Для фанатов

0
Дуги Брімсон - один із найвідоміших і найсуперечливіших дослідників руху футбольних фанатів - розповідає, чому хулігани залишаються головною проблемою футболу, і пояснює, як конфлікти на трибунах за тридцять років перетворилися на ретельно продумані ..
245 грн.
0
Корупція у Всеросійській Футбольній Асоціації, злочинні закулісні інтриги, не видимі з трибун стадіону, погрози, шантаж, договірні матчі, підкуп арбітрів, а також криваві розбирання футбольних фанатів із міліцією та між собою стали буднями великого с..
65 грн.
0
"Повстання фанатів", як не дивно, книга не про футбольне насильство та хуліганів. У ній розповідається про вболівальників, безмежно відданих своїм клубам. Ці хлопці не бажають миритися з тим, що їхня улюблена команда йде з молотка або стає іграшкою в..
195 грн.
0
Ви думаєте, справжні футбольні вболівальники - це ті, хто приходить на матчі, вирядившись у майку улюбленої команди, обмотавшись шарфом та розфарбувавши фізіономію у кольори "свого" клубу? Думаєте, це ті, хто щосили б'є в барабан на трибунах, а після..
140 грн.
0
"Команда" - найвражаюче з того, що досі було написано про англійських футбольних хуліганів - "хулу". Дугі Брімсон, який знає про насильство на стадіонах не з чуток, розповідає майже детективну історію - історію боротьби однієї з лондонських хулігансь..
195 грн.
0
"Кримінальний футбол" - історія протистояння російської футбольної мафії та принципового журналіста, який присвятив життя її викриттю. Автор досліджує коріння корупції, яка давно вразила російський футбол зверху до низу, і представляє читачам цілу "к..
90 грн.
0
Новий роман Дуги Брімсона - продовження його гучного трилера "Команда". Лідер одного з угруповань англійських футбольних хуліганів опиняється на чолі служби безпеки відомого клубу... Але злочинні нахили беруть у ньому гору над доказами розуму...
160 грн.
0
Один із найкращих дослідників феномену футбольного хуліганства Дугі Брімсон продовжує розмову, розпочату в книгах "Куди б ми не їхали" та "Скажена армія", які стали бестселерами. ЗМІ та влада постійно запевняє нас у тому, що війну проти хуліганів виг..
160 грн.
0
Те, що футбол - найпопулярніша гра на планеті, стає особливо зрозумілим під час проведення великих футбольних змагань - чемпіонатів Європи та світу. Тоді практично з кожного вікна долинають крики та стогін уболівальників, що зливаються в одне грандіо..
60 грн.
0
Це перша в Росії спроба докладного дослідження груп футбольних хуліганів. У нашій країні вже випускалися книги про футбольні фанати, автори яких прагнули очорнити або, навпаки, прикрасити образ представників цього радикального руху. У книзі "Я - фана..
95 грн.
0
Скільки не твердять останнім часом світу, що англійські фанати поводяться все краще і краще, а віз і нині там. Брати Брімсони, невтомні дослідники насильства у футболі Великобританії, звернули увагу на приховане зло. Зло приховане, зло витончене, зло..
295 грн.
0
Книга англійського письменника Дуги Брімсона - одна з тих глибоко життєвих історій, які надовго запам'ятовуються. Написана жорстко і без прикрас, ця "сповідь самотньої душі" змушує співпереживати, захоплює, підкуповує своєрідним гумором та правдою по..
260 грн.
0
Дебютна робота популярних англійських письменників Дуги і Едді Брімсонов, як і раніше, залишається кращим дослідженням феномена футбольного хуліганства з усіх, хто коли-небудь робився. Вона містить неупереджений і всебічний аналіз божевілля футбольни..
195 грн.
0
Книга представника петербурзької спільноти вболівальників клубу "Манчестер Юнайтед" розповідає про дивовижний спосіб втекти від дійсності - поринути з головою в англійський футбольний хаос, не залишаючи при цьому Невського проспекту. Коли ж околиці П..
130 грн.
0
Футбольний вандалізм, що довго вважали суто англійською хворобою, стає звичайним явищем і для інших європейських країн. Але якщо про витівки англійських хуліганів говорять усі кому не ліньки, то на ситуацію в решті Європи навіть футбольна влада воліє..
120 грн.
Для фанатов

Книги которые описывают фанатскую жизнь.