Водные виды спорта

Новинка
0
Справжнє видання «Школи яхтового кермового» виправлено та доповнено з урахуванням змін, що відбулися з часу другого видання. Замінено або вилучено застарілі малюнки та включено нові. Описи класів яхт доповнені відомостями про вітрильну дошку та форму..
540 грн.
Новинка
Хіт продажів
0
Справжнє видання «Школи яхтового кермового» виправлено та доповнено з урахуванням змін, що відбулися з часу другого видання. Замінено або вилучено застарілі малюнки та включено нові. Описи класів яхт доповнені відомостями про вітрильну дошку та форму..
940 грн.
Новинка
0
Книга містить описи та креслення для будівництва 15 малих суден для туризму та спорту (вірусної яхти, каютного катера, гребного та моторного човна та ін.). Наводяться відомості з основ суднобудування, технологічних прийомів, матеріалів, що застосовую..
390 грн.
0
Книга містить рекомендації щодо вибору прогулянково-туристських моторних човнів та катерів, їх безпечної експлуатації та ремонту. Поради, креслення і схеми допоможуть судноводителям-любителям-початківцям зробити своє судно більш комфортабельним і шви..
390 грн.
Новинка
0
Книга угорською. Автор цієї книги угорський тренер Бела Райки мав широкі спеціальні знання та практичний досвід у галузі спортивного плавання. Він виступив одним із піонерів підводної фотозйомки, що поступово вдосконалює її техніку. Будучи членом Пре..
140 грн.
Новинка
0
Мореплавання овіяне романтикою далеких плавань, зустрічей та розлучень із Батьківщиною. Та й щоденна праця моряка цікава і безмежно романтична. У зв'язку з цим багато хто прагне якнайбільше дізнатися про таємниці морської професії штурмана, осягнути ..
290 грн.
Новинка
0
Розглянуто проблеми досягнення високих швидкостей на вітрильних яхтах. Показано, що необхідною умовою швидкісного плавання під вітрилами є використання суден-катамаранів, тримаранів і проа, що мають високу стійкість при мінімальних значеннях водотонн..
180 грн.
Новинка
0
Вітрило завжди приваблює людей сміливих, готових випробувати свої сили не лише з суперником у гонці, а й зі штормовим солоним вітром, з крутою морською чи океанською хвилею. Яхтсмени - прямі спадкоємці майстерних вітрильних капітанів минулого. Про ол..
195 грн.
0
Про користь руху відомо сьогодні, мабуть, усім. Але не всім ще заняття фізкультурою стали звичкою і потребою. А може, комусь вже набридли щоденні монотонні тренування, наприклад, у бігу? Тим, хто хоче долучитися до оздоровчих занять або урізноманітни..
55 грн.
0
Книга дає всеосяжне уявлення про один із найпривабливіших видів активного дозвілля. Наводиться інформація, необхідна будь-якому дайверу: від теорії, володіння якої потрібно початкової сертифікації, до докладної розповіді у тому, як тиск впливає на ор..
690 грн.
-31%
Хіт продажів
Знижка
0
У середині книга ідеальна, але обкладинка небагато порвана. Ця книга, ілюстрована фантастичними фотографіями, легко та доступно розповідає про спеціальне спорядження, основи техніки та місця для занурень...
960 грн.660 грн.
0
Ця книга, ілюстрована фантастичними фотографіями, легко та доступно розповідає про спеціальне спорядження, основи техніки та місця для занурень...
960 грн.
Новинка
0
Пропонована книга написана одним з найсильніших яхтсменів світу датчанином Паулем Ельвстремом. Ім'я П. Ельвстрема - чотириразового чемпіона олімпійських ігор на швертботах-одинаках (1948-1960 рр..), Двічі чемпіона світу в класі "Зв 6". світу у «5,5-м..
360 грн.
Новинка
0
Мета справжньої книги - опівночі інструкторам з плавання та громадського активу ДТСААФ навчити плаванню всіх, з ким їм доводиться стикатися, і особливо дітей. У ній наведено основні відомості про техніку плавання, методику навчання та тренування, дея..
140 грн.
0
У посібнику розкривається організація та методика навчання дітей дошкільного віку елементарним способам плавання в басейні та відкритій водоймі, дається система вправ та ігор...
95 грн.
0
Книга знайомить із основами управління вітрильними та моторними суднами, правилами навігації, безпеки на воді, термінологією. Наводяться поради щодо вибору та технічного обслуговування судна. Крім того, у книзі висвітлюються останні досягнення в галу..
280 грн.
Новинка
0
Посібник призначений для курсантів морських шкіл, ліцеїв, слухачів курсів професійно-технічної підготовки в морських тренажерних центрах. У посібнику повному обсязі відображено первинний рівень необхідних сучасних знань за професією матроса торговель..
495 грн.
0
У каталозі представлені провідні світові виробники катерів та яхт, сучасні моделі, технічні характеристики, фотографії та схеми суден. Каталог є оригінальним та надзвичайно корисним виданням для тих, хто планує придбати катер або яхту, вибрати судно ..
240 грн.
0
У книзі розглядається становлення спортивної майстерності у плавців у зв'язку з особливостями їхнього вікового розвитку. Багаторічні спостереження за тими самими спортсменами дозволили встановити залежність динаміки спортивних результатів у плавців в..
50 грн.
Новинка
0
Альбом складений І.Г.Шнейдером - автором захоплюючої книги "Операція "Вітрило" (Суднобудування, 1977 р.), капітаном вітрильників "Сєдов" і "Крузенштерн" і Ю.Г. Білецьким - інженером-суднобудівником, судномоделістом. Наведені креслення та короткі відо..
290 грн.
Новинка
0
У книзі наведено основні відомості про морські суди, їх оснащення, обладнання та постачання. Розглянуто основи такелажної справи, роботу з підтримки судна у належному технічному стані, а також найважливіші правила технічної експлуатації суднових прис..
490 грн.
Новинка
0
Зав'язування вузлів на мотузці для її практичного використання в різних професійних цілях і в побуті належить до найдавніших винаходів людства. Що зв'язують, затягуються, стопорять, швидко розв'язуються, незатягуються і багато інших вузлів, придумані..
240 грн.
Новинка
0
Посібник складено відповідно до навчальних планів та робочих програм і призначений для підготовки водіїв малих суден та складання іспитів на право управління моторними яхтами та катерами на внутрішніх водних шляхах. Роз'яснюються питання, які часто з..
390 грн.
0
Автор у популярній формі розповідає про плавання. Використовуючи багатий досвід радянських тренерів у підготовці плавців, він розкриває зміст початкового навчання, становлення техніки плавання. Для масового читача...
85 грн.
Водные виды спорта
Водные виды спорта - все виды спорта, связанные с водой. Водные виды спорта подразделяются на командные и индивидуальные, а также те в которых используются дополнительный инвентарь и на те в которых не используются. Они очень популярны по всему миру, об этом говорит огромное число соревнований самого высокого уровня на открытой воде и бассейнах. Водные виды спорта необычайно полезны для всего тела: ведь задействуется вся группа мышц.