Бодибилдинг

Новинка
Хіт продажів
0
У книзі розказано про індивідуальні особливості, тип статури, побудову м'язової тканини, що теж впливає на те, як виглядатиме тренована людина. Читачі звернуть увагу, чому важливо відпочивати необхідну кількість часу, чому має бути період відновлення..
300 грн.
Новинка
Хіт продажів
0
Перед Вами, шановний читачу, книга, яка буквально підірвала спортивний світ на пострадянському просторі на початку дев'яностих. Цю книжку мав на своїй полиці кожен другий підліток, добре придбати її можна було в будь-якій книгарні. Її автор, Джо Вейд..
380 грн.
Новинка
0
Книга присвячена методикам тренування у бодібілдингу. Детально, крок за кроком описані силові та інші фізичні вправи для культуриста, які об'єднані в стрункі комплекси, крім цього описані принципи харчування при заняттях спортом. Книга розрахована на..
280 грн.
Новинка
0
Хочете бути тренованим та здоровим? Мати плоский живіт та міцні м'язи? Випромінювати чарівність і бути впевненим у власних силах? Тоді просто тренуйтеся разом із нами за нашою комплексною програмою фітнесу. Вона включає п'ять складових: витривалість,..
290 грн.
0
Велика довідкова робота з прикладами тренувань, включаючи зображення вправ (Карл-Людвіг Гьотєс). Розділено на 10 розділів...
360 грн.
Новинка
Хіт продажів
0
Книга здобула всесвітнє визнання і стала універсальним посібником не тільки для любителів силових вправ, а й для професійних досвідчених атлетів. У ній ви знайдете докладний опис основних базових силових вправ для розвитку мускулатури, познайомитеся ..
1 375 грн.
0
У 2-му виданні книги д-ра біологічних наук, професора, завкафедри біомеханіки Київського університету О.Лапутіна у доступній формі викладено основи атлетичної гімнастики. На відміну від 1-го видання (1985 р.) тут більш повно дана характеристика атлет..
120 грн.
0
Представлена авторами революційна програма дозволить вам радикально змінити підхід до тренування м'язів черевного преса. Поряд з різними варіантами скручування, для збалансованого опрацювання м'язів живота і спини ви виконуватимете рухи, що гармонійн..
320 грн.
0
"Кожна жінка може стати топ-моделлю!" Якщо копнути глибше, на жаль, не все виявляється так просто: всі жінки різні і не всі можуть досягти бажаного результату за допомогою модної дієти або спортивного тренування! Щоб нарешті кожна жінка - все одно, п..
188 грн.
0
Ця книга не претендує на навчальний посібник з бодібілдингу з точними рекомендаціями на кожний випадок. У ній зібрані як поради атлету-початківцю, так і до спліт-програми відомих майстрів-професіоналів бодібілдингу, наведено різноманітні рекомендації..
240 грн.
0
Книга стане чудовим посібником для всіх, хто хоче підтримувати хорошу фізичну форму або мріє про чемпіонати з бодібілдингу. Для цього вам знадобляться лише еспандер, гантелі, штанга, поперечина та наполегливість. Все інше ви знайдете в методичних роз..
240 грн.
Новинка
0
Майкл Мейя та Джон Берарді, визнані авторитети в галузі силових навантажень та нарощування м'язової маси, пояснюють, які вправи потрібно виконувати у тренажерному залі та як правильно харчуватися, щоб збалансувати вагу та наростити м'язи. Детально ро..
290 грн.
0
Тренер зірок Голлівуду (в числі його клієнтів - Джонні Депп, Том Хенке, Біллі Крістал та Девід Хассельхоф) Ден Айзексон пропонує вашій увазі свою 5-ступінчасту програму під назвою "Рівняння" (мінімальне зусилля = максимальна втрата ваги), за допомого..
185 грн.
0
Мало хто наважиться з упевненістю заявити, що задоволений виглядом та станом власної фігури. Однак далеко не у всіх є час, можливість та бажання відвідувати фітнес-центри. Цілком реально, зібравши волю в кулак, самостійно привести власне тіло у відмі..
495 грн.
0
Під однією обкладинкою цієї книги по суті справи, "приховані" дві: одна присвячена опису розвитку бодібілдерського тренування від початківців до атлетів змагання рівня, друга - особливостям спеціалізованого тренінгу для маси, форми, рельєфу. Звичайно..
170 грн.
0
Книга "Геракл - 2" продовжує серію публікацій з найактуальніших проблем сучасного культуризму. Вона є складовою "Бібліотеки атлета". 1. Основні методи розвитку м'язів. 2. Тренувальні принципи сучасного культуризму. 3. Основні системи сучасного культу..
170 грн.
0
У книзі розказано про індивідуальні особливості, тип статури, побудову м'язової тканини, що теж впливає на те, як виглядатиме тренована людина. Читачі звернуть увагу, чому важливо відпочивати необхідну кількість часу, чому має бути період відновлення..
490 грн.
Новинка
Хіт продажів
0
Продовження популярної книги "Думай! Бодібілдінг без стероїдів", яка здійснила революцію в аматорському бодібілдингу. За сім років, що минули з моменту виходу першої книги, автор накопичив величезну кількість досвідченого матеріалу з усіх аспектів тр..
300 грн.
Новинка
0
Нова книга Юлії Висоцької присвячена здоровому харчуванню та здоровому способу життя загалом. Юлія ділиться з читачами своїм досвідом підтримки хорошої фізичної форми, розповідає про ті вправи, які допомагають у цьому їй самій, та пропонує рецепти см..
495 грн.
Новинка
0
Привіт фанат! Перед тобою силовий тренувальний курс жиму лежачи, що належить перу того знаменитого Стюарта МакРоберта, який добре тобі відомий за книгою "Думай!". Тренер Чемпіонів Джо Уайдер назвав її "найкращою книгою з бодібілдингу XX століття". За..
120 грн.
0
Обкладинка 7Б під матовою плівкою з вибірковим УФ-лакуванням. Папір – офсет, одноколірний друк внутрішнього блоку. Повнокольорові вставки на крейдований папір. Містить корисну інформацію...
160 грн.
0
Біль у хребті або суглобах нерідко виявляється першим симптомом важкого захворювання, яке, розвиваючись, найчастіше призводить людину до інвалідності. Щоб уникнути цього, важливо вести здоровий спосіб життя, займатися фізкультурою, раціонально і прав..
240 грн.
Новинка
0
Букіністичне видання. Частина перша. У книзі розповідається про профілактику та лікування ранніх стадій порушення жирового обміну у жінок. Даються рекомендації, як боротися з цією патологією за допомогою спеціальних гімнастичних вправ, дієти, фізіоте..
195 грн.
-28%
Знижка
0
Ця книга навчить вас, як покращити зовнішність самотужки всього за три тижні і потім зберегти ваш новий вигляд. Немає такої жінки, якій не хотілося б чудово виглядати і так само почуватися, але, на жаль, не вистачає грошей, то сил, то часу, щоб реалі..
260 грн.186 грн.
Бодибилдинг

Культуризм, или бодибилдинг (англ. body — тело; building — построение), среди остальных видов спорта стоит особняком. В первую очередь из-за своей наглядности. Действительно, спортсмена-бодибилдера среднего уровня можно легко узнать среди толпы людей благодаря огромным мышцам, а если у него соревновательный период — ещё и отличной их прорисовке. Книга на нашем сайте помогут вам создать прекрасное тело.