Зимний спорт

0
Книга дозволяє всебічно познайомитися з одним із найпопулярніших видів спорту та активного дозвілля — гірськими лижами. У ній коротко описується все, що слід знати для освоєння базової техніки катання та її подальшого вдосконалення. Читач дізнається ..
590 грн.
0
Ця книга аналогічна виданню «DSV-Atlas» німецького лижного союзу, що щорічно виходить у Німеччині. У «російський» Атлас увійшли майже всі основні скі-регіони та курорти планети. Найбільш докладними розділами Атласу є альпійські країни - Австрія, Фран..
385 грн.
Новинка
0
У ваших руках книга-самовчитель, покликана прискорити шлях Новачка до вільного володіння гірськими лижами, на радість красивих і швидких спусків. Автор пропонує скористатися порадами щодо екіпірування гірськолижників, догляду за інвентарем, техніки б..
140 грн.
0
У цьому чудовому посібнику як для початківців, так і для досвідчених любителів ви знайдете абсолютно все про сучасне екіпірування, фізичну та психологічну підготовку, спортивні дисципліни, безпечну техніку катання на гірських лижах та сноуборді. Необ..
160 грн.
0
До уваги всіх любителів гірськолижного спорту пропонується книга відомих у США фахівців та тренерів Дж.Якенда та Т.Росса. У ній безліч цінних порад і для новачків, і досвідчених спортсменів. Книга широко ілюстрована. ..
135 грн.
0
У нашій книзі описана техніка різних вправ та елементів фігурного катання для спортсменів першого спортивного розряду, кандидатів у майстри та майстрів спорту, згідно з класифікацією 1965—1969 років. Вперше цей посібник охоплює всі сторони специфічно..
490 грн.
Новинка
0
Підручник написаний відповідно до програми підготовки фахівців із ковзанярського спорту. У ньому висвітлюються питання техніки, методики навчання та методики спортивного тренування, а також питання організації навчально-тренувальної роботи...
295 грн.
Новинка
0
Автор книги – відома фігуристка, заслужений майстер спорту, заслужений тренер РРФСР, кандидат педагогічних наук – дає характеристику короткої програми парного катання, розглядає вимоги до композиції та елементів програми, до підбору музичного супрово..
240 грн.
0
Вік Бреден - відомий тренер з великого тенісу, якось сказав мені, що всі великі тренери, яких він знав, розуміли фізику свого виду спорту та ті людські рухи, які йому властиві. Ця тема становить основу цієї книги. Тут ви не знайдете звичайних порад, ..
195 грн.
0
Вік Бреден - відомий тренер з великого тенісу, якось сказав мені, що всі великі тренери, яких він знав, розуміли фізику свого виду спорту та ті людські рухи, які йому властиві. Ця тема становить основу цієї книги. Тут ви не знайдете звичайних порад, ..
70 грн.
Новинка
0
Ю.В. Зотов - заступник голови комісії з масово-оздоровчого спорту Федерації гірськолижного спорту СРСР, інструктор гірськолижного спорту, та Н.В. Шершаков розповідають про новий вид лижного спорту – фрістайле. Наводять коротку історію розвитку фріста..
65 грн.
0
У підручнику висвітлено питання техніки, методики навчання та спортивного тренування. Нові вимоги до майстерності фігуристів зумовлюють відповідну організацію, зміст та проведення навчально-тренувального процесу. Такий підхід до розуміння фігурного к..
490 грн.
Новинка
0
Відомий тренер, педагог і фахівець у галузі фігурного катання на ковзанах Станіслав Олексійович Жук виступив зі своєю першою великою книгою, яка є, по суті, першою серйозною працею в нашій країні, написаною рукою фахівця в популярній формі, і розрахо..
80 грн.
Новинка
0
Автор цієї книги, у минулому відомий американський фігурист, інструктор із фігурного катання, веде розмову про найперші кроки на льоду. З якого віку займатися, який треба мати інвентар, як підготувати місце для занять – на ці та багато інших питань в..
140 грн.
-41%
Знижка
0
Віктор Тальянов, відомий спортсмен і тренер з гірських лиж, живою та безпосередньою мовою розповідає про свій нелегкий шлях у гірськолижному спорті, про труднощі та досягнення...
145 грн.85 грн.
Новинка
0
Людмила Білоусова та Олег Протопопов - чемпіони багатьох прем'єр фігурного катання на ковзанах. Фігури, створені цим дуетом, подібні до фрагментів класичного балету, а ліризм, дивовижна пластичність і тонка музичність, продуманість поз і жестів, чудо..
75 грн.
Новинка
0
Автор цієї книги поставив собі завданням: висвітлити форми та зміст фігурного катання, питання загальної та спеціальної теорії; викласти техніку обов'язкових вправ та розкрити можливі варіанти їх виконання; викласти техніку довільного катання; виклас..
495 грн.
Новинка
0
Присвячується радянському та російському фігуристу Сергію Гринькову. Книжка по праву стала бестселером і підкорила серця мільйонів читачів по всьому світу. Відірватися від неї неможливо... Це - справжня історія великого кохання, щастя та трагічної вт..
295 грн.
0
Найтитулованіший на Олімпійських іграх спортсмен Франції, п'ятиразовий олімпійський чемпіон, багаторазовий чемпіон світу, Мартен Фуркад — легенда світового біатлону. Розповідаючи про внутрішні сили, які спонукали його долати себе, про свої слабкості,..
460 грн.
Новинка
0
У живій, нарисовій формі видатні спортсмени, чемпіони Європи, світу та олімпійських ігор розповідають про свій спортивний шлях, про своїх товаришів та суперників. Особистий досвід відомих фігуристів, а також досвід тренерської та організаторської роб..
75 грн.
0
Фігурним катанням може займатися кожен, незалежно від віку, рівня фізичної підготовки, попереднього спортивного досвіду, ваги та статури. Головне – це бажання! На лід може вийти будь-яка людина від 3 до 70 років і отримати від цього величезне задовол..
165 грн.
Знижка
0
На декілька (2-3 шт) сторінок потрапила вода (див. фото). Сноубординг - захоплюючий та збуджуючий вид спорту, популярність якого неухильно зростає - адже опанувати його на початковому рівні досить легко. Ви дізнаєтеся про спорядження для сноубордингу..
485 грн.
0
Знаменитий тренер з фігурного катання, який виховав видатних фігуристів, Олексій Мішин, ділиться професійним досвідом з молодими фахівцями та всіма бажаючими навчитися кататися на льодових ковзанах. Книга містить техніку та методику навчання елемента..
85 грн.
0
У підручнику викладаються основні питання теорії та методики навчання та тренування фігуристів, техніки обов'язкових фігур одиночного катання, що становлять загальну основу для всіх видів фігурного катання. Особливості парного катання дано з урахуван..
85 грн.
Зимний спорт

Общие индивидуальные зимние виды спорта включают лыжные гонки, горные лыжи, сноуборд, прыжки на лыжах с трамплина, конькобежный спорт, фигурное катание, санный спорт, скелетон, бобслей и катание на снегоходах. К общим командным видам спорта относятся хоккей с шайбой, кёрлинг и хоккей с мячом.