Сборники партий

0
У книзі зібрано всі 308 партій двох міжзональних турнірів 1979 року — у Ризі та Ріо-де-Жанейро. Найцікавіші поєдинки ризького турніру прокоментовані. Перед партіями читач знайде статті про турніри. Про ризьке міжзональне розповідає автор-упорядник В...
150 грн.
0
Видатний російський шахіст А. А. Альохін розповідає про один з найбільш напружених періодів своєї творчої біографії, який завершився його перемогою в матчі за звання чемпіона світу. Читачеві надається можливість проникнути в творчу лабораторію найбіл..
95 грн.
0
Один із найсильніших російських шахістів - міжнародний гросмейстер Олексій Дрєєв, відібрав та детально проаналізував 100 своїх найпам'ятніших партій. Окрім суто шахових коментарів, автор захоплююче розповідає про зустрічі з цікавими людьми, які вплин..
695 грн.
0
ХХ століття було основним у становленні шахового мистецтва; перетворенні гри на шахи на справжній спорт з його масовістю та майстерністю...
195 грн.
0
У книзі зібрано унікальні комбінації, що входять до золотого фонду шахів. Видання призначене як для початківців, так і для гравців високої кваліфікації. ..
540 грн.
0
Книга містить 1000 найвідоміших шахових партій, зіграних у турнірах, матчах, інших змаганнях із найдавніших часів до наших днів. Більшість цих своєрідних шахових творів створено визначними майстрами, хоча деякі взяті з творчості менш відомих шахістів..
495 грн.
0
Це справжня ода шахової естетики — найкрасивіші партії, зіграні за останні 150 років. Наводяться нариси про всі шахові фігури, про багатовікову еволюцію поглядів на ідеал краси в шахах. На прохання автора видатні шахісти світу висловили свою думку що..
465 грн.
0
Попросіть будь-якого шахіста назвати його найкращу партію, і ви майже напевно почуєте стандартну фразу: «Вона ще попереду!» Так дадуть відповідь вам усі, за винятком одного гросмейстера, який, почувши подібне запитання, лише похитає головою і погляне..
365 грн.
0
Мета справжньої книги, що видається у зв'язку зі століттям від дня народження великого російського шахіста Михайла Івановича Чигоріна, — показати образ основоположника російської школи в шаховому мистецтві, тієї школи, яка була творчо поглиблена і вд..
895 грн.
0
Пропонована увазі читачів книга жодною мірою не претендує ні на енциклопедичність, ні на роль підручника з дебютів.Задум автора зовсім інший: показати, що навіть велика кількість подібних партій все ж таки різні за своєю духовною конструкції. І, хоча..
390 грн.
0
У цій книзі зібрано 300 найкращих партій Альохіна, причому майже всі вони прокоментовані ним самим. Таким чином, вона містить усе найбільш цінне в суто шаховій і теоретичній спадщині Альохіна. У цю книгу були включені в основному лише партії, виграні..
690 грн.
0
Ця книга, що є збіркою партій видатного німецького шахіста З.Тарраша, мала популярність наприкінці минулого і початку нинішнього століття. Крім докладно прокоментованих партій, книга містить розповідь автора про свій творчий і життєвий шлях. Звичайно..
260 грн.
0
У цій книзі Бент Ларсен, відомий датський гросмейстер, захоплююче розповідає про себе, про свої погляди на шахи, про свої виступи. 50 ретельно відібраних партій супроводжуються цікавими та популярними коментарями. Книзі надіслав свою передмову гросме..
290 грн.
0
У книзі вміщено обрані партії-мініатюри чемпіонів світу. Читач знайде в них і ефектні комбінаційні удари, оригінальні дебютні знахідки, яскраві позиційні ідеї. Коментарі триразового чемпіона світу А.Карпова допоможуть глибше оцінити задуми суперників..
60 грн.
0
Emanuel Lasker був великим chess fighter, thinker and researcher. Він був визнаний гігантським гравцем, відновивши титул світу з номером одного гравця для 27(!) років. Ще після того, як він подолав його, він прийняв свою здатність протягом тривалого ..
900 грн.
0
У книзі друкарська помилка. Бракує 12 сторінок, місце їх повторні сторінки цієї книги. Дев'ята Всесоюзна першість з шахів проходила в Ленінграді з 7 грудня 1934 р. по 2 січня 1935 р. У книзі наведено всі 190 партій з коментарями та оглядами турів. Та..
950 грн.
0
Ця книга з "Chess Stars" серії ілюструє літературу російського genius - chess player Mikhail Chigorin. Автори - в 1999 році FIDE World Champion Alexander Khalifman і IM Sergei Soloviov - буде вилучено 200 Chigorin's кращих wins і буде повідомлено про..
500 грн.
0
У жовтневому залі Будинку союзів розташувалися впереміш учасники фіналу, жіночого турніру, турнірів Червоної армії та шашкові майстри. Тим не менш, незважаючи на наявність 50 граючих, у залі, порівняно з метушнею попередніх груп, порівняно вільно. Фі..
1 695 грн.
0
Репринтне видання. VIII Всесоюзна першість (Ленінград 1933 р.) після багаторічної перерви зібрало всі найкращі старі та молоді майстерні сили Союзу і закінчилося, як і 1931 р. перемогою М. М. Ботвінника. На відміну від інших збірок, у справжній колек..
260 грн.
0
VIII Всесоюзна першість (Ленінград 1933 р.) після багаторічної перерви зібрала всі найкращі старі та молоді майстерні сили Союзу і закінчилася, як і 1931 р. перемогою М.М. Ботвинника. На відміну від інших збірок, у справжній колективній роботі наших ..
1 200 грн.
0
Десятий шаховий чемпіонат СРСР, що проводився в Тбілісі, є однією з видатних подій у шаховому житті Радянського Союзу, оскільки цей чемпіонат зібрав у своєму складі кращих шахових майстрів нашої великої Батьківщини. Творчість чемпіонату, тобто 190 йо..
1 950 грн.
0
19-й чемпіонат СРСР із шахів проходив з 11 листопада по 14 грудня 1951 року в Москві. Чемпіонат був одночасно зональним турніром ФІДЕ. Право участі у міжзональному турнірі здобули Геллер, Петросян, Авербах та Тайманов (Ботвінник був чемпіоном світу, ..
250 грн.
0
Збірник усіх 190 партій XVII першості СРСР із шахів (проходило з 16 жовтня по 19 листопада 1949 року). Упорядник А. С. Прорвіч. Партії коментували чемпіон світу М.М. Ліліенталь, В. В. Смислов, С. М. Флор та інші видатні шахісти...
385 грн.
0
Збірники партій першостей СРСР у вигляді книг після війни були видані в Москві для всіх чемпіонатів з XVII до XXII. Вони були однотипні формою і містили всі партії (переважна більшість – з примітками), вступний і дебютний огляди, таблиці та покажчики..
250 грн.
Сборники партий

Сборник сыгранных партий в турнире или партии шахматистов и шахматисток. Книги о чемпионах мира по шахматам и известных шахматистах: Алехин, Ананд, Иванчук, Капабланка, Карлсен, Каспаров, Корчной, Морфи, Рубинштейн, Смыслов, Фишер...