Единоборства

Новинка
0
Блискуча перемога радянських боксерів на Олімпійських іграх у Токіо - це перемога всієї радянської школи боксу в цілому, її сучасної техніки, тактики та методики тренування. Яка ж сучасна техніка та тактика радянського боксу? На це питання відповідає..
990 грн.
Новинка
0
Шосте видання цієї книги перероблено та доповнено сучасними вимогами та останніми методичними розробками. Попередні видання вийшли у видавництвах "ФіС" у 1971, 1977, 1988, 2002 роках. та "ФАІР-ПРЕС" у 1998 р. Книга містить матеріал, необхідний при на..
590 грн.
0
Це є truth в світі шахраїв, щоб боротися, що дуже багато артистів мартьяна не шкода або позбавитися білизни. У будь-який час ви знайдете технологію, одне, що робить всі ваші тренуючі партнери широкі і збираються в агонії, вони існують від них в моїх ..
75 грн.
Новинка
0
Підручник з дзю-до німецькою мовою. Вправи та прийоми (у динаміці), що описуються, проілюстровані малюнками (більше 200 рис.)..
35 грн.
Новинка
0
Що протягом нашого життя завдає нам найбільшого болю? Це конфлікти — полчища конфліктів, які раптово виникають перед нами, наче мішені в тирі. Як не потрапити в пастки конфліктів, що постійно розставляються життям? Як ви екстремальних ситуаціях конфл..
495 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. "Айкідо і динамічна сфера" детально, систематизовано та всеосяжно представляє великий арсенал базових технік та основних принципів айкідо, ілюструючи їх блискучими графічними мініатюрами. Як правило, автори книг з бойових мистец..
360 грн.
Новинка
0
Це всебічний посібник з айкідо забезпечить вам основу для занять цим благородним бойовим мистецтвом та високоефективним методом самозахисту...
390 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Це одна з найкращих книг з бойових мистецтв, ясне бачення мети, чіткий виклад, увага до деталей та ефективні ілюстрації характеризують цю роботу з найкращого боку. Від історії та теорії мистецтва айкідо автори переходять до фунд..
195 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Посібник за "джентльменським" видом східних єдиноборств, включає в себе як практику, так і філософію цього виду боротьби. Автор у новому виданні книги врахував побажання та зауваження читачів та доповнив книгу новими матеріалами..
220 грн.
0
Букіністичне видання. Ця книга - практично перше досить повне видання російською мовою, присвячене айкідо. Рольф Бранд, майстер п'ятого дана, президент Німецького союзу айкідо, задумав її як узагальнену міркування на цю зовсім не просту тему. Робота ..
290 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Самооборона - це вміння захистити себе в будь-якій, навіть найнебезпечнішій ситуації. Не існує певної техніки вуличного бою, проте при самозахисті рекомендується віддати перевагу прийомам бу-дзюцу, які відрізняються великою різн..
360 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Якщо вам часто доводиться повертатися додому в пізніший час, якщо ви живете в неблагополучному районі, якщо ви просто побоюєтеся вуличних хуліганів, то ця книга — для вас! Вона дозволить вам здобути впевненість у собі та навчить..
440 грн.
0
Джонатан Ейг, один із найкращих оповідачів Америки, під час роботи над цією книгою провів понад шістсот інтерв'ю з більш ніж двома сотнями людей, так чи інакше пов'язаних зі спортивною легендою, і підняв безліч архівних джерел. Усе це дозволило відтв..
1 020 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Як і двох інших стилях китайського внутрішнього боксу - Тай-цзи і Сін-І - в Ба-гуа акцент робиться не так на м'язову силу, але в здатність розвивати у собі практично застосовувати чи (внутрішню енергію). У цій книзі викладено іс..
180 грн.
Новинка
0
Книжка С.А. Іванова-Катанського, майстри бойових мистецтв, володаря 5-го дана контактного карате, включає тисячу прийомів ударної техніки, містить програму навчання та вдосконалення базової техніки карате. Автор пропонує так звану лінійно-кругову сис..
390 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Бойова біоенергетика як комплексний метод оптимально поєднує досягнення лікувальної та фізичної культури, психотерапії та гігієни. Читачеві пропонується понад 100 уроків біоенергетичного тренування з конкретними завданнями та ко..
440 грн.
Новинка
0
Близький бій у боксі становить істотну частину майстерності боксера. У цій книзі, що представляє інтерес для тренерів та боксерів-розрядників, заслужений майстер спорту Є. І. Огуренков прагне всебічно розкрити техніку та тактику бойових дій боксера н..
990 грн.
0
Найпопулярніші комплекси китайської гімнастики ушу представлені в цій книзі. Вони вимагають не дуже багато часу для вивчення, але, освоївши їх і включивши в свій щоденний план життя, Ви отримаєте безцінний дар, який наповнюватиме Вас здоров'ям, енерг..
395 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Перша у світі книга подібного роду, яка так повно та достовірно висвітлює традиції та таємні методи китайського ушу. Ця книга – крок із царства міфів у світ істинних цінностей та східних реалій, яка задовольнить найвибагливіші в..
290 грн.
Новинка
0
Ця книга, яка вперше побачила світ навесні 1997 року, з того часу багато разів перевидавалася. Але незважаючи на величезний сукупний тираж, вона давно зникла з магазинів. Пропонований варіант значно скорочено порівняно з першим виданням, щоб уникнути..
320 грн.
0
У цій книзі вичерпним чином розглянуто проблеми психології, техніки та тактики самооборони від хуліганських та злочинних посягань. Головний акцент автор зробив на виробленні вміння входити в належний психологічний стан, а також на використанні як збр..
460 грн.
Новинка
0
''Бойова механіка армійського рукопашного бою'' - підручник патріарха вітчизняної системи рукопашного бою А.А.Кадочникова. Уся інформація систематизована у навчальні блоки. У книзі велика кількість ілюстрацій та високоякісних фотографій. Теорія, мето..
890 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Ефективність роботи служби безпеки підприємства та її здатність виконувати покладені функції залежать від професійної підготовленості працівників. У запропонованому навчальному посібнику представлений комплексний підхід до бойов..
440 грн.
0
У китайському ушу є абсолютно всі прийоми, що входять до арсеналів інших бойових єдиноборств. У цій книзі розкрито технічні прийоми та тактичні ходи, засновані на роботі відкритою рукою та ногами. Це базова техніка, атаки та контратаки, дії проти збр..
290 грн.
Единоборства

Предлагаем вашему вниманию книги разных видов единоборств: бокс, самбо, борьба и другие.