Баскетбол

0
On winter night in 1891 James Naismith, молодий фізичний освіта висновок на Springfield College в Massachusetts, працював з правил для нової гри. Next day я fastened peach basket до balcony на кожному кінці школи gymnasium. Вони з останньою кухонною ..
48 грн.
0
Друга книга серії «Через терни – до зірок» «Олександр Волков: життя, немов кадр із баскетболу» розповідає про непросту спортивну долю нашого земляка – олімпійського чемпіона, чемпіона Європи, Радянського Союзу та Греції, добре відомого на Заході та н..
290 грн.
0
Навчальний посібник для секцій колективів фізичної культури (для занять з початківцями)...
88 грн.
0
Справжній навчальний посібник з баскетболу призначений для тренерів, які займаються зі спортсменами-розрядниками у секціях колективів фізичної культури. Автор у цій роботі зробив спробу узагальнити та систематизувати наявний матеріал за методикою тре..
88 грн.
0
У навчальному посібнику викладено методи підготовки баскетболістів високої кваліфікації. Висвітлено питання планування, організації та проведення тренувального процесу, моделювання ігрових ситуацій у баскетболі. Для студентів інститутів фізичної куль..
88 грн.
0
Ця книга про баскетбол. Про те, як він зародився і став однією з найпопулярніших спортивних ігор у світі. Читач книги здійснить захоплюючу подорож країною Баскетболії. Дотримуючись порад свого постійного гіда жирафа Півота, юний читач навчиться грати..
45 грн.
0
Справжній підручник призначений для спортивних факультетів інститутів фізичної культури, для студентів, які спеціалізуються з баскетболу. Він підготовлений відповідно до програми з баскетболу, затвердженої Науково-методичною радою Союзу спортивних то..
88 грн.
0
Справжній навчальний посібник призначається для вчителів середніх шкіл та тренерів дитячих спортивних шкіл. Пропонований матеріал ґрунтується на існуючій програмі з фізичної культури для середньої школи. Додатково пропонуються спеціальні вправи, ігри..
88 грн.
0
Посібник містить навчальний матеріал з баскетболу, передбачений шкільною програмою з фізкультури для восьмирічної школи. Поряд з матеріалом, загальним всім шкіл, рекомендується матеріал для поглиблених занять. У посібнику даються методичні поради щод..
45 грн.
0
„Баскетбол - обрані вправи за техніка та тактика“, съдържа най-різноманітніші вправи за вивчанні та узгодженні на різні елементи від техніката та за опановування на основніті системи на баскетболната гра. Опис са целенасочення  вправи, перевірен..
48 грн.
0
У книзі в популярній формі викладаються зміст, техніка та тактика гри в баскетбол, даються поради, як проводити учбово-тренувальні заняття. Призначається для учнів середнього та старшого шкільного віку. Книга буде корисна також вчителям фізичної куль..
95 грн.
Новинка
0
 Дана брошура має на меті познайомити тренерів, спортсменів та любителів баскетболу з низкою засобів, що сприяють розвитку навичок гри в баскетбол...
85 грн.
0
До уваги читача пропонується унікальна книга, завдяки якій ви зможете вивчити ази підготовки в таких популярних видах спорту, як баскетбол...
160 грн.
0
Завдання допомоги — допомогти інструктору-громадському працівнику в колгоспі проводити роботу з баскетболу. Автором розроблені поурочні конспекти на один літній сезон, до них підібрані найпростіші вправи з фізичної, технічної та тактичної підготовки ..
54 грн.
Новинка
0
Навчальний посібник для секцій колективів фізичної культури (для занять із початківцями). Цей посібник розрахований на інструкторів-суспільних працівників, які не мають достатнього досвіду роботи з баскетболу...
140 грн.
0
Цей вид спорту – фаворит у багатьох країнах Азії, Африки, США. Баскетбол немає ще ста років. У нього грають і жінки, і чоловіки. Книжка дає можливість подивитися як грали в баскетбол на фотографіях...
48 грн.
0
Книга одного з провідних американських тренерів Ф.Ліндеберга, знайомить з усіма питаннями підготовки баскетболістів. Розповідається про виникнення гри, педагогічної та організаційної ролі тренера, навчання захисним і атакуючим діям, тактичному розмаї..
95 грн.
0
Книга написана одним із найзнаменитіших у минулому гравців американського баскетболу, нині старшим тренером професійної команди "Канзас-Сіті-Омаха Кінге" Бобом Коузі та тренером Френком Пауером. Автори дають рекомендації щодо методики навчання тренув..
160 грн.
0
Найближчим завданням у галузі лікарського контролю є узагальнення досвіду лікарсько-педагогічних спостережень з різних видів спорту. Ці дані могли б бути широко використані лікарями ДЗГ та окремих команд. Проведені спостереження становлять інтерес дл..
42 грн.
0
Збірник статей для тренерів з баскетболу...
48 грн.
0
Автор книги – відомий тренер, з ім'ям якого пов'язало чимало чудових перемог радянських баскетболістів на міжнародній арені. У книзі він розповідає про нелегку долю тренера, який у своїх пошуках та рішеннях прав лише тоді, коли команда перемагає, роз..
45 грн.
0
Ім'я заслуженого тренера СРСР Євгена Гомельського знає багато хто. За довгі роки роботи у клубі "Динамо" він підготував чимало спортсменів світового класу. Під його керівництвом і чоловічі, і жіночі баскетбольні команди неодноразово ставали золотими ..
75 грн.
Новинка
Хіт продажів
0
Кобі Брайант був вогнем баскетболу, його серце билося заради гри, працював Брайант заради успіху, а грав для фанатів. Сенсом всього була радість від перемог за улюблену команду. П'ятиразовий чемпіон НБА, найрезультативніший гравець в історії «Лос-Анд..
840 грн.
0
У книзі використано спостереження за грою провідних баскетбольних команд Радянського Союзу під час відповідальних змагань, які автор проводив понад десять років, а також дослідження бригал студентів та викладачів кафедри спортивних ігор Латвійського ..
54 грн.
Баскетбол

Баскетбо́л — спортивная командная игра с мячом, в которой мяч забрасывают руками в корзину соперника. В баскетбол играют две команды, каждая из которых состоит из пяти полевых игроков.