Художественная литература

Новинка
Хіт продажів
0
Ця книжка – про гру, яка за кілька століть еволюціонувала від руханкової забави та складника підготовки воїнів до шоу-бізнесу. Ця книжка – про футбол. Тієї, яку ми любимо, і тієї, на яку його перетворили великі гроші. Ця книжка про гру, яка допомагал..
450 грн.
0
Перед вами друга книга із серії "Бібліотечка футбольного вболівальника". Вона присвячена московській команді "Динамо", одній із найпопулярніших футбольних команд як у нас у країні, так і за кордоном. Любитель футболу знайде в ній докладні дані про ви..
65 грн.
0
У наш час ставляться під сумнів багато цінностей, які вважалися чи не остаточними та непорушними. Київське "Динамо" - це ще й розповідь про вірність. Вірності клубу своїм уболівальникам та - кохання вболівальників до улюбленої команди. Це історія Вал..
340 грн.
0
Ця книга - про московський "Спартак", велику народну команду, за яку вболівають мільйони людей у всьому світі. Про її перемоги та невдачі. Про справи давно минулих днів і день сьогоднішній. Про міфи та легенди "Спартака". Але найголовніше - про спарт..
90 грн.
Новинка
0
Вітринний примірник. Подарункове видання "1000 футболістів. Найкращі гравці всіх часів" неодмінно сподобається всім шанувальникам цього відомого на весь світ і улюбленого виду спорту! У ньому розказано про 1000 найкращих, найуспішніших і, відповідно,..
1 400 грн.
0
Значна і почесна роль Петербурга-Петрограда-Ленінграда у розвитку вітчизняного футболу, особливо у першій половині його 70-річного шляху. Довідник поєднує основні факти футбольного життя міста з моменту першого матчу російських команд Петербурга до 7..
70 грн.
0
Перед вами — нова книга Ігоря Рабінера, присвячена Євро-2008. Весь місяць автор провів в Австрії та Швейцарії поряд із сенсаційною російською командою, від якої майже нічого не чекали на цьому чемпіонаті. Але російські футболісти здобули бронзові мед..
70 грн.
0
A Leeds United official children's annual була публікована sporadically throughout late 90s - 2000's. Останній "Super Leeds" annual був printed в 2004. The annual був brought back в 2006-7 Season, цей час printed по Grange Communications і титул "The..
135 грн.
0
World of Books був заснований в 2005, переробки books sold to us через charities either directly or indirectly. Ми маємо велику ціну knihs на великій частині предметів і ми маємо велику ступінь до того, як один з UK's leading retailers of second-hand..
165 грн.
Новинка
0
За майже 30-річну історію англійська Прем'єр-ліга змогла стати найпопулярнішим національним турніром. Тут зібрані найкращі гравці світу, імениті представники тренерського цеху та найбагатші футбольні клуби світу. Видовищність та інтрига в АПЛ зростає..
675 грн.
Новинка
0
Брошура про одного з найвідоміших і найпопулярніших футболістів 80-х років минулого століття, кращого футболіста СРСР 1986 року, Олександра Заварова, який блискуче в командах "Зоря" (Ворошиловград), СКА (Ростов-на-Дону), "Динамо" (Київ) . Ігрові роки..
195 грн.
Новинка
0
Чи можливо розповісти всю історію одного з найвидатніших англійських клубів «Манчестер Юнайтед» всього в 10 матчах? Джонатан Вілсон зробив це можливим. Звідси починається хвилююча подорож від першого виграного Кубка Англії після оглушливої перемоги н..
540 грн.
Новинка
0
Мюнхенська «Баварія» — це найбільш пристрасно підтримуваний клуб у Німеччині і водночас найненависніший. Але він залишається найуспішнішим: клуб практично протягом усієї клубної історії знаходиться на вершині німецького та європейського футболу. І за..
495 грн.
0
Легендарні спортсмени, тренери, режисери та інші визначні особи відповідають на запитання відомого журналіста. Книга розрахована на широке коло читачів...
160 грн.
0
У книзі розповідається про особисті переживання, успіхи та невдачі футболіста, який пройшов великий шлях від гри в "диких" командах до участі у великих міжнародних змаганнях. Автору також хотілося поділитися з молодими читачами деякими думками, розду..
60 грн.
Новинка
0
Заслуженому журналісту України Георгію Кузьміну пощастило спілкуватися не з однією збірною футбольних знаменитостей, починаючи від Антона Ідзковського, Миколи Старостіна, Костянтина Щеготського, Олександра Пономарьова, Лева Яшина, Віктора Маслова, Га..
360 грн.
0
Станіслав Токарєв – відомий спортивний журналіст. Справжня книга включає три повісті. У першій йдеться про моральну вартість перемоги. У другій – про обов'язок спортсмена перед суспільством та самим собою. Третя трактує соціальну роль спорту у суспіл..
45 грн.
0
Букіністичне видання. Весело і у формі пізнавальної гри дано у цій книзі всі початкові відомості про футбол. Кожен тато, який хоче виховати справжнього чоловіка, і мама, зрозуміло, буде рада показати дитині ази цієї мужньої гри. Підготовка до гри, пр..
170 грн.
Новинка
0
До збірки увійшли нариси про найкращих футбольних воротарів, які надійно захищали спортивну честь своїх команд та збірної країни: М. Трусевича, О. Ідзковського, О. Макарова, Л. Яшина, Є. Рудакова, О. Ткаченка, Р. Дасаєва та інших. Розрахована на широ..
220 грн.
0
Інформація про зірки футболу, історія фіналів чемпіонатів світу, найвизначніші події, турнірні таблиці, списки складів команд, аналіз гри кожної збірної, місце проведення матчів, біографії суперзірок, ... - одним словом, у центрі уваги - футбол. br>..
195 грн.
0
Ім'я автора цієї книги – Андрія Петровича Старостіна (1906—1987) – добре відоме вітчизняним футбольним уболівальникам, адже саме він був організатором та гравцем перших московських команд на зорі розвитку футболу в нашій країні. «Протягом багатьох де..
120 грн.
Новинка
0
Гравці, що рвуть сухожилля та контракти. Тренери, які не проти прикластися до пляшки. Арбітри, що танцюють під дудку багатих покровителів. Функціонери, для яких ніякий ділок не буде занадто брудним. У цій книзі зібрано все те, що робить футбол таким ..
165 грн.
0
У книзі відомого письменника Олександра Геніса зібрано оригінальні різновиди його головного жанру — есе. Смішні притчі і гострі діалоги розділу "Форум" є незвичайним щоденником автора, упереджено дивиться на російське життя зсередини і зовні. Пригоди..
75 грн.
0
Автор книги - спеціальний кореспондент газети "Спорт-експрес" Борис Левін, який був разом із нашою командою протягом усього відбіркового циклу. Він знає, чи Гус Хіддінк змінився з моменту приїзду до Росії. Знає, що наші гравці говорили після розгрому..
85 грн.
Художественная литература

Книги, которые рассказывают про футбол.