Русские шашки

0
Книга містить 25 уроків з теорії російських шашок. Основний упор зроблено на найскладнішу стадію гри – міттельшпіль. Велика кількість інформації наведена і за дебютною та ендшпільною стадіями партії. Наголошено на взаємозв'язку між цими трьома стадія..
460 грн.
0
Книга є збіркою обраних партій півфіналів і всіх партій фіналу XIII першості СРСР з шашок (1951). Під час підготовки справжнього збірника укладач прагнув дати аналіз тих партій, які мають значення для теорії почав, і партій, насичених глибокими страт..
395 грн.
0
У роботі зі складання приміток до партій взяли участь: переможець XIV першості Б. Бліндер; колишні чемпіони СРСР І. Куперман, 3. Цирик; майстри спорту В. Абаулін, С. Власов, А. Віндерман, В. Городецький, С. Данилін, В. Каплан, І. Козлов, С. Корхов, Б..
490 грн.
0
Книга відомого майстра з російських шашок є свого роду енциклопедичним виданням: у ній наводиться 2750 комбінацій, класифікованих за фінальними ударами та прийомами їх проведення. Користуючись цією книгою, шашист завжди знайде потрібну типову комбіна..
440 грн.
0
У цій книзі опубліковані найцікавіші у творчому відношенні партії та етюди чемпіона СРСР 1938-1941 рр. Василя Олександровича Сокова, чия творчість і досі становить великий інтерес як для любителів шашкової гри, так і для кваліфікованих шашистів. Істо..
85 грн.
0
У цій книзі є сім авторських гамбітних систем (дебютів), - це своєрідний рекорд серед шашистів, який навряд чи хтось повторить у майбутньому. У книзі також перекладено дві правди про гучну партію С. Балжаларський - Б. Бліндер (1936). У цій книзі наве..
240 грн.
0
У книзі зібрані, згруповані за дебютами та прокоментовані партії, в яких уже на початку гри зустрічаються тактичні удари - найцікавіший вид боротьби у шашках. Для широкого кола читачів...
195 грн.
0
Досканальний аналіз дебюту «Косяк». Уточнення понад 450 теоретичних варіантів. Автор — міжнародний майстер та майстер спорту з шашок, шашкової композиції та шахів. Книга отримала найприємніші відгуки фахівців із різних країн...
750 грн.
0
Кардинально перероблене та доповнене видання знаменитого дебютного багатотомника - настільного видання російських (і не тільки!) любителів та професіоналів російських шашок. Автор - віце-чемпіон Росії з заочної гри, міжнародний майстер В.М. Висоцький..
500 грн.
0
Дебюти: Зворотний тичок. Безіменна партія. Безіменні дебюти. Гра Бліндер. Зворотний відіграш із 4.fе3. Розмінний одвірок. Тичок з l...fe5. Відмовлена зворотна міська партія. Міжнародний майстер В.М.Висоцький та майстер спорту з шашок, шашкової композ..
380 грн.
0
Міжнародний майстер В. М. Висоцький та майстер спорту з шашок, шашкової композиції та шахів А. П. Горін, проаналізували та уточнили у цій роботі понад 480 теоретичних варіантів...
500 грн.
0
Збірник шашкових партій  Бодянського...
35 грн.
0
У книзі розглянуто особливості заочної гри у російські шашки. Наведено приклади творчості шашистів-заочників, розвитку теорії дебютів, позиційної гри, комбінацій та закінчень у партіях, зіграних за листуванням. Для широких кіл читачів...
35 грн.
0
Як зазначено на титульному аркуші книги – це методичний посібник із шашок (з ліричним ухилом). Посібник висвітлює різні аспекти теорії та практики одного з популярних інтелектуальних єдиноборств. Багаторазовий чемпіон Санкт-Петербурга, насамперед – з..
190 грн.
0
У 1930 році, незважаючи на свої лише 19 років, Ігор Тимковський вже набув всесоюзної популярності завдяки своїм стрімким спортивним та творчим досягненням. Його зустрічі з визначними шашистами того часу Н.А. Кукуєвим, В.В. Медковим та Л.С. Потаповим ..
90 грн.
0
У брошурі відомого майстра шашкової композиції надано короткий нарис про виникнення та розвиток різних шашкових ігор з найдавніших часів до римських латрункулів, про виникнення з латрункулів російських шашок та розвиток цієї гри до наших днів. Розрах..
45 грн.
0
Коли двоє любителів шашок починають бій, вони пов'язали лише правилами гри. Все інше залежить від їхньої і винахідливості, вигадки та досвіду. Хочеться сподіватися, що ця невелика робота допоможе любителям-початківцям у вдосконаленні свого досвіду. У..
140 грн.
0
Книга гросмейстера В.Б. Городецького знайомить із шашковою творчістю. Приклади, партії, комбінації, композиції підібрані так, щоб розвинути логічне мислення, допомогти опанувати секрети майстерності цієї захоплюючої гри...
295 грн.
0
У книзі гросмейстера В. Городецького розповідається про історію та естетику давньої гри, пояснюються ази та секрети гри на найвищому рівні. Є опис інших систем шашок...
195 грн.
0
У книзі висвітлено теорію та практику комбінацій - найуніверсальніших з усіх тактичних прийомів шашкової гри. Класифіковані ідеї шашкової гри, згруповані комбінації, що мають одну ідею, мотив чи механізм. Розглянуто комбінації, характерні окремих поз..
150 грн.
0
У цій книзі з російських шашок автор знайомить читача з одним із найкрасивіших прийомів шашкової гри - комбінацією. Розкривається поняття комбінації, наводяться елементи та складові комбінацій, даються практичні та композиційні приклади. У першій час..
160 грн.
Новинка
0
Любителі шашкового спорту постійно виявляють великий інтерес до комбінацій. Це зрозуміло. Саме в комбінаціях найяскравіше виявляється краса шашкової партії. Комбінації жваво та виразно показують фантазію та винахідливість граючого. Комбінаційна творч..
195 грн.
0
Одна з перших монументальних книг з теорії дебютів у російські шашки. Авторами вперше зроблено спробу узагальнити накопичені знання та дати суворе визначення поняттям, що застосовуються у шашках (наприклад, "дебют", "атака", "центр" та ін.), а також ..
775 грн.
0
У книзі викладена теорія почав у російських шашках. Узагальнено багатий досвід, накопичений радянською шашковою школою в останні роки. Велику практичну цінність становить аналіз низки положень та конкретних партій. Адресована любителям шашкової гри...
590 грн.
Русские шашки

Русские шашки — традиционный и наиболее популярный вид шашек в России, странах бывшего СССР и в Израиле. Каждому игроку принадлежит 12 простых шашек, занимающие в начальной позиции чёрные поля первых трёх горизонталей, ближайших к игроку. Первый ход делают белые.