Різне

0
Є на планеті Земля велике дійство, що відбувається раз на чотири роки і приковує до себе увагу багатьох її мешканців. В одній із країн світу проходять чергові Олімпійські ігри, які зібрали найкращих легкоатлетів, боксерів, плавців, гімнастів, спортсм..
95 грн.
Новинка
0
Ставитися до спорту можна по-різному, скільки людей – стільки й думок. Безумовно, сучасний спорт рясніє різними скандалами, пов'язаними з необ'єктивним і упередженим суддівством, договірними матчами, допінгом. Проте, незважаючи на всі негативні явища..
240 грн.
Новинка
0
Ця книга адресована найширшому колу читачів. У ній описано безліч настільних ігор для дітей та дорослих: лото, Морський бій, ігри в слова, доміно, шашки, шахи. Великий розділ присвячений пасьянсам та інтелектуальним картковим іграм...
295 грн.
Новинка
0
Видатні досягнення сучасного спорту давно вже не пов'язані лише з тренуванням спортсмена. Для підтримки високої працездатності та підвищення відновлюваності атлети використовують різноманітні фармакологічні засоби, частина з яких завдає непоправної ш..
195 грн.
Новинка
0
Книга є практичним посібником для тренерів волейбольних команд різного рівня, в якій в концентрованій формі описаний процес тренувань з волейболу. Розглянуто всі елементи гри з погляду тренувального розкладу...
220 грн.
0
Зараз кого тільки не побачиш у парках, що катаються на роликах: і підлітки, і ті, кому за сорок, віддають перевагу цьому виду відпочинку не випадково. Адже ковзання на роликових ковзанах допомагає і фігуру підтримати належним чином, і настрій підняти..
195 грн.
0
Ви хочете дізнатися, як підвищити швидкість їзди на велосипеді, збільшити свою силу та витривалість? Цей посібник покаже вам, як можна покращити спортивні досягнення за рахунок оптимізації кожного руху. Тут ви знайдете 74 найефективніші вправи для ве..
570 грн.
Новинка
0
До "Анатомії гольфу" включено 72 вправи для загальнофізичної та функціональної підготовки з докладними інструкціями та кольоровими анатомічними ілюстраціями, що демонструють м'язи у дії. З їх допомогою ви зумієте розвинути свою рухливість, стійкість,..
700 грн.
Новинка
0
Книга представляє традиційну йогу з практичної та наукової точки зору. Вона викладає тисячолітню історію йоги, що містить класичні тексти та їхню спадщину: 50 базових асан з різними варіаціями, основні дихальні вправи (пранами) та головний аспект йог..
1 240 грн.
Новинка
0
Автори представляють вашій увазі більше 90 пліометричних вправ, кожна з яких має докладні ілюстрації та анатомічний опис, щоб показати, які м'язи працюють під час його виконання, що дозволить вам наочно бачити, як ця вправа сприяє поліпшенню ваших сп..
780 грн.
0
Описано 82 ефективні вправи, які супроводжуються повнокольоровими анатомічними зображеннями, що ілюструють роботу м'язів, що дозволять не тільки розібратися в теорії, а й побачити результати на практиці. Книга допомагає зрозуміти, яке відношення та ч..
695 грн.
0
Книга «Аеробні навантаження. Серце скаже вам ДЯКУЮ!» написана лікарем-кардіологом, який понад 45 років лікує хворих із серцево-судинними захворюваннями. Автор переконаний у тому, що ці хвороби можна і потрібно попереджати, для цього необхідно вчасно ..
365 грн.
0
Бадмінтон, або м'яч із пір'ям, - різновид тенісу, він широко поширений в Індонезії та Кореї. Ця гра полюбилася радянським людям різного віку. В ілюстрованій брошурі описуються техніка та тактика бадмінтону, викладаються правила гри, описується інвент..
75 грн.
Новинка
0
Підручник написаний відповідно до програми "Бадмінтон" для тренерських факультетів інститутів фізичної культури (курс спеціалізації). Містить коротку історію розвитку зарубіжного та вітчизняного бадмінтону. Знайомить із термінологією, основними понят..
240 грн.
Новинка
0
Що таке моторхоум, симулятор, тести? Як правильно відзначати перемогу та чому важливо затикати великим пальцем пляшку шампанського на подіумі? Чемпіон світу 2009 року, британець Дженсон Баттон відкриває завісу таємниці над паддоком "Ф-1" і розповідає..
595 грн.
Новинка
0
Швидкість, пристрасть, подолання смерті – історія легендарного Нікі Лауди зі світу автоспорту. Навіть ті, хто нічого не знає про "Формулу-1", чули про аварію на Нюрбургрингу в 1976 році, коли Лауду витягли з вогню з тяжкими травмами. Всього через 42 ..
830 грн.
0
Здавалося б, що може бути простіше їзди велосипедом? Ось твій двоколісний залізний кінь, ось ти – стрибнув на велосипед і поїхав у захід сонця. Втім, все набагато складніше. Мета книги "Велосипед: як не кататися, а тренуватися" - описати незаперечні ..
425 грн.
Новинка
0
У цьому навчальному посібнику дається докладний аналіз чотирьох основних сторін виховання кваліфікованих спортсменів – технічної, тактичної, вольової та спеціальної фізичної підготовки велосипедистів-шосейників. У посібнику також глибоко розглянуті п..
195 грн.
Новинка
0
Як з безлічі різноманітних моделей вибрати велосипед, який найбільше підходить для себе? Як на ньому правильно їздити? Як за необхідності полагодити чи вдосконалити? На ці та багато інших питань щодо такого потужного оздоровчого засобу, яким є їзда н..
195 грн.
0
Книга дозволяє всебічно познайомитися з одним із найпопулярніших видів спорту та активного дозвілля — гірськими лижами. У ній коротко описується все, що слід знати для освоєння базової техніки катання та її подальшого вдосконалення. Читач дізнається ..
520 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Ця книга - для тих, хто любить коней і збирається зайнятися кінним спортом або, можливо, мати власного коня. У ній описані найпопулярніші породи верхових коней, наведені поради щодо вибору коня, зазначені моменти, на які слід зв..
590 грн.
0
Пропонована читачам книга відомого теоретика та практика в галузі волейболу чехословацького тренера Франтішека є першою значною працею з волейболу іноземного фахівця, перекладеною російською мовою. Як відомо, команди Чехословаччини (особливо чоловіча..
160 грн.
0
У посібнику розглядаються питання навчання школярів волейболу на уроках фізичної культури та під час проведення позакласних занять. На основі практичного досвіду висвітлюються найбільш оптимальні засоби та методи навчання школярів прийомам техніки та..
55 грн.
0
У книзі канд. пед. наук, доц., методиста Центральної дитячо-юнацької спортивної школи В. Є. Хапка викладено організацію та методику проведення занять з волейболу з дітьми різного віку. Висвітлено питання формування рухових дій з м'ячем та без м'яча. ..
48 грн.
Різне