Бег и ходьба

0
Книгу трохи підкреслено. "Це перемога високого інтелекту. Борзов осмислює біг. Він вміє протягом 10 секунд так керувати швидкістю, що може змінювати за цей час кілька разів свою тактику. Він відкрив у спринті нову епоху",- писала французька газета "Е..
195 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Хочете змінити своє життя, але не наважуєтесь зробити перший крок? Мрієте стати стрункими та здоровими та не знаєте з чого почати? Намагаєтесь подолати стрес і впорядкувати свої думки? Чи не відкладайте "на завтра". Ця книга є г..
270 грн.
0
У популярній формі розповідається про прекрасний засіб зміцнення здоров'я та підвищення працездатності - бігу. Початківці бігуни отримають відомості про методику занять, про програми тренувань, способи самоконтролю, познайомляться з рекомендаціями вч..
120 грн.
0
Ідея "бігу заради життя" день у день добуває нових прихильників. Тисячі й тисячі людей різного віку вже відчули на собі його благотворні наслідки. Одним із найперших і найпалкіших пропагандистів зайняти помірним систематичним бігом є автор цієї книжк..
190 грн.
0
Біг – це життя! Подібна формула цілком виправдана, оскільки завдяки бігу людина може стати знаменитим спортсменом, а й вилікувати свій організм, продовжити молодість, зміцнити здоров'я. Ця книга містить безліч корисних рекомендацій, вона заснована на..
290 грн.
0
Короткий посібник з оздоровчого бігу для людей різного віку та професій, містить відомості про вплив бігу на життєдіяльність організму людини, дозування бігу, пульсовий режим, вибір місця для пробіжок, про одяг та взуття бігуна...
35 грн.
0
Ця цікава книга, яка вийшла в серії «Енциклопедія Олімпійських ігор», стане чудовим подарунком для маленького чомучки. Автор постаралася у доступній та невигадливій формі розповісти дітям про історію становлення світового спорту. Особливу увагу приді..
85 грн.
0
Більшість бігунів-аматорів тренуються неправильно. Мет Фіцджеральд показує, як тренуються елітні бігуни, чому вони роблять так і чому потрібно тренуватися повільніше, щоби змагатися швидше. Хоча це може здаватися суперечливим, щоб стати швидшим бігун..
750 грн.
0
Імена авторів цієї книги добре відомі радянському читачеві - брошура "Біг заради життя", що вийшла понад 20 років тому, користувалася величезною популярністю, привернула до занять бігом тисячі людей. Нова книга поєднує дві роботи: перша призначена по..
260 грн.
Новинка
Хіт продажів
0
Цю книгу читали всі, хто займався бігом у СРСР: тут викладена філософія бігу підтюпцем, як її розумів Артур Лідьярд – тренер світового класу, який буквально перевернув світ своєю ідеєю «бігу для життя». Зараз ця ідея важлива як ніколи: люди тонуть у ..
275 грн.
0
Пропонуючи читачам посібник, автор не претендує на його універсальність. Наявні в ньому методичні вказівки щодо організації роботи секції та уроків слід використовувати з урахуванням місцевих умов та вносити до занять зміни відповідно до конкретної о..
85 грн.
Новинка
0
Яскрава автобіографічна книга легендарного ультрамарафонця Діна Карназеса. Ультрамарафонець Дін Карназес, який пробіг 50 марафонів за 50 днів у 50 штатах (350 миль без сну), брав участь у забігу на Південному Полюсі і переміг у легендарному випробува..
320 грн.
Новинка
0
Книга про оригінальний практичний досвід досягнення резонансного успіху у спринтерському бігу, оскільки цей досвід став визначальним чинником для реалізації доленосних планів автора після завершення спортивної кар'єри. Додаткову цінність у книзі нада..
290 грн.
Новинка
0
На основі узагальненого досвіду роботи клубів любителів бігу, створених у нашій країні, автори дають поради щодо організації таких клубів, змісту та планування їх діяльності, за методикою тренування в бігу та ходьбі, самоконтролю, вибору трас для зан..
96 грн.
Новинка
0
Ця книга не про біг, хоча звичайно ж вона про біг, а вірніше про те, про що нам думається, коли ми біжимо. Тільки уявіть, під час пробіжки виробляється адреналін, який змушує вас швидко розмірковувати, паралельно з цим, організм виробляє дофамін, що ..
840 грн.
Новинка
0
Збірник статей відомих учених, фахівців у галузі спортивної медицини та легкої атлетики розповідає про біг заради здоров'я - як, де і скільки їм можна займатися, які є свідчення та протипоказання до занять оздоровчим бігом...
290 грн.
0
Це всеосяжний гід харчування для спортсменів, які беруть участь у змаганнях на витривалість. Автор наводить загальну інформацію про необхідні складові дієти, про мікро- та макроелементи, які повинні бути присутніми в раціоні спортсмена, а також розгл..
625 грн.
Новинка
0
Спогади та роздуми про біг та бігуни. Записано Стівом Шенкманом зі слів чемпіона та рекордсмена Олімпійських ігор, світу, Європи та Радянського Союзу, кавалера Ордену Леніна та знака ЦК ВЛКСМ «Спортивна доблесть», заслуженого майстра спорту Петра Бол..
140 грн.
Новинка
0
У методичному посібнику викладено загальнотеоретичні засади особливостей дитячого організму, подано рекомендації щодо відбору та підготовки бігунів на середні, довгі та наддовгі дистанції...
295 грн.
0
У цій книзі Євген Мільнер щедро ділиться секретами оздоровчої ходьби зі своїми читачами. Оздоровча ходьба є саме тим простим та безпечним видом аеробних вправ, які гарантують зростання резервів кровоносної та дихальної систем буквально з нуля, у тому..
420 грн.
0
Все, що вам потрібно знати, щоб подолати перший ультрамарафон або поставити особистий рекорд у бігу на 100 миль, - з вуст переможця легендарних забігів Western States та Hardrock 100. Під час ультрамарафонів у вас немає права на промах, так що вчитис..
695 грн.
Новинка
0
Автор книги багато років займається оздоровчим бігом. Він наводить цінні відомості про цей прекрасний н універсальний засіб. У книзі наведено рекомендації про початкові та оптимальні фізичні навантаження, про самоконтроль при заняттях бігом, про режи..
180 грн.
0
Автори книги: Максименко Т. Н. - канд. пед. наук, зав. кав. легкої атлетики  Ворошиловградський пед. ін-та та Табачник Б. І. - канд. пед. наук, ст. наук. співр. сесоюз. НДІ фіз. культури - розглядають питання відбору юних спортсменів для занять ..
160 грн.
Новинка
0
Справжня та неймовірна історія перетворення автора з 40-річного алкоголіка на одного з найкращих атлетів світу. До сорока років Річ Ролл був у жахливій формі. Його дні складалися з роботи, стресів та фаст-фуду. А ночі він провів на дивані з пультом у..
690 грн.
Бег и ходьба

Бег сейчас — один из самых популярных видов спорта. Это относительно простой и доступный способ поддерживать физическую форму. Однако ходьба в быстром темпе, по мнению некоторых экспертов, намного полезнее для здоровья: помогает предотвратить заболевания сердечно-сосудистой системы и имеет меньше противопоказаний. Разбираемся, как прогулки в быстром темпе влияют на организм.