Другие виды спорта

Новинка
0
Блискуча перемога радянських боксерів на Олімпійських іграх у Токіо - це перемога всієї радянської школи боксу в цілому, її сучасної техніки, тактики та методики тренування. Яка ж сучасна техніка та тактика радянського боксу? На це питання відповідає..
990 грн.
Новинка
0
Справжнє видання «Школи яхтового кермового» виправлено та доповнено з урахуванням змін, що відбулися з часу другого видання. Замінено або вилучено застарілі малюнки та включено нові. Описи класів яхт доповнені відомостями про вітрильну дошку та форму..
540 грн.
Новинка
Хіт продажів
0
Справжнє видання «Школи яхтового кермового» виправлено та доповнено з урахуванням змін, що відбулися з часу другого видання. Замінено або вилучено застарілі малюнки та включено нові. Описи класів яхт доповнені відомостями про вітрильну дошку та форму..
940 грн.
0
Книга заслуженого тренера РРФСР, художнього керівника Московської міської студії спортивного танцю Б. М. Собінова знайомить читача зі специфікою спортивного танцю. У ньому автор розповідає у тому, як створити колектив виконавців цього жанру; спираючи..
195 грн.
0
Книгу трохи підкреслено. "Це перемога високого інтелекту. Борзов осмислює біг. Він вміє протягом 10 секунд так керувати швидкістю, що може змінювати за цей час кілька разів свою тактику. Він відкрив у спринті нову епоху",- писала французька газета "Е..
195 грн.
0
Є на планеті Земля велике дійство, що відбувається раз на чотири роки і приковує до себе увагу багатьох її мешканців. В одній із країн світу проходять чергові Олімпійські ігри, які зібрали найкращих легкоатлетів, боксерів, плавців, гімнастів, спортсм..
95 грн.
Новинка
0
Ставитися до спорту можна по-різному, скільки людей – стільки й думок. Безумовно, сучасний спорт рясніє різними скандалами, пов'язаними з необ'єктивним і упередженим суддівством, договірними матчами, допінгом. Проте, незважаючи на всі негативні явища..
240 грн.
Новинка
0
Ця книга адресована найширшому колу читачів. У ній описано безліч настільних ігор для дітей та дорослих: лото, Морський бій, ігри в слова, доміно, шашки, шахи. Великий розділ присвячений пасьянсам та інтелектуальним картковим іграм...
295 грн.
Новинка
0
Шосте видання цієї книги перероблено та доповнено сучасними вимогами та останніми методичними розробками. Попередні видання вийшли у видавництвах "ФіС" у 1971, 1977, 1988, 2002 роках. та "ФАІР-ПРЕС" у 1998 р. Книга містить матеріал, необхідний при на..
590 грн.
Новинка
0
Видатні досягнення сучасного спорту давно вже не пов'язані лише з тренуванням спортсмена. Для підтримки високої працездатності та підвищення відновлюваності атлети використовують різноманітні фармакологічні засоби, частина з яких завдає непоправної ш..
195 грн.
Новинка
0
Книга містить описи та креслення для будівництва 15 малих суден для туризму та спорту (вірусної яхти, каютного катера, гребного та моторного човна та ін.). Наводяться відомості з основ суднобудування, технологічних прийомів, матеріалів, що застосовую..
390 грн.
0
Книга містить рекомендації щодо вибору прогулянково-туристських моторних човнів та катерів, їх безпечної експлуатації та ремонту. Поради, креслення і схеми допоможуть судноводителям-любителям-початківцям зробити своє судно більш комфортабельним і шви..
390 грн.
Новинка
0
Книга угорською. Автор цієї книги угорський тренер Бела Райки мав широкі спеціальні знання та практичний досвід у галузі спортивного плавання. Він виступив одним із піонерів підводної фотозйомки, що поступово вдосконалює її техніку. Будучи членом Пре..
140 грн.
0
Це є truth в світі шахраїв, щоб боротися, що дуже багато артистів мартьяна не шкода або позбавитися білизни. У будь-який час ви знайдете технологію, одне, що робить всі ваші тренуючі партнери широкі і збираються в агонії, вони існують від них в моїх ..
75 грн.
Новинка
0
Підручник з дзю-до німецькою мовою. Вправи та прийоми (у динаміці), що описуються, проілюстровані малюнками (більше 200 рис.)..
35 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Хочете змінити своє життя, але не наважуєтесь зробити перший крок? Мрієте стати стрункими та здоровими та не знаєте з чого почати? Намагаєтесь подолати стрес і впорядкувати свої думки? Чи не відкладайте "на завтра". Ця книга є г..
270 грн.
0
On winter night in 1891 James Naismith, молодий фізичний освіта висновок на Springfield College в Massachusetts, працював з правил для нової гри. Next day я fastened peach basket до balcony на кожному кінці школи gymnasium. Вони з останньою кухонною ..
48 грн.
0
У популярній формі розповідається про прекрасний засіб зміцнення здоров'я та підвищення працездатності - бігу. Початківці бігуни отримають відомості про методику занять, про програми тренувань, способи самоконтролю, познайомляться з рекомендаціями вч..
120 грн.
0
Зараз кого тільки не побачиш у парках, що катаються на роликах: і підлітки, і ті, кому за сорок, віддають перевагу цьому виду відпочинку не випадково. Адже ковзання на роликових ковзанах допомагає і фігуру підтримати належним чином, і настрій підняти..
195 грн.
Новинка
0
Мореплавання овіяне романтикою далеких плавань, зустрічей та розлучень із Батьківщиною. Та й щоденна праця моряка цікава і безмежно романтична. У зв'язку з цим багато хто прагне якнайбільше дізнатися про таємниці морської професії штурмана, осягнути ..
290 грн.
Новинка
0
Що протягом нашого життя завдає нам найбільшого болю? Це конфлікти — полчища конфліктів, які раптово виникають перед нами, наче мішені в тирі. Як не потрапити в пастки конфліктів, що постійно розставляються життям? Як ви екстремальних ситуаціях конфл..
495 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. "Айкідо і динамічна сфера" детально, систематизовано та всеосяжно представляє великий арсенал базових технік та основних принципів айкідо, ілюструючи їх блискучими графічними мініатюрами. Як правило, автори книг з бойових мистец..
360 грн.
Новинка
0
Це всебічний посібник з айкідо забезпечить вам основу для занять цим благородним бойовим мистецтвом та високоефективним методом самозахисту...
390 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Це одна з найкращих книг з бойових мистецтв, ясне бачення мети, чіткий виклад, увага до деталей та ефективні ілюстрації характеризують цю роботу з найкращого боку. Від історії та теорії мистецтва айкідо автори переходять до фунд..
195 грн.
Другие виды спорта

Этот раздел содержит книги разных видов спорта.