, що добре розуміються на правилах популярної гри. Припустимо, що це так. Але, як і інші спортивні ігри, футбол відрізняється великою кількістю складних ситуацій, розібратися в яких ..
140 грн.
0
У книзі відбито історію гри у футбол від виникнення до наших днів. Правила гри висвітлюються у вигляді запитань та відповідей. Містяться рекомендації, як діяти арбітрам до початку гри, під час і після матчу. Мета книги - ближче познайомити широке кол..
24 грн.
Новинка
0
Книга розрахована на спортсменів футболістів, які бажають опанувати майстерність воротарської гри. У книзі зроблено спробу узагальнити досвід гри та тренування радянських воротарів, розкрити основні ігрові дії воротаря в процесі змагання та дати прак..
295 грн.
Новинка
0
У книзі будуть розглянуті основи техніки гри нападаючих: особливості удару, зупинки м'яча, ведення його, прийоми вкидання м'яча, обманні рухи та прийоми боротьби за м'яч із захисником тощо. Крім того, будуть охарактеризовані як загальні основи тактик..
440 грн.
0
Автор книги, один із найкращих у минулому воротарів нашої країни, А.М.Акімов ділиться своїм багатим досвідом із молодими воротарями. Він розповідає про становлення вітчизняної воротарської школи, про найкращих радянських воротарів, про знаменні етапи..
195 грн.
Новинка
0
Якщо пропонована читачам робота хоч якоюсь мірою задовольнить їх запит, автор з гордістю віднесе себе до людей, які зробили посильний внесок у розвиток нашого футболу. За час, що минув з першого видання книги, минуло чотири роки. За цей час у футболі..
185 грн.
0
Автор - ст. викладач Київського державного інституту фізичної культури, суддя всесоюзної категорії. У методичному посібнику підібрано та класифіковано ігрові вправи, що застосовуються при технічній, тактичній, фізичній, психологічній підготовці футбо..
195 грн.
Новинка
0
Колективна праця вчених СПбДАФК ім.П.Ф.Лесгафта та практиків російського футболу - перший у своєму роді посібник, що розкриває проблеми підготовки майстрів футболу екстра-класу. Для тренерів, спортсменів, любителів футболу...
340 грн.
0
У довідковому посібнику викладено основи управління підготовкою футболістів, теорії та методики спортивного тренування. Практичні рекомендації розподілені за заняттями у відповідних циклах, етапах та періодах, нададуть допомогу тренерам при плануванн..
460 грн.
0
У книзі висвітлено широке коло питань пов'язаних з теоретичною, фізичною та психологічною підготовкою арбітрів, організацією та проведенням змагань, сучасною інтерпретацією Правил гри та методикою арбітражу футбольних матчів. Для арбітрів, тренерів, ..
185 грн.
0
У пропонованій читачеві книзі відомих спеціалістів у ігрових видах спорту, зокрема у футболі, вперше представлені результати багаторічних досліджень, метою яких стало тренування та контроль координаційних здібностей футболістів, а також особливі шлях..
520 грн.
0
Мільйони людей у всьому світі захоплюються футболом. У цій книзі розповідається про міні-футбол - "молодшого брата" великого футболу. Завдяки своїй доступності та емоційності міні-футбол набуває все більшої популярності в нашій країні. Книга адресова..
160 грн.
Новинка
0
У посібнику висвітлюється проблема моделювання тактичних дій у процесі підготовки та у структурі змагальної діяльності юнацьких команд з футболу. Викладено методичні особливості тактичної підготовки юних футболістів. Підібрано. спеціальні вправи техн..
195 грн.
Учебники

В разделе вы найдете разные пособия по футболу.